Adnan Menderes Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Yükseltilme ve Atanmalarda aranan Değerlendir

Adnan Menderes Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Yükseltilme ve Atanmalarda aranan Değerlendir

14 Eylül 2015 Pazartesi 11:33
28 Okunma
Adnan Menderes Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı
Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Yükseltilme ve Atanmalarda aranan Değerlendirme Ölçütleri ve Puanlama Yönergesine göre aşağıda belirtilen Anabilim Dallarına Öğretim Üyesi alınacaktır. İlgililerin 657 sayılı Kanun'un 48. maddesindeki şartları taşımaları gerekmektedir. Başvuru süresi ilanın yayın tarihinden itibaren on beş gün olup başvurular şahsen yapılacak, posta ile yapılacak başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir. Başvuracak Adaylardan; 1 - Profesör kadroları daimi statüde olup, adayların başvuracakları anabilim dallarını belirtir dilekçelerine, özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı suretini, Doçentlik belgelerinin onaylı örneklerini, Adnan Menderes Üniversitesi Akademik Değerlendirme puan bildirim formunu (İnternet sitemizde yer almaktadır) yayın listelerini, yayınlardan birini başlıca araştırma eseri olarak gösteren bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan altı (6) takım dosyayı Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına; 2 - Doçent kadroları daimi statüde olup, adayların başvuracakları anabilim dallarını belirten dilekçelerine, özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı suretini, Doçentlik belgelerinin onaylı örneklerini, yayın listelerini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) takım dosyayı Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına; Teslim edeceklerdir. Bu konuda ayrıca bir duyuru yapılmayacaktır. İlan ve kadroya atanma şartlarına uygun olmadığı sonradan anlaşılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması ve belgelendirilmesi gerekmektedir. DUYURULUR.
BİRİMİ BÖLÜMÜ/ANABİLİM DALI/PROGRAMI ÜNVANI DERECE ADEDİ AÇIKLAMALAR
Aydın İktisat Fakültesi Ekonometri Doçent 1 1 Sera Gazı Emisyonlarının Azaltımının Alternatif Maliyetleri ve Genel Denge Analizi Üzerine Çalışmaları Olmak.
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Sağlık Bilimleri Doçent 1 1 Doping Olarak Kullanılan Eritropoiteinin Kemikler Üzerine Etkisi Konusunda Çalışmış Olmak.
Nazilli İİBF İktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisat Doçent 1 1 Enerji Ekonomisi ve İstihdam Politikaları Konularında Çalışmaları Olmak.
Turizm Fakültesi Konaklama İşletmeciliği Profesör 1 1 Yönetim ve Organizasyon, Örgütsel Davranış, Turizm İşletmeciliği ve Destinasyon Yönetimi Üzerine Çalışmaları Olmak.
Ziraat Fakültesi Tarımsal Makine Sistemleri Profesör 1 1 Tarımsal Sistemlerde Otomasyon ve Hassas Tarım Üzerine Çalışmaları Olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246