Gaziantep Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ve ilgili Yönetmelik uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Başvurular ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde şahsen yapılacaktır.

Gaziantep Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ve ilgili Yönetmelik uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Başvurular ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde şahsen yapılacaktır.

31 Ağustos 2015 Pazartesi 10:03
17 Okunma
Gaziantep Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı
GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ve ilgili Yönetmelik uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Başvurular ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde şahsen yapılacaktır. 1-Profesör kadrolarına başvuracak adayların anabilim dalını belirten dilekçelerine, özgeçmişlerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını içeren elektronik ortamda hazırlanmış 7 adet Flash bellek ile birlikte Rektörlüğe teslim etmeleri gerekmektedir. 2-Doçent kadrolarına başvuracak adayların anabilim dalını belirten dilekçelerine, özgeçmişlerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını içeren elektronik ortamda hazırlanmış 5 adet Flash bellek ile birlikte Rektörlüğe teslim etmeleri gerekmektedir. 3-Yardımcı Doçent kadrolarına başvuracak adayların anabilim dalını belirten dilekçelerine ekleyecekleri özgeçmiş ve diplomalarını ilgili birime vermeleri gerekmektedir. Ayrıca hazırlayacakları bilimsel çalışma ve yayınlarını içeren elektronik ortamda hazırlanmış 5 adet Flash bellek ise ilgili fakülte dekanlık veya yüksekokul müdürlüklerine, yapılacak yabancı dil sınavında başarılı olunması halinde teslim edilecektir. 4-Yardımcı Doçent kadrosuna başvuran adaylar Üniversitemiz Rektörlüğünce oluşturulacak jüri tarafından, ilgili programa ilişkin eğitim dilinde 20 dakikalık ders verebilme sınavına katılmak zorundadırlar. 5-Adayların, 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanununun 23.,25.ve 26. maddelerinde belirtilen asgari Koşulların yanında Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddelerinde belirtilen koşulları sağlamaları gerekmektedir. 6-Tüm adayların Üniversitemiz Senatosu tarafından Öğretim Üyeleri (Prof., doçent ve yardımcı doçent) kadroları için belirlenen şartları sağlamaları gerekmektedir.Bu şartlar Üniversitemizin web sitesi, www.gantep.edu.tr/kriterler sayfasında görülebilir veya Personel Dairesi Başkanlığından sağlanabilir.
FAKÜLTESİ BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI UNVANI ADETİ AÇIKLAMA
Tıp Fak. DahiliTıp Bilimleri Nöroloji Profesör 1
Tıp Fak. DahiliTıp Bilimleri Psikiyatri Doçent 1
Tıp Fak. DahiliTıp Bilimleri Radyasyon Onkolojisi Yrd. Doç. 1 YDS'den en az 80 puan veya eşdeğerliliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen bir sınavdan bu puan muadili bir puana sahip olmak.
Tıp Fak. DahiliTıp Bilimleri Mikrobiyoloji Yrd. Doç. 1 Tıp Doktoru olmak ve YDS'den en az 80 puan veya eşdeğerliliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen bir sınavdan bu puan muadili bir puana sahip olmak.
Tıp Fak. Cerrahi Tıp Bilimleri Patoloji Yrd. Doç. 1 Maligiz mezotelyoma ile ilgili çalışması olmak.
Tıp Fak. Cerrahi Tıp Bilimleri Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Yrd. Doç. 1 Effüzyonlu Otitis Media Tanısında Akustik Reflektometri'nin yeri alanında çalışmış olmak
Tıp Fak. Cerrahi Tıp Bilimleri Kadın Hastalıkları ve Doğum Doçent 1 İkizde ikize transfüzyon tedavisi eğitimi almış olmak.
Gaziantep Eğitim Fakültesi İlköğretim Fen Bilgisi Eğitimi Doçent 1
Gaziantep Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Eğitim Programları ve Öğretim Yrd. Doç. 1
Gaziantep Eğitim Fakültesi Türkçe Eğitimi Türkçe Eğitimi Yrd. Doç. 1
Gaziantep Eğitim Fakültesi Türkçe Eğitimi Türkçe Eğitimi Yrd. Doç. 1
Gaziantep Eğitim Fakültesi İlköğretim Sınıf Eğitimi Yrd. Doç. 1
Nizip Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Yrd. Doç. 1
Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Topoloji Yrd. Doç. 1
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat İktisadi Gelişme ve Uluslar arası İktisat Doçent 1
İslahiye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Yrd. Doç. 1
Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Cerrahi Hastalıkları Hemşireliği Yrd. Doç. 2 Genel Cerrahi Uzmanı olmak.
Diş Hekimliği Fakültesi Klinik Bilimler Diş Hastalıkları ve Tedavisi Yrd. Doç. 1
Diş Hekimliği Fakültesi Klinik Bilimler Oral Diagnoz ve Radyoloji Yrd. Doç. 1
İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Profesör 1
İlahiyat Fakültesi Temel İslam Bilimleri Hadis Doçent 1
Turizm İşletmeciliği Yüksekokulu Konaklama İşletmeciliği Yrd. Doç. 1 Arkeoloji alanında doktora yapmış olmak.
Teknik Bilimler Meslek YO. Elektrik ve Enerji Yrd. Doç. 1
İslahiye Meslek YO. Bitkisel ve Hayvansal Üretim Yrd. Doç. 1 Zooloji doktorası yapmış olmak.
 
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209