Balıkesir Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Balıkesir Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz akademik birimlerine 2547 Sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili hükümleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır.

Balıkesir Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Balıkesir Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz akademik birimlerine 2547 Sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili hükümleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır.

04 Mayıs 2015 Pazartesi 15:43
14 Okunma
Balıkesir Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Balıkesir Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz akademik birimlerine 2547 Sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili hükümleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Adayların Balıkesir Üniversitesi Öğretim Üyesi Kadrolarına Başvuru ve Atanma/Yeniden Atanma Kriterlerini (http://personel.balikesir.edu.tr/ mevzuat.html adresinden ulaşılabilir) sağlamaları, 657 Sayılı Kanunun 48. maddesindeki genel şartları taşımaları gerekmektedir. Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul'ca denkliğinin onaylanmış olması şarttır. A - PROFESÖR; BAŞVURU ŞARTLARI - Profesör kadroları daimi statüde olup, adayların başvurdukları anabilim dallarını belirtir dilekçelerine ekleyecekleri Doçentlik Başarı Belgesinin tasdikli örneği, özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, hizmet cetveli, yayın listesi, Akademik Etkinlik Değerlendirme Formu (form ayrıca yayın dosyalarına da konacaktır) ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dosyalarını 6 takım halinde Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. - Adaylar dilekçelerinde yayınlarından birini Başlıca Araştırma Eseri olarak göstereceklerdir. B - DOÇENT ; BAŞVURU ŞARTLARI - Doçent kadroları daimi statüde olup, adayların başvurdukları anabilim dallarını belirtir dilekçelerine ekleyecekleri Doçentlik Başarı Belgesinin tasdikli örneği, özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, hizmet cetveli, yayın listesi, Akademik Etkinlik Değerlendirme Formu (form ayrıca yayın dosyalarına da konacaktır) ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dosyalarını 4 takım halinde Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Adayların başvuru dilekçelerinde T.C. Kimlik Numarası, yazışma adresi ile telefon numaralarını bildirmeleri gereklidir. İlan şartlarına uygun olmadığı sonradan anlaşılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Son başvuru tarihi ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 15 gündür. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. - Profesör unvanı olanlar Doçent kadrolarına başvuramazlar.

Tüm Akademik İlanlar İçin Tıklayın

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ

BİRİMİ BÖLÜM/ANABİLİM DALI UNVAN KAD. DER. ADET AÇIKLAMA
TIP FAKÜLTESİ Dahili Tıp Bil. Böl./İç Hastalıkları Profesör 1 1 Endokrinoloji ve İmmunoloji-Allerji Yandal Uzmanlıkları olmak.
Dahili Tıp Bil. Böl./Deri ve Zührevi Hastalıklar Profesör 1 1
Dahili Tıp Bil. Böl./Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Profesör 1 1 Çocuk İmmunoloji-Allerji ve Çocuk Göğüs Hastalıkları Yandal Uzmanlıkları olmak.
Cerrahi Tıp Bil. Böl./Ortopedi ve Travmatoloji Profesör 1 1 El cerrahisi yandal uzmanlığı olmak.
NECATİBEY EĞİT. FAK. Ortaöğretim Sosyal Alanlar Eğit. Böl./Türk Dili ve Ed. Eğit. Profesör 1 1
Güzel Sanatlar Eğit. Böl./Müzik Eğit. Profesör 1 1
O.Ö. Fen ve Mat. Al. Eğit. Böl./Matematik Eğitimi Profesör 1 1
O.Ö. Fen ve Mat. Al. Eğit. Böl./Matematik Eğitimi Doçent 1 1
O.Ö. Fen ve Mat. Al. Eğit. Böl./Fizik Eğitimi Profesör 1 1
O.Ö. Fen ve Mat. Al. Eğit. Böl./Biyoloji Eğitimi Profesör 1 1
İlköğretim Böl./Okul Öncesi Eğit. Doçent 2 1
İlköğretim Böl./Matematik Eğit. Doçent 1 1
İlköğretim Böl./Matematik Eğit. Doçent 1 1
İlköğretim Böl./Sınıf Öğret. Doçent 1 1
Bilgisayar ve Öğret. Tek. Eğit. Böl./Bilgisayar ve Öğretim Tek. Doçent 2 1
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ Matematik Böl./Analiz ve Fonk. Teorisi Matematik Profesör 1 1
Coğrafya Böl./Fiziki Coğrafya Profesör 1 1
Türk Dili ve Edebiyatı Böl./Yeni Türk Edebiyatı Profesör 1 1
Türk Dili ve Edebiyatı Böl./Türk Halk Edebiyatı Doçent 1 1
Sosyoloji Böl./Sosyal Yapı ve Değişme Doçent 2 1 .
Sosyoloji Böl./Kurumlar Sosyoloji Doçent 1 1
VETERİNER FAKÜLTESİ Klinik Öncesi Bilimler Böl./Patoloji Doçent 1 1
Klinik Öncesi Bilimler Böl./Patoloji Doçent 1 1
Klinik Bil. Böl./Dölerme ve Suni Tohumlama Doçent 1 1
GÜZEL SANATLAR FAK Görsel İletişim ve Tasarım Böl. Doçent 1 1
TURİZM FAKÜLTESİ Turizm İşletmeciliği Böl. Doçent 1 1
BURHANİYE UYGULAMALI BİLİMLER YO Turizm ve Otelcilik Böl. Doçent 1 1
ALTINOLUK MYO Bitkisel ve Hayvansal Üretim Böl./Tıbbi ve Aromatik Bit. Prog. Doçent 3 1
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209