Adnan Menderes Üniversitesi 15 Akademik Personel Alacak

Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Yükseltilme ve Atanmalarda aranan Değerlendir

Adnan Menderes Üniversitesi 15 Akademik Personel Alacak

Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Yükseltilme ve Atanmalarda aranan Değerlendir

30 Kasım 2015 Pazartesi 09:35
25 Okunma
Adnan Menderes Üniversitesi 15 Akademik Personel Alacak
Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Yükseltilme ve Atanmalarda aranan Değerlendirme Ölçütleri ve Puanlama Yönergesine göre aşağıda belirtilen Anabilim Dallarına Öğretim Üyesi alınacaktır. İlgililerin 657 sayılı Kanun'un 48. maddesindeki şartları taşımaları gerekmektedir. Başvuru süresi ilanın yayın tarihinden itibaren on beş gün olup başvurular şahsen yapılacak, posta ile yapılacak başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir. Başvuracak Adaylardan; 1 - Profesör kadroları daimi statüde olup, adayların başvuracakları anabilim dallarını belirtir dilekçelerine, özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı suretini, Doçentlik belgelerinin onaylı örneklerini, yayın listelerini, yayınlardan birini başlıca araştırma eseri olarak gösteren bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan altı (6) takım dosyayı Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına; 2 - Doçent kadroları daimi statüde olup, adayların başvuracakları anabilim dallarını belirten dilekçelerine, özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı suretini, Doçentlik belgelerinin onaylı örneklerini, yayın listelerini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) takım dosyayı Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına; Teslim edeceklerdir. Bu konuda ayrıca bir duyuru yapılmayacaktır. İlan ve kadroya atanma şartlarına uygun olmadığı sonradan anlaşılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması ve belgelendirilmesi gerekmektedir. Duyurulur.
BİRİMİ BÖLÜMÜ/ANABİLİM DALI ÜNVANI DERECE ADEDİ AÇIKLAMALAR
Aydın Sağlık Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Doçent 1 1 Kanda Paraoksonaz Enzim Seviyelerinin Belirlenmesi İle İlgili Çalışmaları Olmak.
Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Eğitimi Doçent 1 1 Problem Çözme ve Öğrenme Stillerine İlişkin Çalışmalar Yapmış Olmak.
Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Doçent 1 1 Eğitimde Arabuluculuk Konularında Çalışmalar Yapmış Olmak.
Eğitim Fakültesi Sınıf Eğitimi Doçent 2 1 Öğretmenin Oluşturduğu Öğrenme Fırsatları ve Bu Fırsatların Eşitliği Üzerine Çalışması Olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Sistematik Felsefe ve Mantık Profesör 1 1 İnsan Felsefesi ve Etik Alanında Çalışmalar Yapmış Olmak.
İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Doçent 1 1 Türk Halkla İlişkiler Ajanslarının Hizmet Tanımları Konusunda Çalışması Olmak.
Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Profesör 1 1 Doğal Dil İşleme ve Yapay Öğrenme Üzerine Çalışmaları Olmak. İngilizce Ders Verme Yeterliliğine Sahip Olmak.
Nazilli İkt.ve İdr. Bil. Fak. İktisat Politikası Doçent 1 1 Ekonomik Büyüme ve Göç Konularında Çalışmalar Yapmış Olmak.
Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doçent 1 1 Tiroid Hastalıkları ve İnsülin Pompası Üzerine Çalışmalar Yapmış Olmak.
Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doçent 1 1 Polikistik Over Sendromu ve Endometrium Kanseri İle İlgili Çalışmaları Olmak.
Tıp Fakültesi Kardiyoloji Doçent 1 1 Pulmoner Embolideki Ölüm Riskinin Öngördürücü Faktörlerini Araştırma İle İlgili Çalışma Yapmış Olmak.
Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Doçent 3 1
Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Doçent 1 1 Tendon Cerrahisi İle İlgili Çalışmalar Yapmış Olmak.
Tıp Fakültesi Tıbbi Biyoloji Doçent 3 1 Diyabet, Obesite ve Metabolik Sendrom Bozukluklarının Endoplazmik Retikulum Stresi İle İlgili Moleküler Temelleri ve Mekanizmaları Konusunda Çalışmalar Yapmış Olmak.
Tıp Fakültesi Tıbbi Biyoloji Doçent 3 1 Yaşlılığa Bağlı Beyin Hastalıklarında Sirtüin Proteinlerinin Koruyucu Etkileri Konusunda Çalışmalar Yapmış Olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209