Iğdır Üniversitesi 9 Akademik Personel Alım İlanı

IĞDIR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemize aşağıda unvanı, derecesi ve niteliği belirtilen kadrolara: 2547 sayılı kanunun 25. ve 23. maddeleri ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddelerine göre asgari şartları sağ

Iğdır Üniversitesi 9 Akademik Personel Alım İlanı

IĞDIR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemize aşağıda unvanı, derecesi ve niteliği belirtilen kadrolara: 2547 sayılı kanunun 25. ve 23. maddeleri ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddelerine göre asgari şartları sağ

26 Ekim 2015 Pazartesi 11:44
13 Okunma
Iğdır Üniversitesi 9 Akademik Personel Alım İlanı
IĞDIR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemize aşağıda unvanı, derecesi ve niteliği belirtilen kadrolara: 2547 sayılı kanunun 25. ve 23. maddeleri ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddelerine göre asgari şartları sağlayan öğretim Üyesi alınacaktır. A- DOÇENT BAŞVURU ŞARTLARI *Doçent kadroları daimi statüde olup, başvuracak adayların başvurdukları bölüm ve anabilim dalları ile telefon numaraları ve yazışma adreslerinin de belirtildiği dilekçelerine; özgeçmişini, Nüfus Cüzdan Örneğini, 2 adet fotoğrafını, sabıkasızlık belgesini, daha önce kamuda çalışmışlığı varsa hizmet belgesini, bilimsel yayınlarını, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora çalışmalarını veya yüksek lisans çalışmalarını kapsayan 4(Dört) takım dosya ve 4 CD ile Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığı'na başvurmaları gerekmektedir. B-YARDIMCI DOÇENT BAŞVURU ŞARTLARI: *Yardımcı Doçent kadrolarına başvuracak adayların; başvurmak istedikleri birim ve anabilim dallarını belirten dilekçelerine özgeçmişlerini, doktora belgelerinin onaylı fotokopisini, 2 adet fotoğraflarını, nüfus cüzdanlarının onaylı fotokopilerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını içeren 4 (dört) takım dosya ekleyerek ilgili fakülte dekanlıklarına başvurmaları, *Yardımcı doçent adaylarının 2547 sayılı kanunun 23. maddesinin b/2 fıkrası ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmenliğinin 6. maddesine göre yabancı dil sınavlarına girmeleri, Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylandığına dair belge eklemeleri, Adayların bilimsel çalışma ve yayınlarının eğitim-öğretim faaliyetlerini yönetimlerinde biten ve devam eden doktora çalışmalarının listesini içeren birer CD'yi dosyalarına eklemeleri gerekmektedir. *Başvurular, ilanın Resmi Gazetede yayınlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gün içerisinde yapılacaktır. * Adayların yabancı dil sınavları daha sonra www.igdir.edu.tradresinde yayınlanacaktır.  
Unvanı Der. Adet Birimi Bölümü Anabilim Dalı AÇIKLAMALAR
Doçent 1 1 Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Ortaçağ Tarihi Anabilim Dalı
Yrd.Doç 1 1 İlahiyat Fakültesi Temel İslam Bilimleri Bölümü Hadis Anabilim Dalı
Yrd. Doç 1 1 İlahiyat Fakültesi Temel İslam Bilimleri Bölümü Arap Dili ve Belegatı Anabilim Dalı
Yrd. Doç 2 1 Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Türk Dili Alanında Doktora Yapmış olmak.
Yrd. Doç 3 1 Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü Çevre Mühendisliği Anabilim Dalında doktora yapmış olmak.
Yrd. Doç. 3 1 Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Yapı Anabilim Dalı
Yrd. Doç. 3 1 Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Hidrolik Anabilim Dalı
Yrd. Doç. 4 1 Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Telekominikasyon Anabilim Dalı
Yrd. Doç. 4 1 Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Elektronik Anabilim Dalı
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209