İstanbul Valiliği SYDV Personel Alım İlanı

1 SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ ALIMI Son Başvuru : 03.07.2015 İl İSTANBUL İlçe SULTANBEYLİ Alınacak Sayı 1 Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ Açıklama- BİLGİSAYAR OFİS PROGRAMLA

İstanbul Valiliği SYDV Personel Alım İlanı

1 SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ ALIMI Son Başvuru : 03.07.2015 İl İSTANBUL İlçe SULTANBEYLİ Alınacak Sayı 1 Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ Açıklama- BİLGİSAYAR OFİS PROGRAMLA

23 Haziran 2015 Salı 14:14
20 Okunma
İstanbul Valiliği SYDV Personel Alım İlanı
1 SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ ALIMI Son Başvuru : 03.07.2015
İl İSTANBUL İlçe SULTANBEYLİ Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama- BİLGİSAYAR OFİS PROGRAMLARINI KULLANABİLİYOR OLMAK. - 4 yıllık eğitim veren Üniversitelerin Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Fakültesi, İşletme Fakültesi, İletişim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Fen Edebiyat ve Eğitim Fakültelerinin Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümleri, Sosyal Hizmetler, Halkla İlişkiler bölümlerinin birinden mezun olmak. - EN AZ B SINIFI VE ÜZERİ SÜRÜCÜ BELGESİNE SAHİP OLMAK YA DA 6 AY İÇERİSİNDE SÜRÜCÜ BELGESİ ALACAĞINI TAAHHÜT ETMEK. - Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı - ÖZEL ŞARTLAR 1- 4 yıllık eğitim veren Üniversitelerin Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Fakültesi, İşletme Fakültesi, İletişim Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Fen Edebiyat ve Eğitim Fakültelerinin Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümleri, Sosyal Hizmetler, Halkla İlişkiler bölümlerinin birinden mezun olmak 2- Bilgisayar Ofis programlarını kullanabiliyor olmak. 3- En az B sınıfı ve üzeri sürücü belgesine sahip olmak ya da 6 ay içerisinde sürücü belgesini alacağını taahhüt etmek. 4- İşe alım gerçekleştiği takdirde en az 5 yıl işten ayrılmadan çalışmayı kabul etmek. İşe kabul edilen kişinin 5 yıl içerisinde kendi isteği ile işten ayrılması durumunda 20.000 TL tazminat ödeyeceğine dair noter onaylı taahhütname imzalayacaktır. Noter onaylı taahhütname getirilmemesi durumunda işe başlamalar gerçekleştirilmeyecektir. 5- Son 6 aydır İstanbul İli sınırları içerisinde ikamet etmek. 6- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akli ya da bedensel engelli bulunmamak. 7- Vatandaşların hane ziyaretlerine engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmamak. 8- Başvurular şahsen yapılacak olup, posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. 9- İşe alınacak personel sayısının 5 katı kadar aday geçerli KPSS P3 puanına göre en yüksek puandan başlayarak sıralanır ve mülakata çağırılır. Başvuru tarihinin sona ermesini müteakiben mülakata katılmaya hak kazananlar için mülakat tarihi ve saati Sultanbeyli Kaymakamlığı internet sitesi www.sultanbeyli.gov.tr adresinden ilan edilecektir. Mülakata katılmaya hak kazanacakların bu siteden takip etmeleri gerekmekte olup, kişilerin adresine ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
1 SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ ALIMI Son Başvuru : 03.07.2015
İl İSTANBUL İlçe SULTANBEYLİ Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama- Bilgisayar Ofis programlarını kullanabiliyor olmak. - Üniversitelerin Lisans düzeyinde eğitim veren psikoloji bölümlerinden mezun olmak. - En az B sınıfı ve üzeri sürücü belgesine sahip olmak ya da 6 ay içerisinde sürücü belgesini alacağını taahhüt etmek. - Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı - ÖZEL ŞARTLAR 1- Üniversitelerin Lisans düzeyinde eğitim veren psikoloji bölümlerinden mezun olmak. 2- Bilgisayar Ofis programlarını kullanabiliyor olmak. 3- En az B sınıfı ve üzeri sürücü belgesine sahip olmak ya da 6 ay içerisinde sürücü belgesini alacağını taahhüt etmek. 4- İşe alım gerçekleştiği takdirde en az 5 yıl işten ayrılmadan çalışmayı kabul etmek. İşe kabul edilen kişinin 5 yıl içerisinde kendi isteği ile işten ayrılması durumunda 20.000 TL tazminat ödeyeceğine dair noter onaylı taahhütname imzalayacaktır. Noter onaylı taahhütname getirilmemesi durumunda işe başlamalar gerçekleştirilmeyecektir. 5- Son 6 aydır İstanbul İli sınırları içerisinde ikamet etmek. 6- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akli ya da bedensel engelli bulunmamak. 7- Vatandaşların hane ziyaretlerine engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmamak. 8- Başvurular şahsen yapılacak olup, posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. 9- İşe alınacak personel sayısının 5 katı kadar aday geçerli KPSS P3 puanına göre en yüksek puandan başlayarak sıralanır ve mülakata çağırılır. Başvuru tarihinin sona ermesini müteakiben mülakata katılmaya hak kazananlar için mülakat tarihi ve saati Sultanbeyli Kaymakamlığı internet sitesi www.sultanbeyli.gov.tr adresinden ilan edilecektir. Mülakata katılmaya hak kazanacakların bu siteden takip etmeleri gerekmekte olup, kişilerin adresine ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209