Adnan Menderes Üniversitesi 15 Akademik Personel Alım İlanı

T.C. ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Yükseltilme ve Atanmalarda aranan Değerle

Adnan Menderes Üniversitesi 15 Akademik Personel Alım İlanı

T.C. ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Yükseltilme ve Atanmalarda aranan Değerle

26 Ekim 2015 Pazartesi 11:32
18 Okunma
Adnan Menderes Üniversitesi 15 Akademik Personel Alım İlanı
T.C. ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Yükseltilme ve Atanmalarda aranan Değerlendirme Ölçütleri ve Puanlama Yönergesine göre aşağıda belirtilen Anabilim Dallarına Öğretim Üyesi alınacaktır. İlgililerin 657 sayılı Kanun'un 48. maddesindeki şartları taşımaları gerekmektedir. Başvuru süresi ilanın yayın tarihinden itibaren on beş gün olup başvurular şahsen yapılacak, posta ile yapılacak başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir. Başvuracak Adaylardan; 1- Doçent kadroları daimi statüde olup, adayların başvuracakları anabilim dallarını belirten dilekçelerine, özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı suretini, Doçentlik belgelerinin onaylı örneklerini, yayın listelerini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) takım dosyayı Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına; 2- Yardımcı Doçent kadrolarına başvuracak adayların başvurdukları Anabilim Dallarını ve sınava girmek istedikleri yabancı dili belirten dilekçelerine, özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı sureti, iki adet fotoğraf ve doktora diplomalarının tasdikli örneği, Adnan Menderes Üniversitesi Akademik Değerlendirme puan bildirim formunu (İnternet sitemizde yer almaktadır) bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) takım dosyayı, başvurdukları Fakülte Dekanlığına/Y üksekokul Müdürlüğüne; Teslim edeceklerdir. Bu konuda ayrıca bir duyuru yapılmayacaktır. İlan ve kadroya atanma şartlarına uygun olmadığı sonradan anlaşılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması ve belgelendirilmesi gerekmektedir. DUYURULUR.
BİRİMİ BÖLÜMÜ/ANABİLİM DALI/PROGRAMI ÜNVANI DERECE ADEDİ AÇIKLAMALAR
Aydın Meslek Yüksekokulu Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Yrd.Doç. 1 1 Enflasyonun Bilanço Kalemlerine Etkisi veya Yeniden Değerleme Üzerine Çalışması Olmak.
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Doçent Dr. 1 1 Antrenörlerin Liderlik Özellikleri Üzerine Çalışması Olmak.
Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Yrd.Doç. 4 1 Protezlerde Faz Dönüşümü ve Eğilme Dayanımı Üzerine Çalışmaları Olmak.
Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Eğitimi Yrd.Doç. 1 1 Ortaokul Matematik Öğretmenlerinin Geometrik Düşünmelerinin Geliştirilmesi Konusunda Çalışması Olmak.
Eğitim Fakültesi İngiliz Dili Eğitimi Yrd.Doç. 1 1 İngilizcenin İkinci Dil Olarak Öğretildiği Sınıflarda Teknolojinin Kullanımı İle İlgili Çalışmaları Olmak.
Eğitim Fakültesi İngiliz Dili Eğitimi Yrd.Doç. 1 1 İngilizce Öğrenen Öğrencilerin İngilizce Metinleri Anlamlandırılmaları Konusunda Çalışmaları Olmak.
Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Yrd.Doç. 3 1 Deprem Yükleri Altında Yarı-Aktif Sönümleyiciler Üzerine Çalışmış Olmak. İngilizce Ders Verme Yeterliliğine Sahip Olmak.
Nazilli İİBF Uluslararası İlişkiler Yrd.Doç. 5 1 II.Dünya Savaşının Sosyal ve Ekonomik Sonuçları Konusunda Çalışmaları Olmak.
Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Yrd.Doç. 5 1 Karaciğer Nakli ve Böbrek Nakli Konusunda Tecrübesi Olmak. Yanık Hastalığı ve Tedavisi Konusunda Çalışmış Olmak.
Tıp Fakültesi Radyasyon Onkolojisi Yrd.Doç. 5 1 Radyasyona Bağlı Akut Pulmoner Toksisite Konusunda Çalışmış Olmak.
Tıp Fakültesi Radyoloji Yrd.Doç. 2 1 Akut Pankreatit Hastalarında Harmless Akut Pankreatit Skoru İle İlgili Çalışma Yapmış Olmak.
Tıp Fakültesi Tıbbi Genetik Yrd.Doç. 4 1 Tıbbi Genetik Doktorasına Sahip Olmak. Skolyoz, Körlük ve Araknodaktili Sendromunda Linkage Analizi Konusunda Çalışmış Olmak.
Tıp Fakültesi Üroloji Yrd.Doç. 3 1 Mesane Disfonksiyonu İle İlgili Çalışma Yapmış Olmak. Androloji Alanında Eğitim Almış Olmak.
Veteriner Fakültesi Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları Doçent Dr. 1 1 Humat İle Bitki Ekstraktlarının Broyler ve Yumurtacı Tavuklarda Kullanılması Konusunda Çalışmış Olmak.
Veteriner Fakültesi Patoloji Yrd.Doç. 4 1 Küçük Ruminant Vebası ve Sığır Herpesvirus-5 Enfeksiyonları Patolojisi Üzerine Çalışmış Olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246