Bartın Üniversitesi 15 Akademik Personel Alım İlanı

BARTIN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ'NDEN Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile "Bartın Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesi" hükümlerine göre Öğretim Üyesi al

Bartın Üniversitesi 15 Akademik Personel Alım İlanı

BARTIN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ'NDEN Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile "Bartın Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesi" hükümlerine göre Öğretim Üyesi al

03 Kasım 2015 Salı 11:59
8 Okunma
Bartın Üniversitesi 15 Akademik Personel Alım İlanı
BARTIN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ'NDEN Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile "Bartın Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesi" hükümlerine göre Öğretim Üyesi alınacaktır. Doçent kadrosuna başvuracak adaylar; başvuru formu ekinde noterden veya resmi kurumlarca onaylanmış Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Doçentlik Belgesi, Nüfus Cüzdan Fotokopisi, Askerlik Durum Belgesi, 3 (üç) adet Fotoğraf, Adli Sicil Kaydı, Özgeçmiş ve Yayın Listesi (ÜAK Formatında), Öğretim Üyeliğine Başvuracak Adayların Yayın ve Faaliyetlerini Değerlendirme Formu ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan eserlerden 4 (dört) takım dosyayı Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına şahsen veya posta yolu ile teslim edeceklerdir. Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak adaylar; başvuru formu ekinde noterden veya resmi kurumlarca onaylanmış Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Nüfus Cüzdan Fotokopisi, Askerlik Durum Belgesi, 3 (üç) adet Fotoğraf, Adli Sicil Kaydı, Özgeçmiş ve Yayın Listesi (ÜAK Formatında), Öğretim Üyeliğine Başvuracak Adayların Yayın ve Faaliyetlerini Değerlendirme Formu ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan eserlerden 4 (dört) takım dosyayı ilgili Fakülte Dekanlıklarına şahsen veya posta yolu ile teslim edeceklerdir. GENEL AÇIKLAMALAR *Başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşıması gerekmektedir. *Adaylar ilana başvuralarını ilanın yayınlandığı günden itibaren 15 (onbeş) gün içerisinde belirtilen birimlere yapacak ve evraklarını teslim edeceklerdir. 'Postadaki gecikmeler kabul edilmeyeceği gibi istenilen belgelerin bir tanesi eksik olması halinde de müracaatlar kabul edilmeyecektir. *Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması şarttır. *Başvuracak adayların öğrenim belgeleri ile askerlik durum belgesinin aslı veya onaylı bir nüshasını teslim etmeleri gerekmektedir. 'Adayların bütün yayın dosyalarında yüksek lisans tezi, doktora tezi, özgeçmiş ve yayın listesi ile eğitim durumlarına ilişkin belgeler bulunacaktır. Ayrıca, bilimsel yayınlarını ve özgeçmişlerini içeren bir CD'yi başvuracakları birime teslim edecekleri dosya sayısı kadar sunmaları gerekmektedir. *Herhangi bir kamu kurumunda çalışanlar (daha önce çalışıp ayrılmış dahi olsalar) çalıştıkları kurumdan alacakları onaylı hizmet belgesini müracaat belgelerine ekleyerek ibraz edeceklerdir. Üniversitemizde görevli personelin yapacağı başvularda hizmet belgesi, adli sicil belgesi ve askerlik durum belgesi istenilmemektedir. * Yardımcı Doçent kadrosuna başvuran adaylar için yapılacak dil sınavının yeri, tarihi ve saati bilahere Üniversitemiz web sayfasında duyurulacaktır. İlanen duyurulur.
BİRİM/BÖLÜM ANABİLİM DALI UNVAN DERECE ADET İLANDA ARANAN ŞARTLAR
EDEBİYAT FAKÜLTESİ
Arkeoloji Prohistorya ve Önasya Arkeolojisi Yrd.Doç 4 1 Arkeoloji alanında doktora yapmış olmak.
Dilbilim Dilbilim Yrd.Doç 4 3 Dilbilim veya Türk Dili alanında doktora yapmış olmak.
Sosyoloji Uygulamalı Sosyoloji Yrd.Doç 3 1 Lisans, Yüksek Lisans ve Doktorasını Sosyoloji alanında yapmış olmak.
Tarih Yeniçağ Tarihi Yrd.Doç 4 1 Yeniçağ Tarihi alanında doktora yapmış olmak.
FEN FAKÜLTESİ
Moleküler Biyoloji ve Genetik Biyoteknoloji Yrd.Doç 1 1 Moleküler Biyoloji ve Genetik veya Biyoloji Lisans mezunu olup, ilgili alanda Doktora yapmış olmak.
Moleküler Biy. ve Genetik Genetik Yrd.Doç 5 1 Moleküler Biyoloji ve Genetik veya Biyoloji Lisans mezunu olup, ilgili alanda Doktora yapmış olmak.
İSLAMİ İLİMLER FAK LTESİ
Temel İslam Bilimleri İslam Hukuku Yrd.Doç 4 1 İslam Hukuku alanında doktora yapmış olmak
Felsefe ve Din Bilimleri Din Bilimleri Yrd.Doç 5 1 Din Eğitimi alanında doktora yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
Elektrik-Elektronik Müh. Elektrik Makineleri Yrd.Doç 4 1 Elektrik, Elektronik veya Elekrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünden Lisans ve/veya Doktora mezunu olmak.
Elektrik-Elektronik Müh. Elektronik Yrd.Doç 4 1 Elektrik, Elektronik veya Elekrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünden Lisans ve/veya Doktora mezunu olmak.
İnşaat Mühendisliği Mekanik Yrd.Doç 4 1 İnşaat Mühendisliği alanında Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora mezunu olmak.
İnşaat Mühendisliği Hidrolik Yrd.Doç 3 1 İnşaat Mühendisliği alanında Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora mezunu olmak.
Endüstri Mühendisliği Endüstri Mühendisliği Yrd.Doç 4 1 Endüstri Mühendisliği alanında Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora mezunu olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246