Karpuzlu Belediyesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

T.C. KARPUZLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI TAM ZAMANLI SÖZLEŞMELİ TEKNİK PERSONEL ALIM İLANI 5393 Sayılı Belediye Kanununun 49. Maddesi gereğince boş bulunan aşağıda sınıfı, unvanı, adedi ve öğrenim durumu belirtilen 1 adet teknik personel alımı yapılacaktır.

Karpuzlu Belediyesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

T.C. KARPUZLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI TAM ZAMANLI SÖZLEŞMELİ TEKNİK PERSONEL ALIM İLANI 5393 Sayılı Belediye Kanununun 49. Maddesi gereğince boş bulunan aşağıda sınıfı, unvanı, adedi ve öğrenim durumu belirtilen 1 adet teknik personel alımı yapılacaktır.

02 Ağustos 2016 Salı 16:46
10 Okunma
Karpuzlu Belediyesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

T.C. KARPUZLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI

TAM ZAMANLI SÖZLEŞMELİ TEKNİK PERSONEL ALIM İLANI

5393 Sayılı Belediye Kanununun 49. Maddesi gereğince boş bulunan aşağıda sınıfı, unvanı, adedi ve öğrenim durumu belirtilen 1 adet teknik personel alımı yapılacaktır.
Sıra No. Unvan Adedi Cinsiyet Eğitim Durumu
1 Teknik Ressam 1 Erkek 2 Yıllık Yüksekokulların Teknik Ressamlık Bölümü Mezunu olmalıdır.

TÜM AKADEMİKPERSONEL İLANLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLAYIN 

SINAV GİRİŞ TARİHİ: * işe alım Sözlü mülakat olarak tek aşamada yapılacaktır. * Sözlü sınav tarihi 17.08.2016 günü saat 11:00' de Belediyemiz toplantı salonunda yapılacaktır. * Sözlü sınavda adayların mesleki genel kültür, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir bak talep edemezler ve haklarında 29.09.2004 tarih ve 237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgiii hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. ¦ Sözlü sınav sonucunu kazanan Belediyemiz ilan panosunda ilan edilecektir. SINAV İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI: * 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4S. Maddesinde belirtilen şartlan taşımak. * 2 Yıllık Yüksekokulların Teknik Ressamlık bolümü mezunu olmalıdır. ¦ Başka bir kurumla sözleşmesi bulunmamak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak. * Taksirli suçlar ve aşağıda sayıfan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis ve 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyet: kırıcı suçtan veya İstimal ve resmi ihale ve satımlara fesat karıştırma, devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak. BAŞVURU SEKLİ: * Başvurular 02.08,2016 tarihinde başlayacak olup, 15.OB.2016 Tarihi saat 17.00'a kadar bizzat Karpuzlu Belediyesi Y3zı İşleri Müdürlüğüne yapılacaktır. Diğer başvurular kabul edilmeyecektir. * internet ve posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER: * Başvuru dilekçesi * Öğrenim durum belgesi fotokopisi * Nüfus cüzdanı fotokopisi * Fotoğraf (2 adet) * Özgeçmiş CV. * ikamet belgesı(Karpuzlu ilçe sınırları içerisinde ikamet etme şartı vardır.) * Sağlık raporu * Adli Sicil Belgesi {İSTENİLEN BELGELER ŞEFFAF DOSYA İÇERİSİNDE, SIRALI BİR ŞEKİLDE TESLİM EDİLMELİDİR.)
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246