Amasya Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

AMASYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun 23, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesi ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddeleri uy

Amasya Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

AMASYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun 23, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesi ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddeleri uy

20 Ağustos 2015 Perşembe 08:46
22 Okunma
Amasya Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı
AMASYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun 23, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesi ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Yardımcı Doçent kadrolarına başvurular ilanın ulusal gazete de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde ilgili birimlere şahsen yapılacaktır. 1- Yardımcı Doçent kadrolarına başvuracak adayların dilekçelerine 4 nüsha başvuru dosyasını ekleyerek teslim etmeleri gerekmektedir. 2547 Sayılı Kanun'un 23. maddesinin b fırkasının 2. bendine göre Üniversitemizce ayrıca yabancı dil sınavı yapılacaktır. (Başvuru dilekçesine hangi dilden sınava girilmek istendiği belirtilecektir.) 2- Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca Denkliğinin onaylanmış olması şarttır. 3- Eksik belge ile yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır. 4- Yardımcı Doçent kadrosuna, Profesör ve Doçentler müracaat edemezler. İlanımıza http://www.amasya.edu.tr adresinden ulaşılabilir. Dilekçe ve Ekleri 1- Başvuru dilekçesi http://amasya.edu.tr/idari/personel-daire-baskanligi/formlar.aspx adresinden temin edilecektir. 2- Fotoğraf ( 6 adet ) 3- Özgeçmiş 4- Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgesi (Noter Onaylı) 5- Yayın listesi 6- Kurum dışından başvuranlardan kamu kurum ve kuruluşlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanlar için onaylı hizmet belgesi 7- Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi ( Kurum dışından başvuranlardan ) 8- Nüfus cüzdanı fotokopisi Başvuru Dosyası 1- Özgeçmiş 2- Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgesi 3- Yayın Listesi
BİRİMİ BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI / PROGRAMI ÜNVANI DERECE ADET AÇIKLAMALAR
Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Adli Tıp ABD Yrd. Doç. 4 1 Medikal tıbbi uygulamalara bağlı hatalar üzerine akademik çalışmalar yapmış olmak.
Eğitim Fakültesi Yabancı Diller Eğitimi İngiliz Dili Eğitimi ABD. Yrd. Doç. 3 1 Doktorasını İngiliz Dili Eğitimi alanında yapmış olup, İngilizce öğretmen adaylarının öğretmen yeterlilikleri üzerine akademik çalışmalar yapmış olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Türk Dili ve Edebiyatı ABD. Yrd. Doç. 5 1 Yeni Türk Edebiyatı alanında doktora yapmış olup, Biçimbilimsel yöntem ve Roman tekniği üzerine akademik çalışmalar yapmış olmak.
Teknoloji Fakültesi Elektrik - Elektronik Mühendisliği - Yrd. Doç. 1 1 Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora çalışmalarını Elektrik - Elektronik Mühendisliği alanında yapmış olmak.
Teknoloji Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği - Yrd. Doç. 4 1 Schwarz lemması üzerine akademik çalışmalar yapmış olmak.
İlahiyat Fakültesi Felsefe ve Din Bilimleri İslam Felsefesi ABD. Yrd. Doç. 3 1 İslam Felsefesi alanında doktora yapmış olup, metafizik görüşler üzerine akademik çalışmalar yapmış olmak.
Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Şehircilik ABD. Yrd. Doç. 2 1 Şehir Planlama alanında doktora yapmış olup, kültür turizmi ve planlama üzerine akademik çalışmalar yapmış olmak.
Gümüşhacıköy Hasan Duman MYO. Finans, Bankacılık ve Sigortacılık Bankacılık ve Sigortacılık Programı Yrd. Doç. 5 1 İnvariyant alt manifoldlar üzerine akademik çalışmalar yapmış olmak.
   
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246