Bursa Teknik Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Bursa Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı Bursa Teknik Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesi ile 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı ol

Bursa Teknik Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Bursa Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı Bursa Teknik Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesi ile 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı ol

22 Nisan 2015 Çarşamba 15:08
30 Okunma
Bursa Teknik Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Bursa Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Bursa Teknik Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesi ile 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan ilgili yönetmelik hükümleri ve"Bursa Teknik Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Başvuru Koşulları ve Değerlendirme Esasları" doğrultusunda Öğretim Üyesi alınacaktır. Başvuru süresi, ilanın Resmi Gazete'de yayımlandığı tarih itibariyle başlar, on beşinci (15.) günün mesai bitiminde sona erer. Ayrıntılı ilan metni ile formlar Üniversitemizin (www.btu.edu.tr) web sayfasının duyurular bölümünde mevcuttur. İlan olunur. BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI İLAN TABLOSU
BİRİMİ: DOĞA BİLİMLERİ, MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
S. NO BÖLÜM ANABİLİM DALI KADRO UNVANI DERECE ADET ARANAN NİTELİKLER
1 Mekatronik Mühendisliği Mekatronik Mühendisliği Yardımcı Doçent 2 1 Lisans ve lisansüstü öğrenimini Elektrik-Elektronik Mühendisliğinde yapmış olmak. Ayrık olay sistemlerin kontrolü ve uygulamaları, Petri-Net sistemler ile PLC-tabanlı otomasyon ve imalatı konularında çalışmış olmak.
2 Elektrik - Elektronik Mühendisliği Elektrik Mühendisliği Yardımcı Doçent 4 1 Lisans ve lisansüstü öğrenimini Elektrik-Elektronik Mühendisliğinde yapmış olmak. Katı oksit yakıt pillerinin modellenmesi ve elektrik tesisi uygulamaları konusunda çalışmış olmak. İngilizce ders verme yeterliliğine sahip olmak.
3 Lif ve Polimer Mühendisliği Lif ve Polimer Mühendisliği Doçent 1 1 Fotovoltaik lif ve elektromanyetik kalkanlayıcı tekstil malzemeleri konusunda çalışmış olmak. İngilizce ders verme yeterliliğine sahip olmak.
4 Metalürji ve Malzeme Mühendisliği Malzeme Mühendisliği Doçent 1 1 Korozyon inhibisyonun kuantum kimyasal yöntemlerle incelemesi konularında çalışmış olmak. İngilizce ders verme yeterliliğine sahip olmak.
5 Metalürji ve Malzeme Mühendisliği Malzeme Mühendisliği Profesör 1 1 Lazer sinterleme ile toz metalürjik metalik komponent üretimi ve otomotiv malzemeleri konularında çalışmış olmak. İngilizce ders verme yeterliliğine sahip olmak.
BİRİMİ: DOĞA BİLİMLERİ, MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
6 Endüstri Mühendisliği Endüstri Mühendisliği Yardımcı Doçent 5 1 Lisans ve lisansüstü öğrenimini Endüstri Mühendisliğinde yapmış olmak. Bilgisayar destekli inovasyon ve endüstriyel inovasyon zekası konularda çalışmış olmak. İngilizce ders verme yeterliliğine sahip olmak.
7 Enerji Sistemleri Mühendisliği Doçent 2 1 Enerji depolama ve iletken polimerlerin elektrokimyasal cihaz uygulamaları konularında çalışmış olmak. İngilizce ders verme yeterliliğine sahip olmak.
BİRİMİ: ORMAN FAKÜLTESİ
8 Orman Endüstri Mühendisliği Orman Endüstri Mühendisliği Doçent 2 1 Orman biyolojisi ve odun koruma teknolojisi alanında doktora yapmış olmak ve odun modifikasyonu konusunda çalışmış olmak. İngilizce ders verme yeterliliğinin bulunması.
9 Orman Endüstri Mühendisliği Orman Endüstri Mühendisliği Yardımcı Doçent 5 1 Biyomalzemeler konusunda doktora yapmış olmak ve odun modifikasyonu konusunda çalışmış olmak. İngilizce ders verme yeterliliğinin bulunması.
10 Orman Mühendisliği Orman Mühendisliği Profesör 1 1 Silvikültür alanında doktora yapmış olmak, orman ağaçları tohumları, ağaçlandırma ve fidanlık tekniği konularında çalışmış olmak. İngilizce ders verme yeterliliğinin bulunması.
BİRİMİ: İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
11 Uluslararası Ticaret ve Lojistik Uluslararası Ticaret ve Lojistik Doçent 1 1 Gençlerde hedonik tüketim davranışları konusunda çalışma yapmış olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209