Bülent Ecevit Üniversitesi 11 Akademik Personel Alım İlanı

BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Aşağıda Anabilim Dalı itibariyle ünvan ve şartları belirtilen, Üniversitemiz Fakülte ve Yüksekokullarında açık bulunan kadrolara 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınac

Bülent Ecevit Üniversitesi 11 Akademik Personel Alım İlanı

BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Aşağıda Anabilim Dalı itibariyle ünvan ve şartları belirtilen, Üniversitemiz Fakülte ve Yüksekokullarında açık bulunan kadrolara 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınac

12 Ekim 2015 Pazartesi 12:24
11 Okunma
Bülent Ecevit Üniversitesi 11 Akademik Personel Alım İlanı
BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Aşağıda Anabilim Dalı itibariyle ünvan ve şartları belirtilen, Üniversitemiz Fakülte ve Yüksekokullarında açık bulunan kadrolara 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır. Müracaat süresi ilanın yayını tarihinden itibaren 15 gündür.Yardımcı Doçent kadroları için ilgili Fakülte Dekanlıkları ile Yüksekokul Müdürlüklerine, Doçent kadroları için Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına müraacat dilekçeleri ekinde; 1-T.C.Kimlik No'larını gösterir beyanlarını, 2-Diplomalarının onaylı sureti, 3-Üç adet fotoğraflarını, 4-Başvuracak adayların başvuru formunu(http://w3.beun.edu.tr/ adresinden temin edilecektir.) 5-Üniversitemizin http://personel.beun.edu.tr/ilkelersayfasında yayınlanmış olan Üniversitemiz Birimlerinde Doçent ve Yardımcı Doçent Kadrosuna Atanma İlkelerinde yer alan formları, 6-Doçent ve Yardımcı Doçent kadrosuna müracaat edenlerin 4 (Dört) nüsha halinde a)Özgeçmişlerini, b)Yayın listelerini, c)Bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dosyaları ile birlikte müracaat etmeleri ilan olunur. NOT :- Müracaat edenlerin üniversitemiz http://personel.beun.edu.tr/ilkelersayfasında yayınlanmış olan " Üniversitemiz Birimlerinde Doçent ve Yardımcı Doçent Kadrosuna Atanma llkeleri"nde belirtilen şartları sağlamış olmaları, -Yardımcı Doçent kadrosuna başvuranların müracaat dilekçelerinde yabancı dillerini belirtmeleri gerekmektedir. -Yurtdışından alınmış Diplomaların Üniversitelerarası Kurulca Denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir. -Postadaki gecikmeler kabul edilmeyeceği gibi yukarıdaki belgelerden bir tanesinin eksik olması halinde de müracaatlar kabul
ANABİLİM DALI Doçent Yrd.Doç. AÇIKLAMA
TIP FAKÜLTESİ
ACİL TIP 1 Acil Tıp Uzmanı olmak.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
ÜRETİM METALURJİSİ 1 Süperhidrofobik seramik ürünlerin geliştirilmesi konusunda çalışma yapmış olmak.
BİLGİSAYAR BİLİMLERİ 1 Güvenilirlik analizi alanında çalışma yapmış olmak.
ELEKTRİK MAKİ NALARI 1 Elektrik Mühendisliği bölümü lisans mezunu olmak. Lineer olmayan kontrol sistemleri konularında çalışma yapmış olmak.
MAKİNE MALZEMELERİ VE İMALAT TEKNOLOJİLERİ 1 Talaşlı imalat teknolojileri ve bilgisayar destekli tasarım/üretim (CAD/CAM) konularında çalışma yapmış olmak.
İLAHİYAT FAKÜLTESİ
TEFSİR 1 "Kur'an'ın tasrif üslübu" üzerine çalışma yapmış olmak.
DİN BİLİMLERİ 1 "Sosyal Açılımlı Din Hizmetleri (Aile Rehberliği)" üzerine çalışma yapmış olmak.
EREĞLİ EĞİTİM FAKÜLTESİ
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ 1 Özdüzenlemeli öğrenmelerin geliştirilmesinde portfolyo etkisiyle ilgili doktora çalışması yapmış olmak.
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK 1 Öğrenci Katılımı Duygu Düzenleme ve Umut üzerine doktora çalışması yapmış olmak.
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
UYGULAMALI MATEMATİK 1 Kısmi Türevli Diferansiyel Denklemlerin Sayısal Çözümleri üzerine doktora çalışması yapmış olmak.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
SAYISAL YÖNTEMLER 1 İstatistiksel analiz ve çok kriterli karar verme konuları üzerine çalışma yapmış olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246