Erzincan Üniversitesi 22 Akademik Personel Alım İlanı

Erzincan Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere, 2547 Sayılı Kanunda değişiklik yapan 5772 Sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınac

Erzincan Üniversitesi 22 Akademik Personel Alım İlanı

Erzincan Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere, 2547 Sayılı Kanunda değişiklik yapan 5772 Sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınac

20 Kasım 2015 Cuma 08:48
14 Okunma
Erzincan Üniversitesi 22 Akademik Personel Alım İlanı
Erzincan Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemize bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere, 2547 Sayılı Kanunda değişiklik yapan 5772 Sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır. Müracaat edecek adayların devlet hizmetine girmede aranılan genel şartlara haiz olmaları gerekmektedir.
PROFESÖR KADROLARI İÇİN;
Lİsans Belgesi Yüksek Lisans Belgesi Doktora veya Uzmanlık Belgesi Nüfus Cüzdanı Fotokopisi 1 (Bir) Takım Profesör kadroları daimi statüde olup, başvuracak adayların başvuru dilekçelerine; Özgeçmişlerini, Doçentlik Belgesi, Başlıca Araştırma Eserlerini ve Bilimsel Çalışma ve Yayınlarını kapsayan 6 (altı) takım dosya ile birlikte Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.
2 (İki) Adet Fotoğraf
DOÇENT KADROLARI İÇİN;
Lisans Belgesi Yüksek Lisans Belgesi Doktora veya Uzmanlık Belgesi Doçentlik Belgesi Nüfus Cüzdanı Fotokopisi > 1 (Bir) Takım Doçent kadroları daimi statüde olup, başvuracak adayların başvuru dilekçelerine; Özgeçmişlerini, Doçentlik Belgesi, Başlıca Araştırma Eserlerini ve Bilimsel Çalışma ve Yayınlarını kapsayan 4 (dört) takım dosya ile birlikte Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.
2 (İki) Adet Fotoğraf
YARDIMCI DOÇENT KADROLARI İÇİN;
Lisans Belgesi Yüksek Lisans Belgesi Nüfus Cüzdanı Fotokopisi Doktora veya Uzmanlık Belgesi 2 (İki) Adet Fotoğraf " 1 (Bir) Takım Yardımcı Doçent kadrolarına başvuracak adayların yabancı dillerini belirten dilekçelerine; Özgeçmişlerini, Doktora veya Uzmanlık Belgelerini ve Bilimsel Çalışma ve Yayınlarını kapsayan 4 (dört) takım dosya ile birlikte ilgili birimlere başvurmaları gerekmektedir. Not: Yardımcı Doçent adayları için 2547 sayılı Kanun un 23. maddesinin (b) fıkrasının 2. bendi gereğince Üniversitemizde Yabancı Dil Sınavı yapılacaktır.
Son Başvuru Tarihi: İlanımızın Süresi, Gazete'de yayınlandığı tarihten itibaren 15 (onbeş) gündür.
EĞİTİM FAKÜLTESİ
Anabilim Dalı K. Unvanı Adedi Derece Açıklama
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Doçent Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Alanında Doçent Unvanı Almış Olmak ve Yaşam Stilleri Üzerine Çalışma Yapmış Olmak.
Türkçe Eğitimi Anabilim Dalı Yardımcı Doçent 5 Çocuk Edebiyatında Eğitsel Değerler Konusunda Doktora Yapmış Olup, Türk Soylulara Türkçe Öğretimi Alanında Çalışma Yapmış Olmak.
Sınıf Eğitimi Anabilim Dalı Yardımcı Doçent 5 Başarılı Öğrencilerin Öğrenme Yaklaşımları ve Etkili Öğrenme Üzerine Çalışma Yapmış Olmak.
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
Anabilim Dalı K. Unvanı Adedi Derece Açıklama
Yeniçağ Tarihi Anabilim Dalı Yardımcı Doçent 4 Osmanlı Kronikleri Üzerine Çalışma Yapmış Olmak.
Yakınçağ Tarihi Anabilim Dalı Yardımcı Doçent 4 19. Yüzyıl Kent Tarihi Üzerine Çalışma Yapmış Olmak.
HUKUK FAKÜLTESİ
Anabilim Dalı K. Unvanı Adedi Derece Açıklama
Medeni Hukuk Anabilim Dalı Yardımcı Doçent 5 İlgili Anabilim Dalında Doktora Yapmış Olmak.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
K. Unvanı Adedi Derece Açıklama
Sağlık Kurumları Yönetimi Anabilim Dalı Yardımcı Doçent 5 Pazarlama Teorisi ve Pazarlama Stratejisi Alanlarında Çalışma Yapmış Olmak.
Muhasebe-Finansman Anabilim Dalı Yardımcı Doçent 3 Borsa Endekslerindeki Oynaklıklar Üzerinde Çalışma Yapmış Olmak.
ÇAYIRLI MESLEK YÜKSEKOKULU
Anabilim Dalı K. Unvanı Adedi Derece Açıklama
Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programı Yardımcı Doçent 5 Kumarin Türevleri, Karbonik Anhidraz İzoenzimleri, Asetilkolinesteraz Enzimi ve Antioksidan Konusunda Çalışmış Olmak ve İlgili Alanda Üniversitelerde Ders Verme Deneyimine Sahip Olmak.
TIP FAKÜLTESİ
Anabilim Dalı K. Unvanı Adedi Derece Açıklama
Tıbbi Genetik Anabilim Dalı Profesör Tıp Fakültesi, Tıbbi Genetik Anabilim Dalında Çalışmış Olmak ve "Droglar" Üzerinde Araştırma Yapmış Olmak.
Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı Profesör Onkolojik Yoğun Bakım Konusunda Deneyimli Olmak.
Genel Cerrahi Anabilim Dalı Doçent "Hepato-Pankreato-Blier Cerrahi" Konusunda Eğitim Almış Olmak.
Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Doçent "Endoskopik Cerrahi" Alanında Deneyimli Olmak ve "OverRezervi" Üzerine Çalışmalar Yapmış Olmak.
Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı Yardımcı Doçent "Post-operatif Deliryum" Konusunda Çalışma Yapmış Olmak.
Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı Yardımcı Doçent "Koroner Arter Bypass Greftleme Olguları" Üzerine Çalışma Yapmış Olmak.
Göz Hastalıkları Anabilim Dalı Yardımcı Doçent "Oküler Hipertansiyon" Konusunda Çalışma Yapmış Olmak.
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Yardımcı Doçent "Maksillofasiyal, El ve Rekonstrüktif Cerrahi"Alanında Çalışma Yapmış Olmak.
Aile Hekimliği Anabilim Dalı Yardımcı Doçent "Birinci Basamakta Kısa Görüşme Teknikleri" Konusunda Çalışma Yapmış Olmak.
Tıbbi Biyoloji Anabilim Dalı Yardımcı Doçent "Karaciğer Kanserini Genetik ve Epigenetik Mekanizmaları" Konusunda Çalışma Yapmış Olmak.
Histoloji ve Embriyoloji Anabilim Dalı Yardımcı Doçent "Yara İyileşmesi" Konusunda Çalışma Yapmış Olmak.
ÜZÜMLÜ MESLEK YÜKSEKOKULU
Anabilim Dalı K. Unvanı Adedi Derece Açıklama
Organik Tarım Programı Yardımcı Doçent 5 Toz Akarlarının Alerjik Astım ve Rinit Üzerine Olan Etkisi Konusunda Çalışma Yapmış Olmak.
KEMALİYE HACI ALİ AKIN UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU
Bölüm K. Unvanı Adedi Derece Açıklama
Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Bölümü Yardımcı Doçent 5 Turizm Fakültesi, Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu veya Turizm işletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokullundan Mezun Olup, Doktorasını Yapmış Olmak veya İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden Mezun Olup Yüksek lisans veya Doktorasını Turizm, İşletme, Pazarlama veya Yönetim ve Organizasyon Alanlarından Birinde Yapmış Olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209