Dumlupınar Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Dumlupınar Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı T.C. DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemizin çeşitli birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, "Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği" ile "Dumlupınar Üniversitesi Öğre

Dumlupınar Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Dumlupınar Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı T.C. DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemizin çeşitli birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, "Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği" ile "Dumlupınar Üniversitesi Öğre

06 Mayıs 2015 Çarşamba 14:25
29 Okunma
Dumlupınar Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Dumlupınar Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

T.C. DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemizin çeşitli birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, "Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği" ile "Dumlupınar Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi (İlkeler ve Kriterler)" uyarınca Öğretim Üyesi alınacaktır. Öğretim Üyeliğine müracaat eden adayların, ilanda açıklama olarak belirtilen şartları sağlamaları ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48.maddesindeki şartları taşımaları gerekmektedir. Öğretim Üyesi Kadrolarına müracaat edecek adaylar, http://pdb.dpu.edu.tr/adresinde yer alan dilekçe ve istenilen diğer belgeler ile birlikte, ilanın gazetede yayın tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuruda bulunacaklardır. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Tüm Akademik İlanlar İçin Tıklayın

BİRİMİ BÖLÜMÜ ABD / ASD UNVANI KADRODERECESİ KADROADEDİ AÇIKLAMA
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat İktisat Teorisi Profesör 1 1 Mikro İktisat alanında çalışmalar yapmış olmak.
İktisatPolitikası 1 1 Makro İktisat alanında çalışmaları olmak.
MühendislikFakültesi MadenMühendisliği Madenİşletmesi 1 1 Madenlerde tahkimat konusunda çalışmaları olmak.
Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri İç Hastalıkları 1 1 İmmünoloji, Alerji Hastalıkları ve Endokrin alanında uzman olmak.
Fen-EdebiyatFakültesi Sosyoloji UygulamalıSosyoloji Doçent 1 1 Sağlık Sosyolojisi, kadın ve gençlerin tütün kullanımı konusunda çalışmalar yapmış olmak.
Matematik Geometri 1 1 Metrik uzaylar üzerinde geometrik çalışmalar yapmış olmak.
UygulamalıMatematik 2 1 Matematiksel kontrol teorisi üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Tarih Yeniçağ Tarihi 1 1 Osmanlı toplumunda farklı gruplar üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Türk Dili ve Edebiyatı Eski Türk Edebiyatı 2 1 15- 16. Yüzyıl Türk Edebiyatı ile ilgili çalışmalar yapmış olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Üretim Yönetimi ve Pazarlama 2 1 Lojistik yönetimi alanında çalışmalar yapmış olmak.
Tıp Fakültesi Temel Tıp Bilimleri Fizyoloji 2 1 Öğrenme - belleğin mekanizması ve iskemi reperfüzyon modelleri konusunda çalışmalar yapmış olmak.
MühendislikFakültesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliği SeramikMühendisliği 3 1 Cam ve sır konularında çalışmalar yapmış olmak.
MadenMühendisliği KömürHazırlama Teknolojileri 2 1 Kömür zenginleştirme konularında çalışmalar yapmış olmak.
EğitimFakültesi İlköğretim Sosyal Bilgiler Eğitimi 3 1 Felsefe Grubu Eğitimi alanında çalışmalar yapmış olmak.
SimavTeknoloji Fakültesi EndüstriyelTasarım Mühendisliği - 2 1 Kaynak ve korozyon alanında çalışmaları olmak.
EnerjiSistemleri Mühendisliği YenilenebilirEnerji Sistemleri 3 1 Yakıt pilleri konusunda çalışmalar yapmış olmak.
UygulamalıBilimler Yüksekokulu Muhasebe - 2 1 Yönetim muhasebesi alanında çalışmaları olmak.
Sigortacılık ve Risk Yönetimi - 3 1 Risk yönetimi alanlarında çalışmalar yapmış olmak.
Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri RadyasyonOnkolojisi Yrd.Doçent 1 1 Yaşam kalitesi üzerine ve meme kanseri üzerine çalışmalar yapmış olmak.
EğitimFakültesi EğitimBilimleri EğitimProgramları ve Öğretim 3 1 Öğretmenlerin mesleki değerleri ile ilgili çalışmalar yapmış olmak.
EğitimProgramları ve Öğretim 3 1 Eleştirel düşünme konusunda çalışmalar yapmış olmak.
TürkçeEğitimi Türkçe Eğitimi 2 1 Öğrenme stiline dayalı eğitim ve dinlediğini anlama becerileri üzerine çalışmalar yapmış olmak.
TürkçeEğitimi Türkçe Eğitimi 3 1 Analitik yazma becerileri üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi 3 1 Bilgi paylaşma davranışları ve sanal uygulama toplulukları ile ilgili çalışmalar yapmış olmak.
MühendislikFakültesi JeolojiMühendisliği UygulamalıJeoloji 1 1 Deprem etkileşimlerinde gerilme analizi alanında çalışmalar yapmış olmak.
Fen-EdebiyatFakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Türk Halk Edebiyatı 1 1 Kütahya inanç merkezleri konularında çalışmaları olmak.
Yeni Türk Edebiyatı 1 1 Cumhuriyet dönemi tiyatro yazarları üzerine çalışmalar yapmış olmak.
SimavTeknoloji Fakültesi İmalatMühendisliği Makine İmalatı 1 1 Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümü mezunu olmak, polimerler konusunda çalışmalar yapmış olmak.
GüzelSanatlar Fakültesi Görselİletişim Tasarımı Çizgi Film (Animasyon) 4 1 Görsel İletişim Tasarımı üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Seramik ve Cam Seramik 1 1 Seramik ve Cam tasarımında Sanatta Yeterlik Eğitimini tamamlamış ve seramik yüzeylerde doku ve dekor teknikleri ile ilgili çalışmalar yapmış olmak.
Beden Eğitimi ve SporYüksekokulu AntrenörlükEğitimi - 4 1 Egzersiz ve fizyolojik tepkiler üzerine çalışmaları olmak.
Rekreasyon - 5 1 Futbola özgü becerilerin öğretimi üzerine çalışmaları olmak.
SporYöneticiliği - 5 1 Yaşlılık ve egzersiz alanında çalışmalar yapmış olmak.
KütahyaSağlık Yüksekokulu Ebelik - 2 1 Doğum ve Kadın Hastalıkları Hemşireliği alanında çalışmalar yapmış olmak.
KütahyaSosyal Bilimler MYO. - - 2 1 İşletme alanında doktora yapmış ve işletmelerde kar yönetimi konusunda çalışmaları olmak.
Yayınlandığı Resmi Gazete Yayınlandığı Gazete Son Başvuru Tarihi 02/05/2015 Cumartesi tarihli ve 29343 sayılı Resmi Gazete 06/05/2015 Çarşamba tarihli Sabah Gazetesi 20/05/2015 Çarşamba (mesai bitimi)
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246