Gümüşhane Üniversitesi Akademik Persoenl Alımı

GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN DUYURU Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 Sayılı Kanunun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır.Başvuracak adayların Üniversit

Gümüşhane Üniversitesi Akademik Persoenl Alımı

GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN DUYURU Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 Sayılı Kanunun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır.Başvuracak adayların Üniversit

09 Temmuz 2015 Perşembe 12:45
20 Okunma
Gümüşhane Üniversitesi Akademik Persoenl Alımı
GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN DUYURU Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 Sayılı Kanunun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır.Başvuracak adayların Üniversitemizin web sayfasında yayınlanan "Gümüşhane Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme, Atanma ve Yeniden Atanma Kriterleri Yönergesi"nde belirtilen kriterleri taşımaları gerekmektedir. Ayrıca adayların fakültelerin veya 4 yıllık yüksekokulların ilgili bölümlerinden mezun olmaları (Yurt dışından alınan diplomaların denkliğinin Yükseköğretim Kurulu'nca onaylanmış olması şarttır.), 657 Sayılı Kanunun 48. maddesindeki genel ve özel şartları sağlamış olmaları gerekmektedir. Yardımcı Doçent kadrolarına başvuracak adaylar (http://personel.gumushane.edu.tr/file/5649) adresinden temin edecekleri bilgi formunu, başvurdukları anabilim dalını ve sınava girecekleri yabancı dili belirterek (Yabancı Dil Başarı Belgesi olanlar ekleyeceklerdir.) ekinde, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdan örneği, lisans, yüksek lisans, doktora veya uzmanlık mezuniyet belgelerinin onaylı örnekleri ve (Doktora Tezi Kapağı, içindekiler, Sonuç ve Kaynakça) ile birlikte özgeçmiş, yayın listesi ve yayınlarından oluşan dosyalarını 4 takım halinde ilgili birime vereceklerdir. (Herhangi bir kurumda çalışanlar bu hizmetlerini gösterir belgelerini eklemeleri gerekmektedir.) Başvurular gazetede ilan edildiği tarihten itibaren 15 gün süre içerisinde yardımcı doçent kadroları için ilgili birime doçent ve profesör kadroları için Personel Dairesi Başkanlığı'na yapılacaktır. Posta ile yapılan başvurularda postada meydana gelen gecikmeler dikkate alınmayacaktır.Yardımcı Doçent kadrolarına başvuran adayların Yabancı Dil Sınav yeri ve tarihleri daha sonra adayların müracaat ettikleri birimlerce tespit edilip adaylara ayrıca bildirilecektir. Başvuruda bulunan adayların, başvurdukları kadro ile ilgili 2547 Sayılı Kanunun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ile "Gümüşhane Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme, Atanma ve Yeniden Atanma Kriterleri Yönergesi"nde aranan koşulları sağlamadığı sonradan tespit edilmesi halinde bu adayların ataması yapılmayacak ve başvuruları iptal edilecektir. ilgililere duyurulur.
BİRİMİ BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI KADRO UNVANI KADRO DER. KADRO ADEDİ AÇIKLAMA
iletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bolümü Sinema ABD Yrd.Doç. 3 1 Sosyoloji Bölümünde Doktora yapmış olmak ve Kent Sosyolojisi ve Sinema alanında çalışmış olmak.
Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü Uygulamalı Sosyoloji ABD Yrd.Doç. 4 1 Sosyoloji Anabilim Dalında Doktora yapmış olmak.
iletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü Bilişim ve Enformasyon Teknolojileri ABD Yrd.Doç. 5 1 Bilişim Programında Doktora yapmış olmak ve Bilişim Teknolojileri ve Yerel Basın üzerine çalışmış olmak.
Şiran Mustafa Beyaz M YO Veterinerlik Bölümü Laborant ve Veteriner Sağlık Programı Yrd.Doç. 3 1 Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları Anabilim Dalında Doktora yapmış olmak ve Kanatlılarda Etci Piliçlerde Sıcaklık Stresi üzerinde çalışmış olmak.
Şiran Mustafa Beyaz MYO Gıda işleme Bölümü Gıda Kalite Kontrolü ve Analizi Programı Yrd.Doç. 3 1 Gıda Mühendisliği Anabilim Dalında Doktora yapmış olmak ve Organik Süt alanında çalışmış olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209