Celal Bayar Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz Akademik birimlerine, 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili hükümleri ile Celal Bayar Üniversitesi Öğretim Elemanı Kadrolarına Başvurma

Celal Bayar Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz Akademik birimlerine, 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili hükümleri ile Celal Bayar Üniversitesi Öğretim Elemanı Kadrolarına Başvurma

25 Aralık 2015 Cuma 10:03
38 Okunma
Celal Bayar Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı
Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz Akademik birimlerine, 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili hükümleri ile Celal Bayar Üniversitesi Öğretim Elemanı Kadrolarına Başvurma Atama ve Görev Süresi Uzatımı İle İlgili Yönerge hükümleri doğrultusunda Öğretim Üyesi alınacaktır. MÜRACAATTA ARANACAK ŞARTLAR: PROFESÖRLER İÇİN - 2547 Sayılı Kanun'un 26. maddesinde belirtilen şartları taşımak, - Profesör kadroları daimi statüdedir. - Dilekçe (Başlıca araştırma eseri belirtilecektir) ve dilekçeye eklenecek Özgeçmiş, Akademik Etkinlik Değerlendirme Formu, Doçentlik Belgesi Onaylı Sureti, Öğrenim Belgeleri, Nüfus Cüzdanı Sureti ile 2 adet Fotoğraf, - Özgeçmiş, Akademik Etkinlik Değerlendirme Formu, Doçentlik Belgesi Onaylı Sureti, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 (Altı) takım dosya ve yayın listesi DOÇENTLER İÇİN - 2547 Sayılı Kanun'un 25. maddesinde belirtilen şartları taşımak, - Doçent kadroları daimi statüdedir. - Dilekçe ve dilekçeye eklenecek Özgeçmiş, Akademik Etkinlik Değerlendirme Formu, Doçentlik Belgesi Onaylı Sureti, Öğrenim Belgeleri, Nüfus Cüzdanı Sureti ile 2 adet Fotoğraf, - Özgeçmiş, Akademik Etkinlik Değerlendirme Formu, Doçentlik Belgesi Onaylı Sureti, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (Dört) takım dosya ve yayın listesi GENEL ŞARTLAR - Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesindeki genel ve ilanda belirtilen diğer koşulları taşımaları gerekmektedir. - Yurtdışı Kurumlardan alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca Denkliği'nin onaylanmış olması şarttır. - İlan şartlarımızı taşıyan Profesör ve Doçent adaylarının ilanımızın yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına bizzat başvurmaları gerekmektedir. - Profesör ve Doçent unvanına sahip öğretim üyeleri sahip olduğu unvanlardan daha alt unvanlı kadrolara başvuru yapamazlar. - Posta ile yapılan müracaatlar dikkate alınmayacaktır. NOT: "Celal Bayar Üniversitesi Öğretim Elemanı Kadrolarına Başvurma Atama ve Görev Süresi Uzatımı ile İlgili Yönerge" ye http://personel.cbu.edu.tr/yonergeler.5532.tr.html adresinden, "Akademik Etkinlik Değerlendirme Formu" na http://personel.cbu.edu.tr/formlar-ve-dokumanlar/formlar.5574.tr.html adresinden ulaşılabilmektedir.
Birim Anabilim Dalı / Program Unvan Derece Adet İlan Açıklaması
Fen Edebiyat Fakültesi Anorganik Kimya Profesör 1 1 Cp (C? Me?) Ligandını İçeren Oksomolibden ve Tungsten Bileşikleriyle Polioksometalatlarının Sulu Ortamda Sentezi Üzerine Çalışmaları Olmak.
Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları Doçent 1 1 Çocuk Psikiyatrisi Alanında Mikro RNA'ları İnceleyen Genetik Çalışmaları Olmak.
Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Doçent 1 1 Araç Rotalama Problemlerinin Kısıt Programlama İle Çözümü Üzerine Çalışmaları Olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Analitik Kimya Doçent 1 1 Centri-Voltametri, Metal Oksit Katalitik Yüzeyler ve Elektroanalitik Konularında Çalışmaları Olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Organik Kimya Doçent 1 1 Kloraloz Türevlerinin Sentezleri Üzerine Çalışmaları Olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246