İstanbul Medeniyet Üniv. 22 Akademik Personel Alım İlanı

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz Tıp, Siyasal Bilgiler, Edebiyat, Fen, Eğitim Bilimleri ve Turizm Fakültelerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üy

İstanbul Medeniyet Üniv. 22 Akademik Personel Alım İlanı

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz Tıp, Siyasal Bilgiler, Edebiyat, Fen, Eğitim Bilimleri ve Turizm Fakültelerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üy

30 Ekim 2015 Cuma 12:39
15 Okunma
İstanbul Medeniyet Üniv. 22 Akademik Personel Alım İlanı
İstanbul Medeniyet Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz Tıp, Siyasal Bilgiler, Edebiyat, Fen, Eğitim Bilimleri ve Turizm Fakültelerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyeleri (Profesör - Doçent) alınacaktır. Profesör kadroları için; Söz konusu kadrolar daimi statüde olup 2547 sayılı Kanun'un 26. maddesinde belirtilen şartları haiz adayların, başvuracakları Bölüm ve Anabilim Dalı ile başlıca araştırma eserini belirttikleri müracaat dilekçelerine özgeçmişlerini, 3 adet fotoğraflarını, nüfus cüzdan suretlerini, resmi kurumlarca onaylanmış doktora ve doçentlik belgelerini bilimsel yayınlarını, kongre-konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları ve eğitim-öğretim faaliyetlerini kapsayan Altı (6) adet dosya ile aynı sayıdaki özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki CD'leri teslim etmeleri gerekmektedir. Doçent kadroları için; Söz konusu kadrolar daimi statüde olup 2547 sayılı Kanun'un 25. maddesinde belirtilen şartları haiz adayların, başvuracakları Bölüm ve Anabilim Dalını belirttikleri müracaat dilekçelerine özgeçmişlerini, 3 adet fotoğraflarını, nüfus cüzdan suretlerini, resmi kurumlarca onaylanmış doktora ve doçentlik belgelerini bilimsel yayınlarını, kongre-konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları ve eğitim-öğretim faaliyetlerini kapsayan Dört (4) adet dosya ile aynı sayıdaki özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki CD'leri teslim etmeleri gerekmektedir.
FAKÜLTESİ BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI UNVANI DERECESİ ADEDİ ARANAN NİTELİKLER
Tıp Cerrahi Tıp Bilimleri Genel Cerrahi Profesör 1 1 Diyafragma yaralanmaları konusunda deneysel ve klinik çalışmaları olmak.
Tıp Cerrahi Tıp Bilimleri Tıbbi Patoloji Profesör 1 1 Gastrointestinal sistem patolojisi, üropatoloji, jinekopatoloji ve sitopatoloji alanlarında uluslararası çalışmaları olmak. İngilizce ders verebilme şartını sağlamış olmak.
Tıp Cerrahi Tıp Bilimleri Üroloji Profesör 1 1 Laparoskopik ve açık radikal üroonkoloji alanında deneyimli olmak. İngilizce ders verebilme şartını sağlamış olmak.
Tıp Cerrahi Tıp Bilimleri Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Profesör 1 1 Endoskopik kafa tabanı cerrahisi ve kraniyoservikal bileşke cerrahisi konularında deneyimli olmak.
Tıp Cerrahi Tıp Bilimleri Göz Hastalıkları Profesör 1 1 Gözyaşı, vitroretinal ve glokom konularında yurtdışı deneyimi olmak. İngilizce ders verebilme şartını sağlamış olmak.
Tıp Cerrahi Tıp Bilimleri Çocuk Cerrahisi Profesör 1 1 Gastrointestinal sistem cerrahisi ve endoskopisi alanında deneyimli olmak. İngilizce ders verebilme şartını sağlamış olmak.
Tıp Dahili Tıp Bilimleri İç Hastalıkları Profesör 1 1 1.Terapötik aferez sorumlu hekimlik sertifikası sahibi olmak. 2.Kök hücre nakli konusunda sertifika ve deneyim sahibi olmak.
Tıp Dahili Tıp Bilimleri Nükleer Tıp Profesör 1 1 Nükleer kardiyoloji alanında deneyimli olmak.
Tıp Dahili Tıp Bilimleri Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Profesör 1 1 Psikiyatri ve psikoterapi alanlarında uluslararası yeterlik belgesi sahibi olmak. Psikoterapi alanında deneyimli olmak. Transkültürel psikiyatri konusunda çalışmaları bulunmak.
Tıp Temel Tıp Bilimleri Biyokimya Profesör 1 1 Tıp doktoru olmak. Doku tipleme laboratuarı konusunda deneyimli ve resmi sertifikalı olmak.
Tıp Cerrahi Tıp Bilimleri Ortopedi ve Travmatoloji Doçent 3 1 Artroskopik cerrahi eğitmeni olmak. Ortopedi ve travmatoloji alanında implant araştırma ve geliştirme konusunda deneyimli olmak.
Tıp Cerrahi Tıp Bilimleri Üroloji Doçent 3 1 Çocuk ürolojisinde robotik cerrahi deneyimi olmak. Çocuk ürolojisi alanında uluslararası yeterlik belgesi sahibi olmak.
Tıp Dahili Tıp Bilimleri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doçent 3 1 Çocuk immünolojisi ve allerjisi yan dal uzmanı olmak. Anafilaksi konusunda çalışmaları bulunmak.
Tıp Dahili Tıp Bilimleri İç Hastalıkları Doçent 2 1 Gastroenteroloji yan dal uzmanı olmak. ERCP ve endosonografi konularında deneyimli olmak.
Tıp Dahili Tıp Bilimleri Kardiyoloji Doçent 1 1 Akut iskemik inmede endovasküler girişim konusunda deneyimli olmak. Kardiyak MRI ile ilgili çalışmaları olmak.
Tıp Dahili Tıp Bilimleri Nöroloji Doçent 2 1 Parkinson hastalığı konusunda çalışmaları bulunmak. İngilizce ders verebilme şartını sağlamış olmak.
Siyasal Bilgiler İktisat İktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisat Doçent 3 1 Makro-finans ve dış ticaret konularında uluslararası düzeyde yayınlar yapmış olmak. İngilizce ders verebilme şartını sağlamış olmak.
Edebiyat Sanat Tarihi Türk ve İslam Sanatı Profesör 1 1 Osmanlı mimari ve arkeolojisi konusunda çalışmaları olmak.
Fen Fizik Mühendisliği Fizik Mühendisliği Doçent 3 1 Radar soğurucu malzemeler, iletken polimer, nano manyetik kompozitler konularında çalışmaları olmak. İngilizce ders verebilme şartını sağlamış olmak.
Fen Kimya Kimya Doçent 3 1 MEF ile etiketsiz biyomolekül tayini konusunda çalışmaları olmak. İngilizce ders verebilme şartını sağlamış olmak.
Eğitim Bilimleri Özel Eğitim Zihin Engelliler Eğitimi Doçent 1 1 Otizm konusunda çalışmaları olmak.
Turizm Turizm İşletmeciliği Turizm İşletmeciliği Doçent 1 1 Yönetim ve Organizasyon alanında ders vermiş olmak ve bu alanda doçent ünvanına sahip olmak. İngilizce ders verebilme şartını sağlamış olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209