Artvin Çoruh Üniversitesi 22 Akademik Personel Alım İlanı

ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemiz aşağıda belirtilen birimlerine; "2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu"nun ilgili maddeleri ile "657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi" ve "Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğ

Artvin Çoruh Üniversitesi 22 Akademik Personel Alım İlanı

ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemiz aşağıda belirtilen birimlerine; "2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu"nun ilgili maddeleri ile "657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi" ve "Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğ

25 Aralık 2015 Cuma 10:00
36 Okunma
Artvin Çoruh Üniversitesi 22 Akademik Personel Alım İlanı
ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemiz aşağıda belirtilen birimlerine; "2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu"nun ilgili maddeleri ile "657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi" ve "Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır. Profesör kadrosuna başvuruda bulunacak adayların; başvurdukları bölüm ve anabilim dalı ile başlıca araştırma eserini belirttiği dilekçelerine; bir adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisini, doçentlik belgesi, lisans, yüksek lisans ve doktora diplomalarının onaylı suretlerini, askerlik durum belgesini, özgeçmişini, bilimsel yayımlarını, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, eğitim- öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora ve yüksek lisans çalışmalarını üniversiteye katkılarını da kapsayan ve belgeleyen 6 (altı) takım dosyayı ekleyerek Rektörlüğe; Yardımcı Doçent kadrosuna başvuruda bulunacak adayların; başvurdukları bölüm, anabilim dalı ve yabancı dilini belirttiği dilekçelerine; bir adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisini, özgeçmişini, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrenim belgelerinin onaylı suretleri ile bilimsel çalışma ve yayımlarını kapsayan 4 (dört) takım dosyayı ekleyerek ilgili akademik birime; Adayların, gazete ilan tarihi itibari ile 15 (on beş) gün içerisinde (mesai bitimine kadar) şahsen veya postayla başvurmaları gerekmektedir. Postadaki gecikmelerde sorumluluk kabul edilmeyecektir. Not : Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin Üniversitelerarası Kurulca onaylanmış olması gereklidir.
BİRİMİ BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI UNVANI DERECE ADEDİ AÇIKLAMA
Eğitim Fakültesi Türkçe Eğitimi Türkçe Eğitimi Yrd. Doç. Dr. 3 1 Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Eğitim Fakültesi İlköğretim Sınıf Eğitimi Yrd. Doç. Dr. 3 1 Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Felsefe Sistematik Felsefe ve Mantık Yrd. Doç. Dr. 1 1 Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Batı Dilleri ve Edebiyatları Rus Dili ve Edebiyatı Yrd. Doç. Dr. 3 1 Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Batı Dilleri ve Edebiyatları İngiliz Dili ve Edebiyatı Yrd. Doç. Dr. 1 1 İngiliz Dili ve Edebiyatı veya Amerikan Kültürü ya da İngilizce Eğitimi Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Batı Dilleri ve Edebiyatları İngiliz Dili ve Edebiyatı Yrd. Doç. Dr. 1 1 İngiliz Dili ve Edebiyatı veya Amerikan Kültürü ya da İngilizce Eğitimi Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Kurumlar Sosyolojisi Yrd. Doç. Dr. 3 1 Sosyoloji Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Orman Fakültesi Orman Mühendisliği Orman Amenajmanı Yrd. Doç. Dr. 3 1 Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Orman Fakültesi Orman Mühendisliği Orman Entomolojisi ve Koruma Yrd. Doç. Dr. 3 1 Odun Koruma Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Hopa İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Hukuk Bilimleri Prof. Dr. 1 1
Hopa İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Ticaret Hukuku Prof. Dr. 1 1
Hopa İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Siyaset ve Sosyal Bilimler Yrd. Doç. Dr. 1 1 Siyaset Bilimi veya Uluslar arası İlişkiler Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Hopa İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Kentleşme ve Çevre Sorunları Yrd. Doç. Dr. 1 1 Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Hopa İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat İktisat Politikası Yrd. Doç. Dr. 3 1 Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Hopa İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Sayısal Yöntemler Yrd. Doç. Dr. 1 1 Sayısal Yöntemler veya Matematik Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Hopa İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Muhasebe ve Finansman Yrd. Doç. Dr. 1 1 Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Sanat ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bina Bilgisi Yrd. Doç. Dr. 1 1 Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Sanat ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Mimarlık Tarihi Yrd. Doç. Dr. 3 1 Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Sağlık Bilimleri Fakültesi İş Sağlığı ve Güvenliği Yrd. Doç. Dr. 3 1 Maden Mühendisliği veya Makine Mühendisliği ya da İnşaat Mühendisliği Alanlarında Doktora Yapmış Olmak.
Borçka Acarlar Meslek Yüksekokulu Finans- Bankacılık ve Sigortacılık Maliye Yrd. Doç. Dr. 1 1 Maliye veya Muhasebe ve Finansman Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Optisyenlik Yrd. Doç. Dr. 3 1 Fizik Bölümü Mezunu Olup Genel Fizik Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Yrd. Doç. Dr. 1 1 Sağlık Yönetimi Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246