Çankırı Karatekin Üniversitesi Akademik Personel Alımı

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda unvanı, nitelikleri ve sayıları belirtilen kadrolara öğretim

Çankırı Karatekin Üniversitesi Akademik Personel Alımı

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda unvanı, nitelikleri ve sayıları belirtilen kadrolara öğretim

09 Eylül 2015 Çarşamba 11:25
21 Okunma
Çankırı Karatekin Üniversitesi Akademik Personel Alımı
Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda unvanı, nitelikleri ve sayıları belirtilen kadrolara öğretim üyeleri alınacaktır. Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların "Çankırı Karatekin Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma, Yükseltilme ve Atanmayla İlgili Değerlendirme Yönergesi" nde öngörülen şartları sağlamış olmaları gerekir. Başvuru Tarihleri : 09 Eylül 2015 - 28 Eylül 2015
Birimi Bölümü Anabilim Dalı Unvanı Derece İlanda Yazılması İstenilen Açıklama
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat İktisat Politikası Profesör 1 İNOVASYON, BÜYÜME VE BELİRSİZLİK KONULARINDA ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Siyaset ve Sosyal Bilimler Doçent 1 ATATÜRK İNKILAPLARI VE TÜRKİYE CUMHURİYETİ TARİHİ BİLİM ALANINDA DOÇENT OLMAK. BASIN VE SİYASET KONULARINDA ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Siyaset ve Sosyal Bilimler Doçent 3 SİYASET BİLİMİ BİLİM ALANINDA DOÇENT OLMAK. SİYASET VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI KONUSUNDA ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Sosyal Siyaset ve Sosyal Güvenlik Doçent 3 SOSYAL POLİTİKA BİLİM ALANINDA DOÇENT OLMAK. ÇOCUK İHMAL VE İSTİSMARI VE MARKA İŞVEREN KONULARINDA ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Üretim Yönetimi ve Pazarlama Doçent 3 PAZARLAMA BİLİM ALANINDA DOÇENT OLMAK. MARKA KİŞİLİĞİ VE SEÇİM SETİ KURAMI KONULARINDA ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
Fen Fakültesi Matematik Uygulamalı Matematik Profesör 1 DOÇENTLİĞİNİ MATEMATİK BİLİM ALANINDA ALMIŞ OLMAK VE KRİSTALLER VE KUASİKRİSTALLERİN DİNAMİK ELASTİK PROBLEMLERİ ÜZERİNE ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
Fen Fakültesi Kimya Organik Kimya Doçent 1 BİTKİLERDEN SEKONDER METABOLİTLERİN İZOLASYONU VE ANTİKANSER AKTİVİTELERİ KONUSUNDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
Fen Fakültesi Kimya Analitik Kimya Doçent 1 HİBRİT TEKNİKLERDE BİYOMAKROMOLEKÜLER METAL KOMPLEKSLERİNİN TAYİNİ KONUSUNDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Doçent 2 LİSANS, YÜKSEK LİSANS VE DOKTORA ÖĞRENİMİNİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTELERİNİN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDE YAPMIŞ OLMAK, LİSANSÜSTÜ ÇALIŞMALARINI SU KAYNAKLARI ANABİLİM DALINDA YAPMIŞ OLMAK.
Edebiyat Fakültesi Psikoloji Sosyal Psikoloji Profesör 1 TRAFİK PSİKOLOJİSİ ALANINDA ÇALIŞMALARI OLMAK.
Edebiyat Fakültesi Coğrafya Fiziki Coğrafya Profesör 1 JEOMORFOLOJİ ALANINDA ÇALIŞMALARI OLMAK
Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Toplumsal Yapı ve Değişme Doçent 3 GÜNDELİK ALAN SOSYOLOJİ ALANINDA ÇALIŞMALARI OLMAK
Edebiyat Fakültesi Psikoloji Sosyal Psikoloji Doçent 2 SOSYAL PSİKOLOJİ ALANINDA ÇALIŞMALARI OLMAK
Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Müzik Teknolojisi Doçent 3 TÜRK MÜZİĞİ TARİHİ VE ÇALGILARI ÜZERİNE ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209