Erciyes Üniversitesi 35 Sözleşmeli Hemşire Alımı

Erciyes Üniversitesi Hastanelerinde istihdam edilmek üzere, 35 (otuzbeş) hemşire sözleşmeli personel alınacaktır. Başvuru şartları aşağıdadır.

Erciyes Üniversitesi 35 Sözleşmeli Hemşire Alımı

Erciyes Üniversitesi Hastanelerinde istihdam edilmek üzere, 35 (otuzbeş) hemşire sözleşmeli personel alınacaktır. Başvuru şartları aşağıdadır.

02 Ocak 2017 Pazartesi 13:41
1978 Okunma
Erciyes Üniversitesi 35 Sözleşmeli Hemşire Alımı

 

: 02/01/2017 / HÜRRİYET GAZETESİ : 16/01/2017


İLANIN YAYINLANDIĞI TARİH / GAZETE SON BAŞVURU TARİHİT.C. ERCİYES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN
Üniversitemiz Hastanelerinde istihdam edilmek üzere, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28/06/2007 Tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan Ek 2. Maddesinin (b) fıkrasına göre Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle ücretleri döner sermaye bütçesinden karşılamak üzere 35 (otuzbeş) hemşire sözleşmeli personel alınacaktır.
ALINACAK SÖZLEŞMELİ PERSONELİN
UNVANI ADEDİ ARANILAN NİTELİKLER
HEMŞİRE 35 - Yükseköğretim Kurumlarının hemşirelik bölümünden veya hemşireliğe denk kabul edilen sağlık memurluğu lisans programlarından mezun olmak.
(Hemşireler ameliyathane, yoğun bakım vb. ünitelerde vardiyalı olarak çalıştırılacaktır.)
GENEL ŞARTLAR:
 

 


Türk Vatandaşı olmak,Bu Kanunun 40 ncı maddesindeki yaş şartlarını taşımak,Bu Kanunun 41 nci maddesindeki öğrenim şartlarını taşımak,Kamu haklarından mahrum bulunmamak,Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

Erkek adayların askerlik hizmetini yapmış olmak veya muaf olmak veya tecilli olmak.53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak.
(Asil ve yedek olarak Üniversitemiz kadrolarına yerleştirilen adaylara yapılacaktır)Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor

2016 KPSS (B) grubu KPSSP3 puanı esas alınacaktır.6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve bağlı mevzuat hükümlerinde tanımlanmış olan çok Tehlikeli iş yerinde çalışmaya mani hali olmamak.Hizmet sunumu gereği vardiyalı olarak planlanan çalışma planları gereği gece nöbet tutmaya mani hali bulunmamak.

5917 sayılı Kanunun 47. maddesinin 5. fıkrası a(2) bendi gereğince 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B maddesi gereğince, sözleşmeli olarak istihdam edilenler hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin fes hedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.

BAŞVURU SEKLİ VE YERİ:BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:

KPSS (B) gurubu puan sıralamasıyla atanmaya hak kazanan adayların isim listeleri, işe başlamaları için gerekli evraklar ile evrakların teslim edileceği yer ve zaman başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 7 (yedi) iş günü içerisinde http://hastaneler.ercives.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Kadronun 1 (bir) katı kadar yedek belirlenecektir. Asil kazananlardan başvuran olmadığı takdirde veya aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine yedek kazananlardan sırasıyla yerleştirme yapılacaktır. Asil ve Yedek olarak yerleştirilen adaylara güvenlik tahkikatı yapılacaktır. Güvenlik tahkikatı olumlu olanların ataması yapılacak olup, güvenlik tahkikatı olumlu olmayanların atamaları yapılmayacaktır. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

İSTENİLEN BELGELER:


2016 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi ( barkotlu internet çıktısı)
Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
Erkek adaylar için askerlik durum belgesi aslı ve fotokopisi
Fotoğraf (1) adet
İş talep formu ( Form için TIKLAYINIZ )
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209