Ardahan Gazetesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemizin aşağıda belirlenen birimlerine 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır. Adaylann, 657 Sayılı Devlet Memurları

Ardahan Gazetesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemizin aşağıda belirlenen birimlerine 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır. Adaylann, 657 Sayılı Devlet Memurları

08 Nisan 2015 Çarşamba 08:20
30 Okunma
Ardahan Gazetesi Öğretim Üyesi Alım İlanı
ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemizin aşağıda belirlenen birimlerine 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır. Adaylann, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesinde belirtilen şartlan taşımalan gerekmektedir. Başvuru süresi ilanın yayım tarihinden itibaren on beş (15) gündür. Başvurular şahsen yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular ve eksik belgeli dosyalar ile postayla yapılacakbaşvurular kabul edilmeyecektir.

Profesör kadrosuna başvuracak adaylar; başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçelerine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 6 adet fotoğraf, askerlik belgesi, öğrenim belgeleri (lisans, yüksek lisans, doktora veuzmanlıkbelg esi), doçentlik belgesi, başlıca araştırma eserinin açıkça belirtildiği yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma veyayınlannı kapsayan eserlerden 6 (altı)takım dosyayı ekleyerek Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığı'na başvuracaklardır. Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak adaylar; başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçelerine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, askerlik belgesi, sağlık raporu, öğrenim belgeleri (lisans, yüksek lisans, doktora ve uzmanlık belgesi), yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan eserlerden4 (dört) takım dosyayı ekleyerek Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığı'na başvuracaklardır.

Yardımcı Doçent adaylannın yabancı dil sınav tarihleri daha sonra belirlenecek ve adaylara başvurdukları birim tarafından duyurulacaktır. Herhangi bir kamu kurumunda çalışanlar (daha önce çalışıp ayrılsalar dahi) çalıştığı kurumdanalacaklanonaylıaynntılıhizmetbekj esini başvuru bekjesineekleyerek ibraz edeceklerdir. Yurt dışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir. Atamaların yapılabilmesi için adaylann durumunun ilan edilen kadro derecesine uygun olması gerekmektedir. Duyurulur. Tel: 04782117519  

AKADEMİK İLANLARI KAÇIRMAMAK İÇİN TIKLAYIN

Birimi Bölüm / Anablllm Dalı Unvanı Der. Ad. Açıklama
insani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi Coğrafya/ Fiziki Coğrafya Prof. Dr. 1 1 Fiziki Coğrafya (Jeomorfoloji) alanında doktora yapmış olmak.
iktisadi ve idari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi/Siyaset ve Sosyal Bilimler Yrd.Doç. 1 1 "Neoliberalleşme ve Sivil Toplum Kuruluşlarf'konusundadoktora yapmışolmak.
insani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi Coğrafya/ Fiziki Coğrafya Yrd. Doç. 3 1 "Coğrafik Habibat"üzerineçalışma yapmışolmak.
insani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi Çağdaş Türk Lehçeleri Yrd. Doç. 4 1 "Türkçe ve Kırgızca" konusunda doktora yapmışolmak.
MühendislikFakültesi Bilgisayar Mühendisliği/Yazılım Yrd. Doç. 4 1
İktisadi ve idari Bilimler Fakültesi İşletme/ Yönetim ve Organizasyon Yrd. Doç. 4 1 "Etik Liderlik ve Örgütsel Adalet" konusunda doktora yapmış olmak.
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Hemşirelik Yrd. Doç. 4 1 Psikiyatri Hemşireliği alanında doktora yapmış olmak.
Son Güncelleme: 17.10.2016 11:08
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209