Kilis 7 Aralık Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

T.C. KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ NDEN Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyeleri alınacaktır. Başvuru süresi ilanın ya

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

T.C. KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ NDEN Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyeleri alınacaktır. Başvuru süresi ilanın ya

08 Mayıs 2015 Cuma 15:28
23 Okunma
Kilis 7 Aralık Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı
T.C. KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ NDEN Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği'nin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyeleri alınacaktır. Başvuru süresi ilanın yayım tarihinden itibaren on beş (15) gündür. Başvurular şahsen yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular, eksik belgeli dosyalar ve postayla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. 1.Doçent kadrolarına başvuracak adayların başvuru formuna özgeçmişlerini, bir adet fotoğraflarını, nüfus cüzdanı fotokopilerini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora ve Doçentlik Belgelerinin noter veya resmi kurumlarca onaylanmış suretlerini, yayın listelerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosyalarını ekleyerek Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir. 2.Yardımcı Doçentlik kadrolarına başvuracak adayların anabilim dallarını ve yabancı dillerini belirten başvuru formuna, özgeçmişlerini, bir adet fotoğraflarını, nüfus cüzdanı fotokopilerini, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Belgelerinin noter veya resmi kurumlarca onaylanmış suretlerini, yabancı dil belgeleri ile bilimsel çalışma ve yayınlarını, çalışma ve yayınlarıyla ilgili puantaj cetvelini kapsayan 5 takım dosyayı ekleyerek ilgili fakülteye / yüksekokula başvurmaları gerekmektedir. Yardımcı Doçent kadrosuna başvuran tüm adaylar 2547 sayılı Kanunun 23. maddesinin (b) fıkrasının 2 numaralı bendinde belirtilen yabancı dil sınavına tabi tutulacaktır. Yabancı dil sınav tarihi başvuru yapılan birim tarafından ilan edilecektir. Not 1: Başvuru formu matbu olup, http://www.kilis.edu.tr/ adresi duyurular kısmından temin edilebilir. Not 2: İlan 08/05/2015 tarihli Sabah gazetesinde yayınlanmıştır.  
Fakülte Bölümü Anabilim Dalı Unvanı Derece Adet Açıklama
Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Doç. 3 1 Yakın Çağ Tarihi Alanında Doçentlik Belgesine Sahip Olup, Eğitim Tarihi Alanında Çalışmaları Bulunmak.
Doğu Dilleri ve Edebiyatları Yrd. Doç. 3 1 Arap Dili ve Edebiyatı Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Felsefe Yrd. Doç. 3 1 İlgili Alanda Doktora Yapmış Olmak.
Batı Dilleri ve Edebiyatları Yrd. Doç. 3 1
Muallim Rıfat Eğitim Fakültesi Türkçe Eğitimi Yrd. Doç. 4 1 Türkçe Öğretmenliği Mezunu Olup, Türkçe Eğitimi Anabilim Dalında Doktora Yapmış Olmak.
İlköğretim Okul Öncesi Eğitimi Yrd. Doç. 5 1 Okul Öncesi Eğitimi veya Çocuk Gelişimi Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Eğitim Bilimleri Yrd. Doç. 4 1 Eğitim Bilimleri Alanında Doktora Yapmış Olmak.
İlahiyat Fakültesi Temel İslam Bilimleri Yrd. Doç. 5 1 Hadis, Kelam veya Felsefe ve Din Bilimleri Alanında Doktora Yapmış Olmak.
İslam Tarihi ve Sanatları Yrd. Doç. 3 1 Türk İslam Sanatları ve Tarihi Alanında Doktora Yapmış Olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Yrd. Doç. 3 1
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209