Batman Üniversitesi 32 Akademik Personel Alım İlanı

Batman Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerinde istihdam edilmek üzere, 2547, 2914 sayılı Kanun ve ilgili Yönetmelik esasları ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanun'un 48. maddesindeki genel hükümler, ilanda belirtilen diğer koşullar ve Ü

Batman Üniversitesi 32 Akademik Personel Alım İlanı

Batman Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerinde istihdam edilmek üzere, 2547, 2914 sayılı Kanun ve ilgili Yönetmelik esasları ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanun'un 48. maddesindeki genel hükümler, ilanda belirtilen diğer koşullar ve Ü

05 Kasım 2015 Perşembe 11:55
29 Okunma
Batman Üniversitesi 32 Akademik Personel Alım İlanı
Batman Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerinde istihdam edilmek üzere, 2547, 2914 sayılı Kanun ve ilgili Yönetmelik esasları ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanun'un 48. maddesindeki genel hükümler, ilanda belirtilen diğer koşullar ve Üniversitemiz Senatosunca belirlenen Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterleri doğrultusunda Profesör ve Doçent alınacaktır. Profesör kadroları daimi statüde olup, adayların başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine; özgeçmişlerini, nüfus cüzdan fotokopisi, hizmet belgelerini, 2 adet fotoğraf, Lisans, Yüksek Lisans ve doktora diploma örnekleri ile doçentlik belgesinin onaylı örneği, yayın listelerini, Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerinde yer alan Ek-6 Puanlama Şablonunun doldurulmuş örneği, yayınlardan birini başlıca araştırma eseri olarak gösteren bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 (altı) takım dosyayı ekleyerek Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına, (bilimsel çalışma ve yayınlar CD ortamında da gönderilecek) Doçent kadroları daimi statüde olup, adayların başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine; özgeçmişlerini, nüfus cüzdan fotokopisi, hizmet belgelerini, 2 adet fotoğraf, Lisans, Yüksek Lisans ve doktora diploma örnekleri ile doçentlik belgesinin onaylı örneği, yayın listelerini, Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerinde yer alan Ek-6 Puanlama Şablonunun doldurulmuş örneği, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) takım dosyayı ekleyerek Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına, (bilimsel çalışma ve yayınlar CD ortamında da gönderilecek) - Müracaat Süresi, ilanın yayın tarihinden itibaren 15 gündür. Başvurular şahsen veya posta ile yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular ve eksik belgeli dosyalar ile Postadaki gecikmeden dolayı süresinde ulaşmayan başvurular dikkate alınmayacaktır. Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması ve belgelendirilmesi şarttır. İLANEN DUYURULUR. İlan Başlangıç Tarihi : 05.11.2015 Son Başvuru Tarihi : 19.11.2015
S.No BİRİMİ BÖLÜMÜ ANABİLİM/ANASANAT DALI/PROGRAMI UNVANI DER. AD. ÖZEL ŞARTLAR
1 Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Ortaçağ Tarihi Prof. 1 1 Ortaçağ Tarihi Anabilim Dalında Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
2 Fen-Edebiyat Fakültesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Prof. 1 1 Arkeoloji, Sanat Tarihi veya Mimarlık Lisans mezunu olup, bu alanlardan birinden Doktora yapmış olmak ve Restorasyon ve Konservasyon alanlarında çalışmaları olmak.
3 Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Botanik Prof. 1 1 İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
4 Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Resim Anasanat Dalı Prof. 1 1 Resim Anasanat Dalında Doktora veya Sanatta Yeterlilik yapmış olmak.
5 Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Prof. 1 1 Keman Anasanat Dalında Doktora veya Sanatta Yeterlilik yapmış olmak.
6 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri Yöneylem Anabilim Dalı Prof. 1 1 İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
7 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Muhasebe ve Finansman Prof. 1 1 İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
8 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Yönetim ve Organizasyon Prof. 1 1 İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
9 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat İktisat Politikası Prof. 1 1 İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
10 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Mali Hukuk Prof. 1 1 İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
11 İslami İlimler Fakültesi Temel İslam Bilimleri İslam Hukuku Prof. 1 1 İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
12 İslami İlimler Fakültesi Temel İslam Bilimleri Hadis Prof. 1 1 İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
13 İslami İlimler Fakültesi Temel İslam Bilimleri Tefsir Prof. 1 1 İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
14 İslami İlimler Fakültesi Temel İslam Bilimleri Arap Dili ve Belagatı Prof. 1 1 İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
15 Kozluk Meslek Yüksekokulu Muhasebe ve Vergi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Prof. 1 1 İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
16 Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Uygulamalı Jeoloji Prof. 1 1 İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
17 Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği Prof. 1 1 İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
18 Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Turizm Ve Otel İşletmeciliği Turizm ve Otel İşletmeciliği Prof. 1 1 İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
19 Fen-Edebiyat Fakültesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Doç. 1 1 Arkeoloji, Sanat Tarihi veya Mimarlık Lisans mezunu olup, bu alanlardan birinden Doktora yapmış olmak ve Restorasyon ve Konservasyon alanlarında çalışmaları olmak.
20 Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Türkiye Cumhuriyeti Tarihi Doç. 2 1 İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
21 Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Doç. 1 1 Kurgu ve Görüntü alanında uygulamalı çalışmaları olmak.
22 Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Resim Doç. 3 1 Resim Anasanat Dalında Doktora veya Sanatta Yeterlilik yapmış olmak.
23 Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Doç. 3 1 Kompozisyon Anasanat dalında Doktora veya Sanatta Yeterlilik yapmış olmak.
24 İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Siyaset ve Sosyal Bilimler Doç. 2 1 İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
25 İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Muhasebe ve Finansman Doç. 2 1 İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
26 İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Mali İktisat Doç. 2 1 İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
27 İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat İktisat Politikası Doç. 2 1 İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
28 İslami İlimler Fakültesi Temel İslam Bilimleri Hadis Doç. 2 1 İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
29 İslami İlimler Fakültesi Temel İslam Bilimleri Arap Dili ve Belagatı Doç. 3 1 İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
30 Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Makine Mühendisliği Mekanik Doç. 1 1 İlgili alanda Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
31 Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bilgisayar Yazılımı Doç. 3 1
32 Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği Doç. 2 1 Turizm alanında Doktora yapmış veya Doçentlik unvanı almış olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209