Amasya Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Amasya Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun 25. ve 26. maddeleri, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesi ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin

Amasya Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Amasya Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun 25. ve 26. maddeleri, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesi ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin

05 Haziran 2015 Cuma 09:05
20 Okunma
Amasya Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı
Amasya Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun 25. ve 26. maddeleri, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesi ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Profesör ve Doçent kadrolarına başvurular, ilanın resmi gazete de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde Personel Daire Başkanlığı'na şahsen yapılacaktır. 1 - Profesör kadroları daimi statüde olup, başvuracak adayların dilekçelerine 6 nüsha başvuru dosyasını ekleyerek teslim etmeleri gerekmektedir. 2 - Doçent kadroları daimi statüde olup, başvuracak adayların dilekçelerine 4 nüsha başvuru dosyasını ekleyerek teslim etmeleri gerekmektedir. 3 - Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca Denkliğinin onaylanmış olması şarttır. 4 - Eksik belge ile yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır. 5 - Doçent kadrosuna Profesörler müracaat edemezler. İlanımıza http://www.amasya.edu.tr adresinden ulaşılabilir. Dilekçe ve Ekleri 1 - Başvuru dilekçesi http://amasya.edu.tr/idari/personel-daire-baskanligi/formlar.aspx adresinden temin edilecektir. 2 - Fotoğraf ( 6 adet ) 3 - Özgeçmiş 4 - Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgesi ve Doçentlik Belgesi (Noter Onaylı) 5 - Yayın listesi 6 - Kurum dışından başvuranlardan kamu kurum ve kuruluşlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanlar için onaylı hizmet belgesi 7 - Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi ( Kurum dışından başvuranlardan ) 8 - Nüfus cüzdanı fotokopisi Başvuru Dosyası 1 - Özgeçmiş 2 - Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgesi ve Doçentlik Belgesi 3 - Yayın Listesi
BİRİMİ BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI / PROGRAMI ÜNVANI DERECE ADET AÇIKLAMALAR
Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları ABD Profesör 1 1 Kulak Hastalıkları alanında çalışmalar yapmış olmak.
Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Genel Cerrahi ABD Profesör 1 1 Kronik Yara Yönetimi konusunda deneyimli olmak.
Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Nükleer Tıp ABD Profesör 1 1 Nükleer Kardiyoloji konusunda uluslararası tecrübeye sahip olmak.
Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi ABD Profesör 1 1 İleri Programlama Dillerinin Uygulamaları alanında uluslararası düzeyde yayınlar yapmış olup, en az 10 yıl Eğitim Fakültesi'nde çalışmış olmak.
Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi ABD Doçent 1 1 Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri alanında Doçent unvanına sahip olmak.
Eğitim Fakültesi İlköğretim İlköğretim Matematik Eğitimi ABD Doçent 1 1 İlköğretim Matematik Öğretmenliği lisans mezunu olup, Sayılar Teorisi ve Cebir alanında uluslararası çalışmalar yapmış olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209