Edirne İl Özel İdaresi Naklen Teknik Personel Alımı

EDİRNE İL ÖZEL İDARESİ NAKLEN TEKNİK PERSONEL ALIM İLANI Edirne İl Özel İdaresinde görevlendirilmek üzere 657 sayılı Kanunun 74. Maddesi gereğince kurumlararası nakil yoluyla aşağıdaki niteliklere sahip mühendis ve mimar kadrolarına mülakatla 7 adet pe

Edirne İl Özel İdaresi Naklen Teknik Personel Alımı

EDİRNE İL ÖZEL İDARESİ NAKLEN TEKNİK PERSONEL ALIM İLANI Edirne İl Özel İdaresinde görevlendirilmek üzere 657 sayılı Kanunun 74. Maddesi gereğince kurumlararası nakil yoluyla aşağıdaki niteliklere sahip mühendis ve mimar kadrolarına mülakatla 7 adet pe

22 Temmuz 2016 Cuma 07:56
38 Okunma
Edirne İl Özel İdaresi Naklen Teknik Personel Alımı
EDİRNE İL ÖZEL İDARESİ NAKLEN TEKNİK PERSONEL ALIM İLANI Edirne İl Özel İdaresinde görevlendirilmek üzere 657 sayılı Kanunun 74. Maddesi gereğince kurumlararası nakil yoluyla aşağıdaki niteliklere sahip mühendis ve mimar kadrolarına mülakatla 7 adet personel alımı yapılacaktır. Bu şekilde atanacak personellere ilişkin tüm detaylar aşağıdaki gibidir.
Ünvanı Hiz. Sınıfı Adeti Der. Mezuniyeti
Mimar T.H.S 2 7 Üniversitelerin Mimarlık Lisans Prog. mezun olmak.
Mimar T.H.S 1 9 Üniversitelerin Mimarlık Lisans Prog. mezun olmak.
Mühendis T.H.S 1 6 Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Lisans Programından Mezun olmak.
Mühendis T.H.S 1 6 Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği Lisans Programından Mezun olmak.
Mühendis T.H.S 1 5 Üniversitelerin Harita Mühendisliği Lisans Programından Mezun olmak
Mühendis T.H.S 1 5 Üniversitelerin Makina Mühendisliği Lisans Programından Mezun olmak
Başvuracak Adayda Aranacak Şartlar. -Halen herhangi bir kamu kurum veya kuruluşunda 657 sayılı Kanunun 4/A maddesi gereğince mühendis / mimar kadrosunda çalışıyor olmak, -Kamuda en az 4 yıl tecrübesi olmak, -Hakkında halen süren veya aleyhine sonuçlanmış adli yada idari bir soruşturması bulunmamak, -Erkek adaylar için askerlik ile ilgisi bulunmamak veya askerlik çağma gelmemiş bulunmak veya askerlik çağma gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. Atanma şartlarına haiz olan ilgililerin, kurumlarından alacakları onaylı hizmet belgesi ile birlikte Edirne İl Özel İdaresine şahsen veya aşağıda yer verilen e-posta adresine mail yoluyla veya aşağıda yer verilen iletişim adresine posta yoluyla başvurmaları gerekmektedir. Başvuru yapıp mülakata katılmaya hak kazanan adayların listesi Edirne İl Özel İdaresinde yayımlanacak olup ayrıca başvuru yapan adayların başvuru formunda belirtilen iletişim adreslerine veya e-posta adreslerine bildirim yapılarak mülakata davet edilecektir. İrtibat Adresi: Edirne İl Özel İdaresi Kocasinan Mahallesi Prof. Dr. Süheyl Ünver Caddesi No:2 Edirne Telefon: 0284 235 27 03 E-posta: edirneozelidare@icisleri.gov.tr Başvuru Tarihleri : 01 Ağustos 2016 - 15 Ağustos 2016 Mülakat Tarihi : 19 Ağustos 2016 Cuma Mülakat Yeri : Edirne İl Özel İdaresi Kocasinan Mahallesi Prof. Dr. Süheyl Ünver Caddesi No:2 Edirne Ek: Başvuru Formu 13. SKMT/İLCE 16. E-POSTA ADRESİ 17. HALEN ÇALIŞTIĞI KURUMUN ADI 18. GÖREVİ VE SİCİL NUMARASI 19. DAHA ÖNCE ÇALIŞTIĞI KORUM ADİ VE GÖREV ÜNVANI: 20. AYRILIŞ SEBEBİ VE TARİHİ (19 ve 20 numaralı sorular daha önce Devlet memuru olarak çalışıp da görevinden ayrılanlar tarafından doldurulacaktır.) 24. ESİ ÇALIŞIYORSA GÖREVİ VE GÖREV YERİ :. Bıı Ek-I başvuru formunu gerçeğe uygun olarak doldurdum. Mülakata kabul edilmemi, bildirdiğim yazışma adresimdeki değişikliği hemen bildirmediğim takdirde hiç bir hak talep etmeyeceğimi arz ederim. ./..... /20I6 (İmza) AÇIKLAMALAR: 1. Bu form aday tarafından el yazısı ile eksiksiz ve doğru olarak mürekkepli kalem ile doldurulacaktır. 2. Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanları mülakatı geçersiz sayılır, atamaları yapılmış ise atamaları iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler. Gerçeğe aykırı belge verenler ya da beyanda bulunanlar hakkında Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uyarınca suç duyurusunda bulunulur.

TÜM AKADEMİK İLANLARDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246