İstanbul Medeniyet Üniversitesi Akademik Personel Alacak

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Rektörlüğü Tıp, Mühendislik ve Doğa Bilimleri, Siyasal Bilgiler, Eğitim Bilimleri, Edebiyat Fakültelerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyeleri

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Akademik Personel Alacak

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Rektörlüğü Tıp, Mühendislik ve Doğa Bilimleri, Siyasal Bilgiler, Eğitim Bilimleri, Edebiyat Fakültelerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyeleri

13 Haziran 2016 Pazartesi 16:57
39 Okunma
İstanbul Medeniyet Üniversitesi Akademik Personel Alacak

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Rektörlüğü Tıp, Mühendislik ve Doğa Bilimleri, Siyasal Bilgiler, Eğitim Bilimleri, Edebiyat Fakültelerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyeleri ( Profesör) alınacaktır.

4-6 YAŞ ÇOCUK EĞİTİMİ VE ETKİNLİKLERİ SERTİFİKA PROGRAMI HAKKINDA DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ!

Profesör kadroları için; Söz konusu kadrolar daimi statüde olup 2547 sayılı Kanun’un 26. maddesinde belirtilen şartları haiz adaylann başvuracakları Anabilim Dalı ve başlıca araştırma eserini belirttikleri müracaat dilekçelerine özgeçmişlerini, 3 adet fotoğraflarını, nüfus cüzdan suretlerini, resmi kurumlarca onaylanmış doktora ve doçentlik belgelerini bilimsel yayınlarını, kongre- konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları ve eğitim-öğretim faaliyetlerini kapsayan Altı (6) adet dosya ile aynı sayıdaki özgeçmiş ve eserlerini içeren elektronik ortamdaki CD’leri teslim etmeleri gerekmektedir.
Fakülte Bölüm Anabilim Dalı Unvanı Drc. Adet Nitelik
Tıp Dahili Tıp Bilimleri İç Hastalıkları Profesör 1 1 Tıbbi onkoloji yan dal uzmanı olmak.
Tıp Dahili Tıp Bilimleri Nöroloji Profesör 1 1 Klinik nörofizyoloji yan dal uzmanı olmak.
Tıp Dahili Tıp Bilimleri Aile Hekimliği Profesör 1 1 Diabet ve obezite konusunda deneyim ve çalışmaları olmak.
Tıp Cerrahi Tıp Bilimleri Kadın Hastalıkları ve Doğum Profesör 1 1 Jinekolojik onkoloji cerrahisi yan dal uzmanı olmak.
Edebiyat Tarih Yakınçağ Tarihi Profesör 1 1 Yakınçağ tarihi bilim alanında doçent unvanı almış olmak. 19. yüzyıl askeri bürokrasisi konusunda çalışmaları olmak.
Eğitim Bilimleri Eğitim Bilimleri Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Profesör 1 1 Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bilim alanında doçent unvanı almış olmak.
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Moleküler Biyoloji ve Genetik Moleküler Biyoloji Profesör 1 1 Gen ekspresyonu ve kanser konusunda çalışmaları olmak. İngilizce ders verebilme şartını sağlamış olmak.
Siyasal Bilgiler Uluslararası İlişkiler Uluslararası İlişkiler Profesör 1 1 Uluslararası ilişkiler bilim alanında doçent unvanı almış olmak. Uluslararası hukuk ve insan hakları konularında çalışmaları olmak. İngilizce ders verebilme şartını sağlamış olmak.
Müracaat süresi, ilanın yayın tarihinden itibaren 15 gündür.
  • Başvurular Rektörlüğe şahsen yapılacaktır.
  • Posta ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.
  • Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması şarttır.
  • Adaylar, müracaatla ilgili her türlü bilgiyi Rektörlüğümüzden sağlayabilirler.
Başvuru adresi: Profesör ve Doçent Kadroları İçin : Dumlupınar Mah. D-100 Karayolu No:98 Kadıköy/İSTANBUL Tel: 0 216 280 33 33
  • İlan 12.06.2016 tarihli Posta Gazetesi ile 12.06.2016 tarihli ve 29740 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanmış olup son başvuru tarihi 27.06.2016 tarihi mesai bitimidir.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209