İst. Medeniyet Üniv. Akademik Personel Alım İlanı

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz Fen, Mühendislik ve Mimarlık ile Siyasal Bilgiler Fakültelerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyeleri (Profesör

İst. Medeniyet Üniv. Akademik Personel Alım İlanı

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz Fen, Mühendislik ve Mimarlık ile Siyasal Bilgiler Fakültelerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyeleri (Profesör

09 Haziran 2015 Salı 13:59
19 Okunma
İst. Medeniyet Üniv. Akademik Personel Alım İlanı
İstanbul Medeniyet Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz Fen, Mühendislik ve Mimarlık ile Siyasal Bilgiler Fakültelerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyeleri (Profesör - Doçent) alınacaktır. Profesör kadroları için; Söz konusu kadro daimi statüde olup 2547 sayılı Kanun'un 26. maddesinde belirtilen şartları haiz adayların, başvuracakları Bölüm ve Anabilim Dalı ile başlıca araştırma eserini belirttikleri müracaat dilekçelerine özgeçmişlerini, 3 adet fotoğraflarını, nüfus cüzdan suretlerini, resmi kurumlarca onaylanmış doktora ve doçentlik belgelerini bilimsel yayınlarını, kongre-konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları ve eğitim - öğretim faaliyetlerini kapsayan Altı (6) adet dosya ile aynı sayıdaki özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki CD'leri teslim etmeleri gerekmektedir. Doçent kadroları için; Söz konusu kadrolar daimi statüde olup 2547 sayılı Kanun'un 25. maddesinde belirtilen şartları haiz adayların, başvuracakları Bölüm ve Anabilim Dalını belirttikleri müracaat dilekçelerine özgeçmişlerini, 3 adet fotoğraflarını, nüfus cüzdan suretlerini, resmi kurumlarca onaylanmış doktora ve doçentlik belgelerini bilimsel yayınlarını, kongre-konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları ve eğitim - öğretim faaliyetlerini kapsayan Dört (4) adet dosya ile aynı sayıdaki özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki CD'leri teslim etmeleri gerekmektedir.
FAKÜL TESİ BÖLÜMÜ ANA BİLİM DALI UNVANI DERECESİ ADEDİ ARANAN NİTELİKLER
Fen Moleküler Biyoloji ve Genetik Mole küler Biyoloji Profesör 1 1 Antikor mühendisliği ve maya display teknolojilerini kullanarak insan monoklonal antikoru geliştirme konusunda çalışmalar yapmış olmak. İngilizce ders verebilme şartını sağlamış olmak.
Mühen dislik ve Mimarlık Biyomühendislik Biyo mühen dislik Profesör 1 1 Biyolojik atık su arıtımı konusunda çalışmaları olmak.
Mühen dislik ve Mimarlık Elektrik Elektronik Mühendisliği Elektrik Elektronik Mühen disliği Doçent 1 1 Telsiz haberleşmesi ve istatistiksel işaret işleme konularında çalışmaları olmak.
Siyasal Bilgiler İşletme Yönetim ve Organ izasyon Doçent 2 1 Bilgi yönetimi ve örgütsel zeka alanında ulusal ve uluslararası çalışmalar yapmış olmak, İngilizce ders verebilme şartını sağlamış olmak.
Siyasal Bilgiler İşletme Yönetim Bilişim Sistemleri Doçent 3 1 Yönetim bilişim sistemleri alanında doçentliğini almış olmak; dijital itibar ve veri madenciliği konularında çalışıyor olmak; İngilizce ders verebilme şartını sağlamış olmak.
Müracaat süresi, ilanın yayın tarihinden itibaren 15 gündür. Başvurular Rektörlüğe şahsen yapılacaktır. Posta ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması şarttır. Profesör unvanı olanlar Doçent kadrolarına başvuramazlar. Adaylar, müracaatla ilgili her türlü bilgiyi Rektörlüğümüzden sağlayabilirler. Başvuru adresi: Dumlupınar Mah. D - 100 Karayolu No: 98 Kadıköy / İSTANBUL Tel: 0 216 280 33 33
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246