İnönü Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

İnönü Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz ilgili Birimlerine, 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca, Üniversitemiz web sayfasında yayınlanan Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma

İnönü Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

İnönü Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz ilgili Birimlerine, 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca, Üniversitemiz web sayfasında yayınlanan Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma

13 Ekim 2015 Salı 14:16
18 Okunma
İnönü Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı
İnönü Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz ilgili Birimlerine, 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca, Üniversitemiz web sayfasında yayınlanan Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerini sağlanmış olmak koşuluyla Öğretim Üyeleri alınacaktır. İlanımız Üniversitemiz web sayfasının (www.inonu.edu.tr) duyurular kısmında mevcuttur. İlan başvuru tarihi: 14.10.2015 İlan bitiş tarihi: 28.10.2015 İlan olunur. MÜRACAATLARDA ARANACAK ŞARTLAR: PROFESÖRLER : 1- Profesör kadroları daimi statüde olup, adaylar dilekçe ve ekindeki bütün dosyalarına: doçentlik belgelerini, noter veya resmi kurumlarca onaylanmış diğer öğrenim belgelerini, özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı fotokopilerini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını ekleyerek altı takım dosya ve 2 adet fotoğraf teslim edeceklerdir. 2- 2547 sayılı Kanunda belirtilen koşulları sağlayamayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. Adaylar dilekçelerinde yayınlarından birini Başlıca Araştırma Eseri olarak göstereceklerdir. YARDIMCI DOÇENTLER : 1- Adaylar dilekçe (yabancı dil belirtilecek) ve ekindeki bütün dosyalarına; öğrenim belgelerini, noter veya resmi kurumlarca onaylanmış diğer öğrenim belgelerini, özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı fotokopilerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını ekleyerek dört takım dosya ve 6 adet fotoğraf teslim edeceklerdir. 2- 2547 sayılı Kanunda belirtilen koşulları sağlayamayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır. 3- Yardımcı Doçent kadrolarına başvurularda Üniversitelerin akademik kadrolara atama için aranan kriterler kapsamında Yükseköğretim Kurulunun belirlediği kıstaslar çerçevesinde yapılan merkezi yabancı dil sınavlarından belirli bir puan alma şartı getirilse bile söz konusu kadrolara atamalarda herhangi bir ayrım yapılmaksızın 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 23. maddesinin (b) fıkrasının 2 numaralı bendi gereğince Üniversitemizde ayrıca dil sınavı yapılacaktır. NOT : 1- Öğrenim belgesini yurtdışından almış olanların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir. 2- Adaylar sadece bir anabilim dalına müracaat edebilirler. 3- Tıp Fakültesi için başvuracak adayların ders verebilecek düzeyde İngilizce bilmeleri şarttır. İlan şartlarımızı taşıyan adayların 14.10.2015 - 28.10.2015 tarihlerinde; profesör kadrosuna başvuracak adayların Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına, yardımcı doçent kadrosuna başvuracak adayların ilgili birimlere bizzat başvurmaları gerekmektedir.
UNVANI DER. BİRİMİ BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI AÇIKLAMA
YARDIMCI DOÇENT 1 BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKLU ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ
PROFESÖR 1 TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ TIBBİ PATOLOJİ
YARDIMCI DOÇENT 1 TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM
YARDIMCI DOÇENT 1 TIP FAKÜLTESİ CERRAHİ TIP BİLİMLERİ TIBBİ PATOLOJİ Hematopatoloji konusunda deneyimli olmak
YARDIMCI DOÇENT 1 TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI Çocuk nekrolojisi yandal uzmanı olmak.
YARDIMCI DOÇENT 1 TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI Yenidoğan yandal uzmanı olmak.
YARDIMCI DOÇENT 1 TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ DERMATOLOJİ
YARDIMCI DOÇENT 1 TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ İÇ HASTALIKLARI Endokrinoloji yandal uzmanı olmak.
YARDIMCI DOÇENT 1 TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ NÖROLOJİ Video-EEG monitorizasyon alanında deneyimli olamak.
YARDIMCI DOÇENT 1 TIP FAKÜLTESİ DAHİLİ TIP BİLİMLERİ RADYOLOJİ Jinekoloji ve obstetrik radyolojisi konusunda en az 2 yıl deneyimli olmak.
YARDIMCI DOÇENT 1 TIP FAKÜLTESİ TEMEL TIP BİLİMLERİ FİZYOLOJİ
YARDIMCI DOÇENT 3 DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ KLİNİK BİLİMLER PROTETİK DİŞ TEDAVİSİ Yeni geliştirilmiş protetik materyallar ve CAD-CAM sistemleri ile ilgili çalışmaları olmak.
YARDIMCI DOÇENT 1 DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ KLİNİK BİLİMLER PEDODONTİ Dental Travma konusunda çalışmaları olmak.
YARDIMCI DOÇENT 1 ECZACILIK FAKÜLTESİ ECZACILIK MESLEK BİLİMLERİ FARMASOTİK KİMYA Karbon kompleksleri ve farmasotik özellikler konusunda çalışmaları olmak.
YARDIMCI DOÇENT 1 FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ MATEMATİK ANALİZ VE FONKSİYONLAR TEORİSİ İntegral denklemlerin çözülebilirliği konusunda çalışmaları olmak.
YARDIMCI DOÇENT 1 FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ ARKEOLOJİ Hitit dönemi madenleri konusunda çalışmaları olmak.
YARDIMCI DOÇENT 1 HUKUK FAKÜLTESİ ÖZEL HUKUK TİCARET HUKUKU
YARDIMCI DOÇENT 1 HUKUK FAKÜLTESİ ÖZEL HUKUK TİCARET HUKUKU
YARDIMCI DOÇENT 3 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ BİYOMEDİKAL Biyomedikal Mühendisliği'nde doktora yapmış olmak ve bu alanda uluslararası makaleleri bulunmak.
YARDIMCI DOÇENT 3 AKÇADAĞ MESLEK YÜKSEKOKULU BİTKİSEL VE HAYVANSAL ÜRETİM Populasyon dinamiği ve fekondite konusunda çalışmaları olmak.
YARDIMCI DOÇENT 5 MALATYA MESLEK YÜKSEKOKULU BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI Bilgisayar eğitimi konusunda akademik çalışmaları olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246