Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Akademik Personel Alımı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunun 23. ve 26. maddeleri ile Madde 23(c) ve 26(a)'ne dayanılarak hazırlanan ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca onaylanan Es

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Akademik Personel Alımı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunun 23. ve 26. maddeleri ile Madde 23(c) ve 26(a)'ne dayanılarak hazırlanan ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca onaylanan Es

10 Temmuz 2015 Cuma 10:20
13 Okunma
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Akademik Personel Alımı
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunun 23. ve 26. maddeleri ile Madde 23(c) ve 26(a)'ne dayanılarak hazırlanan ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca onaylanan Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Akademik Yükseltilme ve Atanma Başvuru Asgari Şartlarına (Bakınız. www.ogu.edu.tr Duyurular (Bilgi/Belge) sayfasında yayınlanan ESOGÜ Akademik Yükseltme ve Atama Başvuru Koşulları ve Başvuru Formu) ve 657 Sayılı Devlet Memurları Kanun'un 48. maddesi hükümleri uyarınca devlet hizmetine girmede aranılan şartlara haiz öğretim üyeleri (Profesör, Yardımcı Doçent kadrolarına) alınacaktır. Başvurular şahsen yapılacak olup posta ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Duyurulur. Başvuruda İstenen Belgeler: 1 - Adayın başvurduğu anabilim dalını belirten (telefon numarasını içeren) dilekçe, 2 - Özgeçmiş 3 - 2 adet fotoğraf 4 - Nüfus Cüzdan Sureti 5 - Doçentlik belgesi (Profesörlük kadrosuna başvuracaklar için) 6 - Yardımcı Doçentlik kadrosuna başvuran adaylar doktora/uzmanlık belgesi (doktorasını yurtdışından almış olanlar için Üniversitelerarası Kurul Başkanlığınca denkliğinin onaylandığını gösteren belge) ve Yabancı Dil yeterlilik belgesi (KPDS, ÜDS veya YDS'den en az 60 (Altmış) veya uluslararası sınavlardan kabul gören eşdeğeri puan almış olmak). Adaylar 2547 sayılı Kanun'un 23. maddesinin (b) bendi uyarınca sınava girecekleri yabancı dili başvuru dilekçelerinde belirteceklerdir. 7 - ESOGÜ Akademik Yükseltilme ve Atanma Başvuru Formu'nda belirtilen düzen ve formatta hazırlanmış ve puanlanmış, yayın listesi (Profesör kadrosuna başvuracaklar için biri başlıca araştırma eserini içeren yayın listesi) (Bütün yayın dosyaları için CD' şeklinde de verilecektir.) ve ekli bilimsel yayınları, yurtiçi ve yurtdışı kongre ve konferans bildirileri, yayın atıflarına ilişkin belgeler, eğitim-öğretim faaliyetleri, yönettiği doktora ve yüksek lisans (bilim uzmanlığı) çalışmaları ve diğer bilgileri içeren dosyalar (teslim edilecek dosya adedi Profesörlük kadrosu için 6,Yardımcı Doçent kadrosu için 4 adet'tir), 8 - Hizmet Belgesi (Halen başka bir kamu kurumunda çalışmakta olanlar ile ayrılmış olanlardan istenmektedir.) 9 - Başvuru dilekçesinde adaya ait tüm iletişim bilgileri (cep, iş, ev telefonu ve e-mail adresi) belirtilecektir. Not: İlgililerin ilanın yayınını müteakip 15 (onbeş) gün içinde Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir. İlgili kadroya başvuran adayların başvuruları, ESOGÜ Akademik Yükseltme ve Atama Başvuru Koşulları gereğince, Atama ve Son Değerlendirme Komisyonu tarafından incelenerek yayın dosyaları asgari koşulları karşılamaları halinde kabul edilecektir. Profesörler Daimi Statüye atanacaktır. Yardımcı doçentler için yabancı dil sınav tarihi Rektörlükçe daha sonra ilan edilecektir.
Ünvanı Der. Adedi Birimi Bölümü Anabilim Dalı AÇIKLA MALAR
Profesör 1 1 Fen Edebiyat Fak. Fizik Atom ve Melokül Fiziği İlgili alanda Doçent olup metal kompleksler üzerine çalışmaları olmak.
Profesör 1 1 Fen Edebiyat Fak. Kimya Analitik Kimya Moleküler baskılı polimer ve uygulamaları konusunda çalışmalar yapmış olmak.
Profesör 1 1 Fen Edebiyat Fak. Kimya Fizikokimya İlgili alanda Doçent olup iletken polimerler ve uygulamaları konularında çalışmaları olmak.
Profesör 1 1 İkt. ve İdari Bil.Fak. Maliye Mali Hukuk Vergi uygulamaları ve vergi teşvikleri konularında çalışmaları olmak.
Profesör 1 1 Eğitim Fak. İlköğretim Matematik Eğitimi Matematik eğitimi alanında Doçent olup matematik okur-yazarlığı konusunda çalışmış olmak.
Yrd.Doç.Dr. 1 1 Müh.Mim.Fak. Makine Mühen disliği Konst rüksiyon ve İmalat Piezo elektrik ve elektromekanik empedans ile tahribatsız muayene ölçüm ve modellenmesi konusunda çalışmaları olmak.
06.07.2015 TARİHİNDE SÖZCÜ GAZETESİNDE YAYIMLANMIŞTIR. SON BAŞVURU TARİHİ: 20.07.2015 YRD.DOÇ.YAB.DİL.SINAVI: 28.07.2015 YAB.DİL SINAV YERİ: ESKİŞEHİR SAĞLIK YÜKSEKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ YAB.DİL SINAV SAATİ: 09.00
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209