Çankırı Karatekin Üniversitesi 34 Akademik Personel Alım İlanı

ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda unvanı, nitelikleri ve sayılan belirtilen kadrolara öğretim ü

Çankırı Karatekin Üniversitesi 34 Akademik Personel Alım İlanı

ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda unvanı, nitelikleri ve sayılan belirtilen kadrolara öğretim ü

11 Aralık 2015 Cuma 07:09
16 Okunma
Çankırı Karatekin Üniversitesi 34 Akademik Personel Alım İlanı
ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda unvanı, nitelikleri ve sayılan belirtilen kadrolara öğretim üyeleri alınacaktır. Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adaylann "Cankın Karatekin Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma, Yükseltilme ve Atanmayla İlgili Değerlendirme Yönergesinde öngörülen şartlan sağlamış olmaları gerekir. Başvuru Tarihleri : 14 Aralık 2015 - 28 Aralık 2015
Birimi Bölümü Anabilim Dalı / Programı Unvanı Derece Açıklama
MESLEK YÜKSEKOKULU FİNANS, BANKACILIK VE SİGORTACILIK BANKACILIK VE SİGORTACILIK YARDIMCI DOÇENT 3 BANKACILIK VE SİGORTACILIK VEYA MALİYE VEYA İSLETME ANABİLİM DALLARINDAN LİSANS MEZUNU OLMAK, BELİRTİLEN ALANLARDAN BİRİNDE YÜKSEK LİSANS '/E DOKTORA YAPMIŞ OLMAK.
MESLEK YÜKSEKOKULU ELEKTRONİK VE OTOMASYON MEKATRONİK YARDIMCI DOÇENT 3 MAKİNE VEYA MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ LİSANS MEZUNU OLMAK, BELİRTİLEN ALANLARIN BİRİNDE YÜKSEK LİSANS VE DOKTORASINI YAPMIŞ OLMAK.
EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ SOSYAL PSİKOLOJİ DOÇENT 2 İLGİLİ ALANDA ÇALIŞMALARI OLMAK VE DOÇENTLİK UNVANINI PSİKOLOJİ ALANINDA ALMIŞ OLMAK.
FEN FAKÜLTESİ BİYOLOJİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ Yrd. DOÇENT. 1 REKOM3İNANT ASI GELİŞTİRME KONUSUNDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
FEN FAKÜLTESİ KİMYA İNORGANİK KİMYA DOÇENT 3 QSAR İLE MOLEKÜLER HESAPLAR YAPMIŞ OLMAK.
SAĞLIK YÜKSEKOKULU BESLENME VE DİYETETİK YARDIMCI DOÇENT 5 BESLENME VE DİYETETİK LİSANS MEZUNU OLMAK VE BESLENME VE DİYETETİK ALANINDA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK.
SAĞLIK YÜKSEKOKULU ÇOCUK GELİŞİMİ YARDIMCI DOÇENT 1 COCUK GELİŞİMİ EĞİTİMİ ALANINDA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK. (YARATICIK ALANINDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.)
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ RESİM RESİM YARDIMCI DOÇENT 5 ÇAĞDAŞ RESİM SANATININ YENİ YÜZEY UYGULAMALARININ IŞIĞINDA SANAT EĞİTİMİ KONUSUNDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ SİNEMA-TV YARDIMCI DOÇENT 4 MEDYADA AVRUPALILIK KİMLİĞİ KONUSUNDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ MÜZİK MÜZİK TEKNOLOJİSİ YARDIMCI DOÇENT 4 DEVLET ÜNİVERSİTELERİNDE OKUTULMAKTA OLAN MÜZİK DERSİ ÖĞRETİM SÜREÇLERİNİN, ÖĞRETİM ELEMANI VE ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİNE GÖRE UYGULANMA DURUMU HAKKINDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
ELDİVAN SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU TIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER İLK VE ACİL YARDIM YARDIMCI DOÇENT 3 ISI DEPOLAMA ÖZELLİKLİ MİKROKAPSÜLLER ÜZERİNE ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK '/E ELEKTRONİK ELEKTRO MANYETİK ALANLAR YARDIMCI DOÇENT 1 LİSANS, YÜKSEKLİSANS '/E DOKTORA ÖĞRENİMİNİ ELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜH. VEYA ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜH. VEYA KONTROL'/E OTOMASYON MÜH. VEYA KONTROL
MÜHENDİSLİĞİ VE MİKRODALGA SİSTEMLERİ MJHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİNDE YAPMIŞ OLMAK. LİSANSÜSTÜ ÇALIŞMALARINI; ELEKTROMANYETİK ALAN TEORİLERİ ÜZERİNE YAPMIŞ OLMAK.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK / ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ ELEKTRO MANYETİK ALANLAR VE MİKRODALGA SİSTEMLERİ YARDIMCI DOÇENT 3 LİSANS, YÜKSEKLİSANS '/E DOKTORA ÖĞRENİMİNİ ELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜH. VEYA ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜH. VEYA KONTROL'/E OTOMASYON MÜH. VEYA KONTROL MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİNDE YAPMIŞ OLMAK. LİSANSÜSTÜ ÇALIŞMALARINI; ELEKTROMANYETİK ALAN TEORİLERİ ÜZERİNE YAPMIŞ OLMAK.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ YARDIMCI DOÇENT 3 LİSANS EĞİTİMİNİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTELERİNİN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDE BİTİRMİŞ OLMAK. YÜKSEKLİSANS VE DOKtORA ÇALIŞMALARINI MÜHENDİSLİK FAKÜLTELERİNİN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ GEOTEKNİK(ZEMİN MEKANİĞİ) ANABİLİM DALINDA YAPMIŞ OLMAK.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ YARDIMCI DOÇENT 3 LİSANS EĞİTİMİNİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTELERİNİN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDE BİTİRMİŞ OLMAK. YÜKSEKLİSANS VE DOKtORA ÇALIŞMALARINI MÜHENDİSLİK FAKÜLTELERİNİN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ MEKANİK VE STATİK(YAPI MÜHENDİSLİĞİ, BETONARME, DEPREM) ANABİLİM DALINDA fYAPMIŞ OLMAK.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİM SİYASET VE SOSYAL BİLİMLER DOÇENT 3 SİYASET BİLİMİ BİLİM DALINDA DOÇENT OLMAK, SİYASET VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI KONUSUNDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ SOSYAL SİYASET '/E SOSYAL GÜVENLİK DOÇENT 3 SOSYAL POLİTİKA BİLİM DALINDA DOÇENT OLMAK, MARKA İŞVEREN VE ÇOCUK İHMAL VE İSTİSMARI KONUSUNDA ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SOSYAL HİZMET BİREY VE TOPLUM SORUNLARI DOÇENT 1 SOSYOLOJİ BİLİM DALINDA DOÇENT OLMAK, SOSYAL SERMAYE, ÇOCUK SUÇLULUĞU, KİMLİK KONUSUNDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT İKTİSAT POLİTİKASI DOÇENT 3 MAKRO İKTİSAT BİLİM DALINDA DOÇENT OLMAK, BANKA BAŞARISIZLIKLARI VE DIŞLAMA ETKİSİ ÜZERİNE ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME MUHASEBE VE FİNANS YARDIMCI DOÇENT 1 MUHASEBE VE FİNANS BİLİM DALINDA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK. DAVRANIŞSAL FİNANS KONUSUNDA ÇALIŞMA 'YAPMIŞ OLMAK.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ SİYASET VE SOSYAL BİLİMLER YARDIMCI DOÇENT 5 SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ ANABİLİM DALINDA VEYA TARİH ANABİLİM DALINDA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK.SİYASİ PARTİLER KONUSUNDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ BANKACILIK VE FİNANS RİSK YÖNETİMİ VE SİGORTACILIK YARDIMCI DOÇENT 5 BANKACILIK VE FİNANS VEYA SAYISAL YÖNTEMLER ALANINDA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK. BANKACILIK VE FİNANS VEYA SAYISAL YÖNTEMLER KONUSUNDA ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT İKTİSAT TARİHİ YARDIMCI DOÇENT 4 İKTİSAT TARİHİ BİLİM DALINDA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK. İKTİSAT TARİHİ KONUSUNDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ULUSLARARASI İLİŞKİLER SİYASİ TARİH YARDIMCI DOÇENT 3 ULUSLARARASI İLİŞKİLER VEYA TARİH ANABİLİM DALINDA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK. GÖC VE ENTEGRASYON ALANINDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ KENTLEŞME VE ÇEVRE SORUNLARI YARDIMCI DOÇENT 3 SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ ANABİLİM DALINDA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK. KENTLEŞME VEYA YÖNETİM BİLİMLERİ KONUSUNDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SOSYAL HİZMET TOPLUMSAL GELİŞME VE SOSYAL POLİTİKA YARDIMCI DOÇENT 5 SOSYAL HİZMET ANABİLİM DALINDA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK.
Üniversite Kadro Türü Kadro Sayısı Son Başvuru Tarihi İlan Linki
ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ / MESLEK YÜKSEKOKULU / TASARIM BÖLÜMÜ / ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI PR. / ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 2 10.12.2015 - 24.12.2015 https://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/?sessionid=45276
ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ / YAPRAKLI MESLEK YÜKSEKOKULU / MÜLKİYET KORUMA VE GÜVENLİK BÖLÜMÜ / SİVİL SAVUNMA VE İTFAİYECİLİK PR. / ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 1 10.12.2015 - 24.12.2015 https://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/?sessionid=45281
ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ / MESLEK YÜKSEKOKULU / YÖNETİM VE ORGANİZASYON BÖLÜMÜ / İŞLETME YÖNETİMİ PR. / ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 2 10.12.2015 - 24.12.2015 https://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/?sessionid=45275
ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ / MESLEK YÜKSEKOKULU / TASARIM BÖLÜMÜ / ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI PR. / ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 1 10.12.2015 - 24.12.2015 https://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/?sessionid=45278
ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ / REKTÖRLÜK / UZMAN 1 10.12.2015 - 24.12.2015 https://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/?sessionid=45274
 NOT: Geniş Bilgi Üniversitemiz www.karatckin.edu.tr \veb sayfasında bulumııaktadır.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209