Artvin Çoruh Üniversitesi Akademik Personel Alımı

ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemiz aşağıda belirtilen birimlerine; "2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu"nun ilgili maddeleri ile "657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi" ve "Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğ

Artvin Çoruh Üniversitesi Akademik Personel Alımı

ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemiz aşağıda belirtilen birimlerine; "2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu"nun ilgili maddeleri ile "657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi" ve "Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğ

11 Temmuz 2015 Cumartesi 12:53
22 Okunma
Artvin Çoruh Üniversitesi Akademik Personel Alımı
ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemiz aşağıda belirtilen birimlerine; "2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu"nun ilgili maddeleri ile "657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi" ve "Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır. Profesör kadrosuna başvuruda bulunacak adayların; başvurdukları bölüm ve anabilim dalı ile başlıca araştırma eserini belirttiği dilekçelerine; bir adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisini, doçentlik belgesi, lisans, yüksek lisans ve doktora diplomalarının onaylı suretlerini, askerlik durum belgesini, özgeçmişini, bilimsel yayımlarını, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, eğitim- öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora ve yüksek lisans çalışmalarını üniversiteye katkılarını da kapsayan ve belgeleyen 6 (altı) takım dosyayı ekleyerek Rektörlüğe; Doçent kadrosuna başvuruda bulunacak adayların; başvurdukları bölüm ve anabilim dalını belirttiği dilekçelerine; bir adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisini, özgeçmişini, doçentlik belgesini, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrenim belgelerinin onaylı suretlerini, askerlik durum belgesi ile bilimsel çalışma ve yayımlarını kapsayan 4 (dört) takım dosyayı ekleyerek Rektörlüğe; Yardımcı Doçent kadrosuna başvuruda bulunacak adayların; başvurdukları bölüm, anabilim dalı ve yabancı dilini belirttiği dilekçelerine; bir adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisini, özgeçmişini, doktora belgesini, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrenim belgelerinin onaylı suretlerini, askerlik durum belgesi ile bilimsel çalışma ve yayımlarını kapsayan 4 (dört) takım dosyayı ekleyerek ilgili akademik birime; Adayların, gazete ilan tarihi itibari ile 15 (on beş) gün içerisinde (mesai bitimine kadar) şahsen veya postayla başvurmaları gerekmektedir. Postadaki gecikmelerde sorumluluk kabul edilmeyecektir. Not : Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin Üniversitelerarası Kurulca onaylanmış olması gereklidir.
BİRİMİ BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI UNVANI DERECE ADEDİ AÇIKLAMA
Eğitim Fakültesi İlköğretim Fen Bilgisi Eğitimi Prof. Dr. 1 1
Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Eğitim Yönetimi, Teftişi, Planlaması ve Ekonomisi Yrd. Doç. Dr. 3 1 Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Eğitim Fakültesi İlköğretim İlköğretim Matematik Eğitimi Yrd. Doç. Dr. 2 1 Bilgisayar Destekli Matematik Eğitimi Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Türkiye Cumhuriyeti Tarihi Yrd. Doç. Dr. 3 1 Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Ortaçağ Tarihi Yrd. Doç. Dr. 1 1 Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Yeniçağ Tarihi Yrd. Doç. Dr. 3 1 Alanında Doktora Yapmış Olmak.
İlahiyat Fakültesi Felsefe ve Din Bilimleri Din Bilimleri Yrd. Doç. Dr. 3 1 Din Eğitimi Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Orman Fakültesi Orman Mühendisliği Silvikültür Yrd. Doç. Dr. 3 1
Orman Fakültesi Orman Mühendisliği Havza Yönetimi Yrd. Doç. Dr. 3 1
Hopa İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Yönetim Bilimleri Doç. Dr. 1 1
Sanat ve Tasarım Fakültesi Görsel Sanatlar ve Tasarım Görsel Sanatlar ve Tasarım Yrd. Doç. Dr. 3 1
Borçka Acarlar Meslek Yüksekokulu İnşaat Yapı Denetimi Yrd. Doç. Dr. 3 1 Yapı Eğitimi Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209