İnönü Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

İnönü Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz ilgili Birimlerine, 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca, Üniversitemiz web sayfasında yayınlanan Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma

İnönü Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

İnönü Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz ilgili Birimlerine, 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca, Üniversitemiz web sayfasında yayınlanan Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma

24 Kasım 2015 Salı 09:03
18 Okunma
İnönü Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı
İnönü Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz ilgili Birimlerine, 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca, Üniversitemiz web sayfasında yayınlanan Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerini sağlanmış olmak koşuluyla Öğretim Üyeleri alınacaktır. İlanımız Üniversitemiz web sayfasının (www.inonu.edu.tr) duyurular kısmında mevcuttur. İlan başvuru tarihi: 25.11.2015 İlan bitiş tarihi: 09.12.2015 İlan olunur. MÜRACAATLARDA ARANACAK ŞARTLAR: YARDIMCI DOÇENTLER : 1- Adaylar dilekçe (yabancı dil belirtilecek) ve ekindeki bütün dosyalarına; öğrenim belgelerini, noter veya resmi kurumlarca onaylanmış diğer öğrenim belgelerini, özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı fotokopilerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını ekleyerek dört takım dosya ve 6 adet fotoğraf teslim edeceklerdir. 2- 2547 sayılı Kanunda belirtilen koşulları sağlayamayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. 3- Yardımcı Doçent kadrolarına başvurularda Üniversitelerin akademik kadrolara atama için aranan kriterler kapsamında Yükseköğretim Kurulunun belirlediği kıstaslar çerçevesinde yapılan merkezi yabancı dil sınavlarından belirli bir puan alma şartı getirilse bile söz konusu kadrolara atamalarda herhangi bir ayrım yapılmaksızın 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 23. maddesinin (b) fıkrasının 2 numaralı bendi gereğince Üniversitemizde ayrıca dil sınavı yapılacaktır. NOT : 1- Öğrenim belgesini yurtdışından almış olanların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir. 2- Adaylar sadece bir anabilim dalına müracaat edebilirler. 3- Tıp Fakültesi için başvuracak adayların ders verebilecek düzeyde İngilizce bilmeleri şarttır. İlan şartlarımızı taşıyan adayların 25.11.2015-09.12.2015 tarihlerinde; yardımcı doçent kadrosuna başvuracak adayların ilgili birimlere bizzat başvurmaları gerekmektedir.
UNVANI DER. BİRİMİ BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI AÇIKLAMA
YARDIMCI DOÇENT 1 TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ TIBBİ FARMAKOLOJİ Real Time PCR ve Western Bloting sistem kullanımı konusunda sertifikalı olmak.
YARDIMCI DOÇENT 3 TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ ÇOCUK PSİKYATRİSİ
YARDIMCI DOÇENT 1 TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM Riskli gebelik ve girişimsel prenatal tanı yöntemleri konusunda deneyimli olmak.
YARDIMCI DOÇENT 3 ZİRAAT FAKÜLTESİ BİTKİ KORUMA
YARDIMCI DOÇENT 1 SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ Çocuk Gelişimi Anabilim Dalı'nda doktora yapmış olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209