Dokuz Eylül Üniversitesi 6 Akademik Personel Alımı

Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerine 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanununa göre aşağıda belirtilen anabilim dallarına Öğretim Üyesi alınacaktır. Başvurular 2547 Sayılı Kanunun ilgili maddeleri ve kanunda belirtilen Öğretim

Dokuz Eylül Üniversitesi 6 Akademik Personel Alımı

Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerine 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanununa göre aşağıda belirtilen anabilim dallarına Öğretim Üyesi alınacaktır. Başvurular 2547 Sayılı Kanunun ilgili maddeleri ve kanunda belirtilen Öğretim

16 Kasım 2015 Pazartesi 09:30
8 Okunma
Dokuz Eylül Üniversitesi 6 Akademik Personel Alımı
Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerine 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanununa göre aşağıda belirtilen anabilim dallarına Öğretim Üyesi alınacaktır. Başvurular 2547 Sayılı Kanunun ilgili maddeleri ve kanunda belirtilen Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Üniversitemizin Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca onaylanan Dokuz Eylül Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltme-Atama İlkeleri ve Uygulama Esaslarına göre yapılacaktır. Profesör kadroları daimi statüde olup, başvuracakların başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine özgeçmişlerini, Doçentlik Belgelerinin onaylı örneklerini, yayın listelerini, başlıca araştırma eserini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 (altı) nüsha dosyayı ekleyerek, Doçent kadroları daimi statüde olup, başvuracakların başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine özgeçmişlerini, yayın listelerini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) nüsha dosyayı ekleyerek Doçentlik Belgelerinin onaylı örnekleri ile birlikte bu ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 (onbeş) gün içerisinde Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığı'na başvurmaları gerekmektedir. Başvurularda hazırlanacak olan formlar Üniversitemiz web sayfasında bulunmaktadır. Postada meydana gelecek gecikmeler dikkate alınmayacaktır. Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması şarttır. İlgililere duyurulur.
BİRİM/ANABİLİM DALI UNVAN ADET NİTELİKLER
FEN FAKÜLTESİ
Fizikokimya Profesör 1 Kimya bilim alanında doçentliğini almış olmak. Kompozit aktüatörler, hidrojeller ve faz değişim malzemeleri konusunda yayınları olmak.
Anorganik Kimya Doçent 1 Kimya bilim alanında doçentliğini almış olmak. Orgonometalik komplekslerin sentezi ve heterojen kataliz ile hidrojen eldesi konularında yayınları olmak.
İstatistiksel Bilgi Sistemleri Doçent 1 İstatistik bilim alanında doçentliğini almış olmak. Üstel düzeltme yöntemleri ve Yazılım güvenirliği konularında çalışmalar yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİ
Acil Tıp Profesör 1 Acil Tıp bilim alanında doçentliğini almış olmak. "Uluslararası düzeyde yapılan spor müsabakalarında tıbbi bakım konusunda deneyimli olmak ve sporcu yaralanmaları, hastalıkları konusunda yayını olmak.
Tıbbi Patoloji Doçent 1 Tıbbi Patoloji bilim alanında doçentliğini almış olmak. Pulmoner patoloji ile ilgili uluslararası yayınları ve deneyimi olmak.
Nükleer Tıp Doçent 1 Nükleer Tıp bilim alanında doçentliğini almış olmak. Radyonüklid terapi-dozimetri alanında Avrupa Nükleer Tıp Derneği tarafından düzenlenmiş bir kursa katılmış ve sertifikaya sahip olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209