Çankırı Karatekin Üniversitesi 14 Akademik Personel Alım İlanı

ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda unvanı, nitelikleri ve sayıları belirtilen kadrolara öğretim

Çankırı Karatekin Üniversitesi 14 Akademik Personel Alım İlanı

ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda unvanı, nitelikleri ve sayıları belirtilen kadrolara öğretim

07 Eylül 2015 Pazartesi 10:48
13 Okunma
Çankırı Karatekin Üniversitesi 14 Akademik Personel Alım İlanı
ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda unvanı, nitelikleri ve sayıları belirtilen kadrolara öğretim üyeleri alınacaktır.
Birimi Bölümü Anabilim Dalı Unvanı Derece İlanda Yazılması İstenilen Açıklama
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT İKTİSAT POLİTİKASI PROFESÖR 1 İNOVASYON, BÜYÜME VE BELİRSİZLİK KONULARINDA ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ SİYASET VE SOSYAL BİLİMLER DOÇENT 1 ATATÜRK İNKILAPLARI VE TÜRKİYE CUMHURİYETİ TARİHİ BİLİM ALANINDA DOÇENT OLMAK. BASIN VE SİYASET KONULARINDA ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ SİYASET VE SOSYAL BİLİMLER DOÇENT 3 SİYASET BİLİMİ BİLİM ALANINDA DOÇENT OLMAK. SİYASET VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI KONUSUNDA ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ SOSYAL SİYASET VE SOSYAL GÜVENLİK DOÇENT 3 SOSYAL POLİTİKA BİLİM ALANINDA DOÇENT OLMAK. ÇOCUK İHMAL VE İSTİSMARI VE MARKA İŞVEREN KONULARINDA ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME ÜRETİM YÖNETİMİ VE PAZARLAMA DOÇENT 3 PAZARLAMA BİLİM ALANINDA DOÇENT OLMAK. MARKA KİŞİLİĞİ VE SEÇİM SETİ KURAMI KONULARINDA ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
FEN FAKÜLTESİ MATEMATİK UYGULAMALI MATEMATİK PROFESÖR 1 DOÇENTLİĞİNİ MATEMATİK BİLİM ALANINDA ALMIŞ OLMAK VE KRİSTALLER VE KUASİKRİSTALLERİN DİNAMİK ELASTİK PROBLEMLERİ ÜZERİNE ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
FEN FAKÜLTESİ KİMYA ORGANİK KİMYA DOÇENT 1 BİTKİLERDEN SEKONDER METABOLİTLERİN İZOLASYONU VE ANTİKANSER AKTİVİTELERİ KONUSUNDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
FEN FAKÜLTESİ KİMYA 1 ANALİTİK KİMYA DOÇENT 1 HİBRİT TEKNİKLERDE BİYOMAKROMOLEKÜLER METAL KOMPLEKSLERİNİN TAYİNİ KONUSUNDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ : DOÇENT 2 LİSANS, YÜKSEK LİSANS VE DOKTORA ÖĞRENİMİNİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTELERİNİN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDE YAPMIŞ OLMAK, LİSANSÜSTÜ ÇALIŞMALARINI SU KAYNAKLARI ANABİLİM DALINDA YAPMIŞ OLMAK.
EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ SOSYAL PSİKOLOJİ PROFESÖR 1 TRAFİK PSİKOLOJİSİ ALANINDA ÇALIŞMALARI OLMAK.
EDEBİYAT FAKÜLTESİ COĞRAFYA FİZİKİ COĞRAFYA PROFESÖR 1 JEOMORFOLOJİ ALANINDA ÇALIŞMALARI OLMAK
EDEBİYAT FAKÜLTESİ SOSYOLOJİ TOPLUMSAL YAPI VE DEĞİŞME DOÇENT 3 GÜNDELİK ALAN SOSYOLOJİ ALANINDA ÇALIŞMALARI OLMAK
EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ SOSYAL PSİKOLOJİ DOÇENT 2 SOSYAL PSİKOLOJİ ALANINDA ÇALIŞMALARI OLMAK
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ MÜZİK MÜZİK TEKNOLOJİSİ DOÇENT 3 TÜRK MÜZİĞİ TARİHİ VE ÇALGILARI ÜZERİNE ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK
Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların "Çankırı Karatekin Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma, Yükseltilme ve Atanmayla İlgili Değerlendirme Yönergesi" nde öngörülen şartları sağlamış olmaları gerekir. NOT: Geniş Bilgi Üniversitemiz www.karatekin.edu.trweb sayfasında bulunmaktadır.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246