Bitlis Eren Üniversitesi 9 Akademik Personel Alım İlanı

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN; Üniversitemize bağlı Fakülte, Yüksekokullar ve Meslek Yüksekokullarında istihdam edilmek üzere, 2547 Sayılı Kanun ile Öğretim üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyes

Bitlis Eren Üniversitesi 9 Akademik Personel Alım İlanı

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN; Üniversitemize bağlı Fakülte, Yüksekokullar ve Meslek Yüksekokullarında istihdam edilmek üzere, 2547 Sayılı Kanun ile Öğretim üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyes

16 Ekim 2015 Cuma 11:54
25 Okunma
Bitlis Eren Üniversitesi 9 Akademik Personel Alım İlanı
BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN; Üniversitemize bağlı Fakülte, Yüksekokullar ve Meslek Yüksekokullarında istihdam edilmek üzere, 2547 Sayılı Kanun ile Öğretim üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. YARDIMCI DOÇENT KADROLARI İÇİN MÜRACATTA İSTENİLEN BELGELER VE BAŞVURU YERİ: Adaylar, 2547 Sayılı Kanun'un 23. maddesinde belirtilen şartlara haiz olmalı, Adayların 657 sayılı Kanun'un 48. maddesinde belirtilen şartları taşıması, Adayların Bitlis Eren üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yülkseltilme ve Atanma İlkeleri Yönergesinin ilgili maddelerindeki şartlara haiz olmak gerekir. Dilekçede aday yabancı dilini belirtmelidir. Özgeçmiş, yayın listesi, nüfus cüzdan fotokopisi,askerlik belgesi, öğrenim belgeleri ( lisans, yüksek lisans, doktora veya uzmanlık belgesi ) 2 adet fotoğraf ve bilimsel çalışma ile yayınlarını kapsayan; 4 ( dört ) adet dosyayı da ekleyerek şahsen veya posta yoluyla Personel Daire Başkanlığına müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta yoluyla yapılan başvurulardaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır. Tüm adaylar için, 2547 sayılı Kanun'un 23. maddesinin (b) fıkrasının 2. bendi gereğince Üniversitemizde yabancı dil sınavı yapılacaktır. Adayların sınava girmeleri zorunludur. Yardımcı Doçent adaylarının yabancı dil sınavlarının yapılacağı yer ve tarih daha sonra adaylara üniversitemizin web sitesinden duyurulacaktır. BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN; Üniversitemize bağlı Fakülte, Yüksekokullar ve Meslek Yüksekokullarında istihdam edilmek üzere, 2547 Sayılı Kanun ile Öğretim üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. YARDIMCI DOÇENT KADROLARI İÇİN MÜRACATTA İSTENİLEN BELGELER VE BAŞVURU YERİ: Adaylar, 2547 Sayılı Kanun'un 23. maddesinde belirtilen şartlara haiz olmalı, Adayların 657 sayılı Kanun'un 48. maddesinde belirtilen şartları taşıması, Adayların Bitlis Eren üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yülkseltilme ve Atanma İlkeleri Yönergesinin ilgili maddelerindeki şartlara haiz olmak gerekir. Dilekçede aday yabancı dilini belirtmelidir. Özgeçmiş, yayın listesi, nüfus cüzdan fotokopisi,askerlik belgesi, öğrenim belgeleri ( lisans, yüksek lisans, doktora veya uzmanlık belgesi ) 2 adet fotoğraf ve bilimsel çalışma ile yayınlarını kapsayan; 4 ( dört ) adet dosyayı da ekleyerek şahsen veya posta yoluyla Personel Daire Başkanlığına müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta yoluyla yapılan başvurulardaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır. Tüm adaylar için, 2547 sayılı Kanun'un 23. maddesinin (b) fıkrasının 2. bendi gereğince Üniversitemizde yabancı dil sınavı yapılacaktır. Adayların sınava girmeleri zorunludur. Yardımcı Doçent adaylarının yabancı dil sınavlarının yapılacağı yer ve tarih daha sonra adaylara üniversitemizin web sitesinden duyurulacaktır.
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
BÖLÜM ANABİLİM DALI ÜNVAN DERECE ADET BAŞVURU ŞARTI
TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI BÖLÜMÜ YENİ TÜRK DİLİ Yardımcı Doçent 3 1 İlgili Anabilim Dalında Doktora Yapmış Olmak.
İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ
BÖLÜM ANABİLİM DALI ÜNVAN DERECE ADET
TEMEL İSLAM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ HADİS ANABİLİM DALI Yardımcı Doçent 3 1 Temel İslam Bilimleri Bölümünde Doktora yapmış olmak.
TEMEL İSLAM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ TASAVVUF ANABİLİM DALI Yardımcı Doçent 3 1 Temel İslam Bilimleri Bölümünde Doktora yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK-MİMARLIK FAKÜLTESİ
BÖLÜM ANABİLİM DALI ÜNVAN DERECE ADET
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ BİLGİSAYAR BİLİMLERİ ANABİLİM DALI Yardımcı Doçent 5 1 İlgili Anabilim Dalında Doktora Yapmış Olmak.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
BÖLÜM ANABİLİM DALI ÜNVAN DERECE ADET
İKTİSAT BÖLÜMÜ İKTİSAT TEORİSİ Yardımcı Doçent 5 1 İlgili Anabilim Dalında Doktora Yapmış Olmak.
SAĞLIK YÜKSEKOKULU
BÖLÜM ANABİLİM DALI ÜNVAN DERECE ADET
SOSYAL HİZMETLER BÖLÜMÜ Yardımcı Doçent 2 1 İlgili Alanda Doktora Yapmış Olmak.
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ
BÖLÜM ANABİLİM DALI UNVAN DERECE ADET
GELENEKSEL TÜRK SANATLARI BÖLÜMÜ Yardımcı Doçent 3 1 İlgili Alanda Doktora veya Sanatta Yeterlilik Derecesi Almış Olmak.
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ
BÖLÜM ANABİLİM DALI UNVAN DERECE ADET
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR EĞİTİMİ BÖLÜMÜ Yardımcı Doçent 5 1 İlgili Anabilim Dalında Doktora Yapmış Olmak.
TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU
BÖLÜM ANABİLİM DALI UNVAN DERECE ADET
ELEKTRONİK VE OTOMASYON BÖLÜMÜ Yardımcı Doçent 3 1 Fakültelerin Makine Eğitimi ,Mekatronik Mühendisliği veya Makine Mühendisliği Alanında Doktora yapmış Olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246