Bozok Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapıyor

BOZOK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Üniversitemiz web sayfasında yayımlanan Akademik Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerinin

Bozok Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapıyor

BOZOK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Üniversitemiz web sayfasında yayımlanan Akademik Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerinin

27 Temmuz 2016 Çarşamba 13:04
28 Okunma
Bozok Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapıyor
BOZOK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Üniversitemiz web sayfasında yayımlanan Akademik Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerinin ilgili maddeleri ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Üyesi alınacaktır. BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER : -Yardımcı Doçent kadrosu için adaylar dilekçesinde; yabancı dilini ve başvurduğu anabilim dalını belirtecektir. Varsa hizmet belgesi, yayın listesi, resmi kurumlarca onaylanmış öğrenim durumlarını gösterir belgeleri, fotoğraflı özgeçmişini, bilimsel çalışma ve yayımlarını kapsayan dört takım dosyayla birlikte başvuracaklardır. -Yardımcı doçent kadrosuna başvuran adaylar "Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atama Yönetmeliğinin" 6. ve 7. maddeleri gereğince yabancı dil sınavına tabi tutulacaklardır, ilanla ilgili tüm bilgilere Üniversitemizin www.bozok.edu.tr adresinden ulaşılabilir.
BİRİMİ UNVANI ABD/BÖLÜM DRC. ADET ARANAN NİTELİKLER
TIP FAK. Yrd. Doç. Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon 3 1 3 aydan fazla zorunlu devlet hizmet yükümlülüğü bulunmamak. Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon uzmanı olmak.
Yrd. Doç. Patoloji 4 1 3 aydan fazla zorunlu devlet hizmet yükümlülüğü bulunmamak.
ZİRAAT FAK. Yrd. Doç. Hayvan Yetiştirme ve Islahı 4 1 Siyah - Alaca ineklerin bazı fizyolojik ve morfolojik özellikleri üzerine çalış- malar yapmış olmak.
FEN-EDB. FAK. Yrd. Doç. Protohistorya ve Önasya Arkeolojisi 4 1 Hititler ve Urartular konusunda çalış- malar yapmış olmak.
AKDAĞMADENİ MYO Yrd. Doç. İş Sağlığı ve Güvenliği 5 1 Kimya anabilim dalında yüksek lisans ve doktorasını yapmış, tiyazol, pira- zol, pirimidin ve kumarin gibi hetero- siklik bileşiklerin sentezi konularında çalışmalar yapmış olmak.
Yrd. Doç. İş Sağlığı ve Güvenliği 5 1 İnşaat Mühendisliği bölümü lisans mezunu olup, alanında doktora yap- mış olmak.
Başvuru Adresi : Yrd. Doç. Kadrosu için ilgili birimlere başvuru yapılacaktır. Müracaat tarihleri : 27/07/2016-11/08/2016 Perşembe günü saat 17.00 kadar, AÇIKLAMALAR : 1- Başvurular şahsen yapılacaktır. 2- Özgeçmiş ve yayın listesinin son sayfaları hariç tüm sayfaları paraflı, son sayfasında ise ad, soyad, imza ve tarih olacaktır. 3-Adaylar Üniversitemiz Akademik Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerinin II. Bölümünde bulunan Profesörlük, Doçentlik ve Yardımcı Doçentlik Başvurularında Aranacak Değerlendirme Ölçütleri ve Puanlama Esasları tablosunu doldurarak başvuru dosyasına ekleyecektir. 4- Şartları taşımayan veya sonradan şartları taşımadığı tespit edilen adayların ataması yapılmış olsa dahi atamaları iptal edilecektir.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209