Karadeniz Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alacağını Duyurdu !

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN 4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI Üniversitemiz Farabi Hastanesi Başhekimliğinde, 657 Sayılı Kanunun 4/B maddesi, 06.06.1978 tarihli ve 7/15454 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan esaslar il

Karadeniz Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alacağını Duyurdu !

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN 4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI Üniversitemiz Farabi Hastanesi Başhekimliğinde, 657 Sayılı Kanunun 4/B maddesi, 06.06.1978 tarihli ve 7/15454 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan esaslar il

26 Eylül 2016 Pazartesi 10:50
214 Okunma
Karadeniz Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alacağını Duyurdu !
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN 4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI Üniversitemiz Farabi Hastanesi Başhekimliğinde, 657 Sayılı Kanunun 4/B maddesi, 06.06.1978 tarihli ve 7/15454 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan esaslar ile ek ve değişikliklerine göre istihdam edilmek üzere, aşağıdaki belirtilen unvanlarda, yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın "Lisans" 2016 KPSS (B) grubu sınavı ile (KPSSP3) puan türü, "Ortaöğretim/Önlisans" 2014 KPSS (B) grubu sınavı ile (KPSSP94) puan türü esas alınarak sıralama ile alım yapılacaktır.

TÜM MEMURHABERLERİNDEN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLAYIN 

BİRİMİ ÜNVANI ADEDİ ARANAN NİTELİKLER
Farabi Hastanesi Başhekimliği Hemşire 11 Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü Lisans mezunu olmak, her hangi bir sağlık kuruluşunda en az 6 (altı) ay Hemşire olarak görev yapmış olmak ve belgelendirmek. (Alınacak olan bu belgede en az 6 (altı) aylık sürenin gösterilmesi, belgenin kurum yetkilisi tarafından yasal imza kurallarına uygun olarak imzalanması,hemşire olarak ça lıştığinin açıkça belirtilmiş olması gerekmektedir.)
Farabi Hastanesi Başhekimliği Sağlık Teknikeri 2 Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Radyoloji Bölümü mezunu ol mak ve herhangi bir sağlık kuruluşunda en az 6 (altı) ay Radyoloji departmanında görev yapmış olmak ve belgelendirmek.(Alınacak olan bu belgede en az 6 (altı) aylık sürenin gösterilmesi,belgenin ku rum yetkilisi tarafından yasal imza kurallarına uygun olarak imzalan ması, Radyoloji Teknikeri olarak çalıştığının açıkça belirtilmiş olması gerekmektedir.)
1. Başvuracak adaylar 657 sayılı kanunun 48.maddesinde belirtilen şartlara haiz bulunmalıdır. 2. Adaylar mezuniyetine göre 2016 KPSS Lisans (B) grubu ve 2014 KPSS Ortaöğretim/Önlisans(B) grubu sınavına girmiş bulunmalıdır. 3. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekmektedir. 4. Müracaatların ilanın gazatede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde mesai saati bitimine kadar Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığının http://www.ktu.edu.tr/personel-tumduyuru web adresinden temin edilecek örnek başvuru dilekçesi ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Dairesi Başkanlığına elden yapılması gerekmektedir.Posta ile yapılan müracaatlar kesinlikle kabul edilmeyecektir. 5. Sonuçlar ilgili KPSS Puan türü sıralaması dikkate alınarak başvuru bitim tarihini takip eden 15 gün içerisinde http://www.ktu.edu.tr/personel-tumduyuru adresinde yayınlanacaktır. 6.4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler;fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar. 7. Başvuru alımları 26.09.2016 tarihinden itibaren başlayıp 10.10.2016 tarihi mesai saati bitimine ( Saat 17.00) kadar devam edecektir. Bu tarihinden itibaren yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. BAŞVURU İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR 1. Diplomanın / Mezuniyet belgesinin aslı veya son 6 ay içerisinde noterden onaylanmış sureti (Diploma/ Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı suretin aslı mutlaka tarafımızdan görülecek ve fotokopisi alınacaktır. Bu belgeleri getirmiyenlerin başvurusu kesinlikle kabul edilmeyecektir) 2. Başvuru koşulunda istenen KPSS Sonuç Belgesi. ( Hemşirelik Lisans için 2016, Sağlık Teknikerliği için 2014 KPSS Sonuç belgesi 3. Personel Dairesi Başkanlığının http://www.ktu.edu.tr/personel-tumduyuru web adresinden temin edilecek başvuru dilekçesi. 4. Nüfus cüzdanı fotokopisi. 5. son 6 ay içerisinde çekilmişi Adet vesikalık fotoğraf (Dilekçeye eklenecektir). 6. Adaylar aranan nitelikler bölümünde istenilen tecrübeye ait çalışma belgesini getirmek zorundadırlar.( Bu sürelerin SGK Hizmet Dökümünde karşılığı bulunmak zorunluluğu vardır.) 7. SGK hizmet dökümü ( E-Devletten barkodlu veya ilgili SGK şubesinden temin edilebilir.) 8. Erkek adaylar için askerlik durum belgesi ( E-Devlet veya Askerlik şubesinden temin edilebilir.) Not: Gerçeğe aykırı belge verdiği veya beyanda bulunduğu tespit edilenlerin atamaları yapılmaz,atamaları yapılmış ise iptal edilir ve idare tarafından kendilerine bir bedel ödenmiş ise bu bedel faiziyle birlikte tazmin edilir. KPSS (B) gurubu puan sıralamasıyla atanmaya hak kazanan adayların sonuç belgesi ÖSYM kayıtları ile kontrol edilecektir. Yanlış beyanda bulunanların başvuruları geçersiz sayılacaktır.
Son Güncelleme: 04.10.2016 19:33
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246