Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi 6 Farklı Bölüm için Akademik Personel Alımı

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi farklı fakülte ve bölümler için 7 akademik personel alımı yapıyor. Alınacak 7 akademisyenin 6'sı doçent biri ise yardımcı doçent olarak görev yapacak.   KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversi

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi 6 Farklı Bölüm için Akademik Personel Alımı

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi farklı fakülte ve bölümler için 7 akademik personel alımı yapıyor. Alınacak 7 akademisyenin 6'sı doçent biri ise yardımcı doçent olarak görev yapacak.   KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversi

02 Haziran 2016 Perşembe 06:43
13 Okunma
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi 6 Farklı Bölüm için Akademik Personel Alımı
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi farklı fakülte ve bölümler için 7 akademik personel alımı yapıyor. Alınacak 7 akademisyenin 6'sı doçent biri ise yardımcı doçent olarak görev yapacak.   KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri gereğince öğretim üyesi alınacaktır.
BİRİMİ BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI UNVANI DERECE ADEDİ AÇIKLAMA
Kamil Özdağ Fen Fakültesi Matematik Analiz ve Fonksiyonlar Teorisi Doçent 2 1 Impulsive Stuim-Liouville operatörü ve spektral parametreye kuadratik bağımlı Stuim-Liouville operatörlerinin spektral analizi üzerine çalışmaları olmak.
Kamil Özdağ Fen Fakültesi Matematik Cebir ve Sayılar Teorisi Doçent 2 1 Regüler Halkalarda İdempotentler ve Nilpotent Gruplarda integral Grup Halkaların Torsion Birimselleri üzerine çalışmaları olmak.
Kamil Özdağ Fen Fakültesi Fizik Katıhal Fiziği Doçent 2 1 Elektrodepozisyon ile üretilen manyetik filmlerin Düzlemsel Hall Etkisi üzerine çalışmaları olmak.
Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Gıda Bilimleri Doçent 1 1 Enzim ve Mikrobiyal Biyoteknoloji ile Protein Kristalografisi alanlarında çalışmaları olmak.
Mühendislik Fakültesi Biyomühendislik Biyomühendislik Doçent 2 1 Bitki Biyoteknolojisi ve Islahı ile Moleküler Markör Teknikleri alanlarında çalışmaları olmak.
Mühendislik Fakültesi Enerji Sistemleri Mühendisliği Yenilenebilir Enerji Sistemleri Doçent 2 1 Perilen ve Naftalen Türevli Fototransistör ile Oled ve Organik Güneş Hücreleri Uygulamaları üzerine çalışmaları olmak.
Eğitim Fakültesi İlköğretim Sınıf Eğitimi Yardımcı Doçent 4 1 Dinamik Network Analizi alanında çalışmaları olmak.
  Adayların;
  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesindeki genel şartları taşımaları,
  • Üniversitemizin http://www.kmu.edu.tr adresinden elektronik ortamda başvurularını yaptıktan sonra istenilen belgelerin çıktısı ile (Başvuru Dilekçesi, Taahhütname, Özgeçmiş ile Akademik ve İdari Etkinlikler Listesi) başvurmaları,
  • Durumlarının, “Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma, Yükseltilme ve Atanmayla İlgili Değerlendirme Yönergesi”ne uygun olması,
  • 2547 sayılı Kanun’un 23’üncü maddesine göre yardımcı doçent kadrolarına başvuracak adayların, bilimsel çalışmalarını ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) nüsha dosya ile birlikte, yabancı dilini belirten dilekçelerine ilave olarak, özgeçmiş, lisans, yüksek lisans, doktora belgesi, yayın listesi ve varsa YDS, ÜDS veya KPDS sonuç belgelerini, iki adet vesikalık fotoğraflarını, kamu kurumlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanların (Üniversitemizde görev yapanlar hariç) hizmet belgelerini ekleyerek ilgili birimlere şahsen veya postayla ulaştırmaları gerekmektedir.
  • Doçent kadroları devamlı statü için olup, 2547 sayılı Kanun’un 25’inci maddesinde belirtilen şartları taşıyan doçent adaylarının bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) nüsha dosya ile birlikte, anabilim dalını belirten dilekçelerine ilave olarak özgeçmişlerini, lisans, yüksek lisans, doktora belgesi, doçentlik başarı belgelerini, yayın listelerini, iki adet vesikalık fotoğraflarını ve kamu kurumlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanların (Üniversitemizde görev yapanlar hariç) hizmet belgelerini ekleyerek Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen veya postayla ulaştırmaları gerekmektedir.
Mecburi hizmet yükümlülükleri olanların 2547 sayılı Kanun’un 35’inci maddesinin 3’üncü paragrafında belirtilen eş durumu ve sağlık mazeretlerine ilişkin belgeleri teslim etmeleri gerekmektedir. Yardımcı doçent kadrosuna başvuran tüm adaylara 2547 sayılı Kanun’un 23’üncü maddesinin (b) fıkrası uyarınca yabancı dil sınavı yapılacaktır. Başvuru süresi ilanın yayın tarihi itibariyle on beşinci günün mesai bitimidir. Süresi içinde yapılmayan başvurular ile postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir. İlan olunur.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246