Fırat Üniversitesi 10 Akademik Personel Alım İlanı

FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTORLUGU'NDEN Üniversitemiz aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 Sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca Öğretim Üyesi alınacaktır. 1-Atamalarda, Üniversitemiz Senatosunca

Fırat Üniversitesi 10 Akademik Personel Alım İlanı

FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTORLUGU'NDEN Üniversitemiz aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 Sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca Öğretim Üyesi alınacaktır. 1-Atamalarda, Üniversitemiz Senatosunca

10 Kasım 2015 Salı 10:56
20 Okunma
Fırat Üniversitesi 10 Akademik Personel Alım İlanı
FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTORLUGU'NDEN Üniversitemiz aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 Sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca Öğretim Üyesi alınacaktır. 1-Atamalarda, Üniversitemiz Senatosunca kabul edilen ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca onaylanan "Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma ilkeleri"ndeki esaslar uygulanacaktır. 2- Doçent kadroları daimi statüde olup, bu kadroya başvuran adayların, www.firat.edu.tr adresinde bulunan dilekçeyi doldurarak ekinde Doçentlik Başarı belgelerini, özgeçmişlerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) adet dosyayı Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına şahsen teslim etmeleri, 3- Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak adayların, www.firat.edu.tr adresinde bulunan dilekçeyi doldurarak ekinde kısa özgeçmişlerini, doktora diplomasının onaylı birer örneği ile bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan 4 (dört) adet dosyayı Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. 4-Yardımcı Doçent adaylarının yabancı dil sınavlarının yapılacağı yer ve tarih Üniversitemiz web sayfasında adaylara daha sonra duyurulacaktır. 5- Başvurular ilan yayım tarihinden itibaren 15 gündür. Süresi içerisinde yapılmayan müracaatlar kabul edilmeyecektir.
ÜNVANI BİRİMİ' ANABİLİM DALI DOÇENT DRC.ADET YRD.DOÇ. DRC.ADET AÇIKLAMALAR
Eğitim Sınıf Eğitimi 1-1 Sınıf öğretmenlerinin akademik iyimserlikleri ve yapılandırmacı öğretme konularında çalışmış olmak.
Sosyal Bilgiler Eğitimi 1-1 Sosyal bilgiler öğretimi ve öğretmenliği, şehir coğrafyası alanlarında çalışmalar yapmış olmak.
Nöroşirurji 1-1 Ulusal Nöroşirurji yeterlilik sınavı başan belgesine sahibi olmak.
Tıp Kadın Hastalıklan ve Doğum 1-1 1-1 Antikanser ilaçların över rezervi üzerine etkileri konusunda çalışmış olmak. Cinsel terapi konusunda eğitim almış olmak. Oral kontraseptiflerin överler üzerine etkileri konusunda çalışmaları olmak.
İç Hastalıklan 1-1 Hematoloji yan dal uzmanı olmak. Kronik miyeloproliferatif hastalıklar konusunda çalışmalan olmak.
Radyoloji 1-1 Çocuk radyolojisi ve kardiyovasküler radyoloji konularında çalışmalan olmak.
Anesteziyoloji 1-1 Organ nakli anestezisi konusunda deneyimli olmak.
Mimarlık Restorasyon 1-1 Mimarlık bölümü lisans mezunu olmak, mimari restorasyon uygulamalarında çalışmış olmak.
Elazığ Org.San. Böl.Mad. M YO Yapı Denetimi Pr. 1-1 Yapı Eğitim! alanında doktora yapmış olmak. Çimentosuz beton konusunda çalışmış olmak.
TOPLAM 1 9
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209