Artvin Çoruh Üniversitesi 14 Akademik Personel Alım İlanı

ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemiz aşağıda belirtilen birimlerine; "2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu"nun ilgili maddeleri ile "657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi" ve "Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğ

Artvin Çoruh Üniversitesi 14 Akademik Personel Alım İlanı

ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemiz aşağıda belirtilen birimlerine; "2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu"nun ilgili maddeleri ile "657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi" ve "Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğ

06 Kasım 2015 Cuma 12:11
26 Okunma
Artvin Çoruh Üniversitesi 14 Akademik Personel Alım İlanı
ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemiz aşağıda belirtilen birimlerine; "2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu"nun ilgili maddeleri ile "657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi" ve "Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır. Profesör kadrosuna başvuruda bulunacak adayların; başvurdukları bölüm ve anabilim dalı ile başlıca araştırma eserini belirttiği dilekçelerine; bir adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisini, doçentlik belgesi, lisans, yüksek lisans ve doktora diplomalarının onaylı suretlerini, askerlik durum belgesini, özgeçmişini, bilimsel yayımlarını, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, eğitim- öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora ve yüksek lisans çalışmalarını üniversiteye katkılarını da kapsayan ve belgeleyen 6 (altı) takım dosyayı ekleyerek Rektörlüğe; Doçent kadrosuna başvuruda bulunacak adayların; başvurdukları bölüm ve anabilim dalını belirttiği dilekçelerine; bir adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisini, özgeçmişini, doçentlik belgesini, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrenim belgelerinin onaylı suretlerini, askerlik durum belgesi ile bilimsel çalışma ve yayımlarını kapsayan 4 (dört) takım dosyayı ekleyerek Rektörlüğe; Yardımcı Doçent kadrosuna başvuruda bulunacak adayların; başvurdukları bölüm, anabilim dalı ve yabancı dilini belirttiği dilekçelerine; bir adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisini, özgeçmişini, doktora belgesini, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrenim belgelerinin onaylı suretlerini, askerlik durum belgesi ile bilimsel çalışma ve yayımlarını kapsayan 4 (dört) takım dosyayı ekleyerek ilgili akademik birime; Adayların, gazete ilan tarihi itibari ile 15 (on beş) gün içerisinde (mesai bitimine kadar) şahsen veya postayla başvurmaları gerekmektedir. Postadaki gecikmelerde sorumluluk kabul edilmeyecektir. Not : Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin Üniversitelerarası Kurulca onaylanmış olması gereklidir.
BİRİMİ BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI UNVANI DERECE ADEDİ AÇIKLAMA
Eğtim Fakültesi İlköğretim Sınıf Eğitimi Yrd. Doç. Dr. 3 1 İlköğretim Sınıf Öğretmenliği Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Felsefe Sistematik Felsefe ve Mantık Yrd. Doç. Dr. 1 1 Sistematik Felsefe ve Mantık Alanında Doktara Yapmış Olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Felsefe Felsefe Tarihi Yrd. Doç. Dr. 1 1 Felsefe - Bilim Tarihi Alanında Doktara Yapmış Olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Felsefe Sistematik Felsefe ve Mantık Prof. Dr. 1 1
Fen Edebiyat Fakültesi Batı Dilleri ve Edebiyatları İngiliz Dili ve Edebiyatı Yrd. Doç. Dr. 1 1 İngiliz Dili ve Edebiyatı veya Amerikan Kültürü ve Edebiyatı yada İngilizce Eğitimi Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Orman Fakültesi Orman Mühendisliği Orman Botaniği Doç. Dr. 1 1 Biyoloji - Botanik Alanında Doçentlik Ünvanını Almış Olmak.
Hopa İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Hukuk Bilimleri Prof. Dr. 1 1
Hopa İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Ticaret Hukuku Prof. Dr. 1 1
Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Çevre Teknolojileri Yrd. Doç. Dr. 3 1 Lisans Eğitimi ve Doktorasını Çevre Mühendisliği Alanında Yapmış Olmak.
Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Diyetetik Doç. Dr. 1 1
Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği Yrd. Doç. Dr. 3 1 Cerrahi Hemşireliği Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Artvin Meslek Yüksekokulu Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri Mobilya ve Dekorasyon Yrd. Doç. Dr. 1 1 Odun Mekaniği ve Teknolojisi Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Artvin Meslek Yüksekokulu Ormancılık Avcılık ve Yaban Hayatı Yrd. Doç. Dr. 1 1
Borçka Acarlar Meslek Yüksekokulu Finans- Bankacılık ve Sigortacılık Maliye Yrd. Doç. Dr. 1 1 Maliye Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246