Erciyes Üniversitesi Öğretim Görevlisi Alım İlanı

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğünden: DUYURU Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine; 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesi ile 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan ilgili yönetmelik hükümleri ile

Erciyes Üniversitesi Öğretim Görevlisi Alım İlanı

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğünden: DUYURU Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine; 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesi ile 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan ilgili yönetmelik hükümleri ile

07 Ağustos 2015 Cuma 12:27
10 Okunma
Erciyes Üniversitesi Öğretim Görevlisi Alım İlanı
Erciyes Üniversitesi Rektörlüğünden: DUYURU Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine; 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesi ile 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan ilgili yönetmelik hükümleri ile Erciyes Üniversitesi Akademik Yükseltme ve Atama Kriterlerine göre öğretim üyeleri alınacaktır. Ayrıntılı bilgi Üniversitemiz (www.erciyes.edu.tr) web sayfasının duyurular kısmında mevcuttur. İlan olunur.
İlan Kodu Birimi Böl/ABD/ASD/Prog Unvanı Drc Adet Açıklama
1001 İlahiyat Fakültesi Dinler Tarihi Profesör 1 1 Dini Sembolizm ve Yahudi-Hristiyan Diyaloğu Üzerinde Çalışma Yapmış Olmak.
1002 Tıp Fakültesi Kulak, Burun Boğaz Hastalıkları Profesör 1 1 Kulak, Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Olmak, İlgili Alanda Doçentliğini Almış Olmak.
1003 İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Profesör 1 1 İletişim Bilimleri Bilim Alanında Doçentliğini Almış Olmak.
1004 Veteriner Fakültesi Anatomi Profesör 1 1 Veteriner Anatomi Alanında Doçentliğini Almış Olmak.
1005 Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Doçent 1 1 İç Hastalıkları Uzmanı Olmak.
1006 Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Doçent 1 1 -
1007 Diş Hekimliği Fakültesi Restoratif Diş Tedavisi Doçent 1 1 -
1008 Edebiyat Fakültesi Rus Dili ve Edebiyatı Doçent 1 1 Doktorasını ve Doçentliğini İlgili Alanda Almış Olmak. 20yy. Rus Edebiyatı ve Karşılaştırmalı Edebiyat Alanında Çalışmış Olmak.
1009 Edebiyat Fakültesi Yakınçağ Tarihi Doçent 1 1 İlgili Alanda Doçentliğini Almış Olmak.
1010 Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Eğitimi Doçent 1 1 Matematik Alanında Doktora Yapmış Olmak. Kanser Tedavisinin Matematiksel Modellemesi Üzerine Çalışmaları Olmak.
1011 Eğitim Fakültesi Sınıf Eğitimi Doçent 1 1 Sınıf Öğretmenliği Alanında Doçent Unvanı Almış Olmak. Okuma Yazma Motivasyonu Alanında Çalışmaları Olmak.
1012 İlahiyat Fakültesi İslam Hukuku Doçent 1 1 İslam Hukuku Alanında Doçent Unvanı Almış Olmak. Fıkıh Usulü Alanında Çalışmış Olmak.
1013 Mustafa Çıkrıkçıoğlu Meslek Yüksekokulu Kimya Teknolojisi Doçent 1 1 Kimya Alanında Doçent Unvanına Sahip Olmak. İletken Polimerler ve Nanokompozitler Üzerine Çalışmaları Olmak.
1014 Seyrani Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri Doçent 1 1 Tarla Bitkileri Alanında Doçentliğini Almış Olmak. Çayır Mera ve Yem Bitkileri Konusunda Çalışıyor Olmak.
1015 Seyrani Ziraat Fakültesi Fitopatoloji Doçent 1 1 Bitki Koruma Alanında Doçent Ünvanı Almış Olmak. Moleküler Bitki-Patojen İlişkileri Alanında Çalışmış Olmak.
1016 Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Muhasebe ve Finans Yönetimi Doçent 1 1 Muhasebe Alanında Doçentliğini Almış Olmak. Maden, Tarım ve Maliyet Konularında Çalışmış Olmak.
1017 İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Doçent 1 1 İletişim Çalışmaları Bilim Alanında Doçentliğini Almış Olmak.
1018 Mühendislik Fakültesi Mekanik Doçent 1 1 Katı Cisim Mekaniği ve Metal Matrisli Kompozitlerin Batma Analizi Konusunda Çalışmaları Olmak.
1019 Mühendislik Fakültesi Konstrüksiyon ve İmalat Doçent 1 1 Malzeme Bilimleri ve Yüzey Teknolojileri Alanlarında Çalışmaları Olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209