Kocaeli Üniversitesi 13 Akademik Personel Alım İlanı

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemize bağlı birimlere 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu, bu kanuna dayalı olarak çıkartılan yönetmelik ve Kocaeli Üniversitesi'nin ilgili yönerge hükümlerine göre öğretim elemanı alınacaktır. Başvuru süres

Kocaeli Üniversitesi 13 Akademik Personel Alım İlanı

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemize bağlı birimlere 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu, bu kanuna dayalı olarak çıkartılan yönetmelik ve Kocaeli Üniversitesi'nin ilgili yönerge hükümlerine göre öğretim elemanı alınacaktır. Başvuru süres

28 Ekim 2015 Çarşamba 13:30
12 Okunma
Kocaeli Üniversitesi 13 Akademik Personel Alım İlanı
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemize bağlı birimlere 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu, bu kanuna dayalı olarak çıkartılan yönetmelik ve Kocaeli Üniversitesi'nin ilgili yönerge hükümlerine göre öğretim elemanı alınacaktır. Başvuru süresi ilanın yayın tarihinden itibaren 15 gün olup, şahsen başvuru yapılacaktır. Posta ile yapılan başvurular geçersizdir. Adaylar http ://perdb .kocaeli. edu.tr/is/Form 1b.doc adresinde bulunan öğretim üyeleri başvuru formundan 2 adet doldurarak, 2 adet fotoğraf, öğrenim belgelerinin fotokopisi, nüfus cüzdan fotokopisi ve özgeçmişi ile birlikte, a) Profesör kadrosuna başvuranlar, bilimsel çalışma ve yayınlarını, doçentlik belgesi, özgeçmiş ve bu bilgileri içeren CD ile birlikte 6 takım sunacaklar. b) Doçent kadrosuna başvuranlar, bilimsel çalışma ve yayınlarım, doçentlik belgesi, özgeçmiş ve bu bilgileri içeren CD ile birlikte 4 takım sunacaklar. c) Yardımcı Doçent kadrosuna başvuranlar, bilimsel çalışma ve yayınlarım, doktora diploması , özgeçmiş ve bu bilgileri içeren CD ile birlikte 4 takım olarak sunacaklar. d) Profesör ve Doçent kadroları devamlı statüdedir. e) İlan edilen kadro derecesinde olanlar müracaat edebilecekler ve hizmet süreleri ile bulundukları Kazanılmış Hak Aylığı derece ve kademelerini belirten belgelerini vermeleri gerekmektedir. Yurtdışından alınan diploma veya ünvanların Üniversitelerarası Kurul'ca eşdeğerliliğinin yapılmış olması gerekmektedir. İlgililere Duyurulur. BİRİMİ ANABİLİM DALI KADRO ÜNVANI DERECE ADEDİ AÇIKLAMA
Teknoloji Fakültesi Elektrik En.Otomasyon Yrd.Doç. 2 1 Elektrik Eğitimi doktoralı olmak.
Teknoloji Fakültesi Otomotiv Mühendisliği Yrd.Doç. 4 1 Makine Eğitimi doktoralı olmak.
Kocaeli MYO Kimya Teknolojisi Prog. Yrd.Doç. 4 1 Organik Kimya doktoralı olup, steroid içeren polimerler alanında çalışma yapmış olmak.
Tıp Fakültesi Tıbbi Biyoloji Profesör 1 1 Proteomik ve biyoinformatik alanlarında çalışma yapmış olmak.
Tıp Fakültesi KBB Doçent 2 1 Mikrolaringeal laser cerrahisi konusunda deneyimli olmak.
Fen Edebiyat Fak. Yeni Türk Dili Profesör 1 1 Yeni Türk Dili alanında çalışmış olmak.
Fen Edebiyat Fak. Yeni Türk Dili Doçent 3 1 İbrani harfli Türkçe metinler çalışıyor olmak.
Fen Edebiyat Fak. Felsefe Doçent 3 1 Devlet ve Hukuk Felsefesi alanında çalışmış olmak.
İkt. ve İdari Bil.Fak. Avrupa Bir.Siy.Ulus.İlişk. Doçent 2 1 Ortadoğu, Suriye üzerine uzmanlaşmış ve konu ile ilgili yayınlanmış eserleri olmak.
İkt. ve İdari Bil.Fak. Yönetim ve Organizasyon Yrd.Doç. 5 1 Kümelenme konusunda doktora yapmış olmak.
İletişim Fakültesi Reklamcılık Yrd.Doç. 5 1 İletişim Bilimleri doktora yapmış olup, Siyasal iletişim ve medya alanında çalışma yapmış olmak.
İlahiyat Fakültesi Tefsir Doçent 3 1 Klasik ve çağdaş bilginlerin Kur'an'a yaklaşımları ve şerh geleneği konularında çalışmaları bulunmak.
İlahiyat Fakültesi Siyer-i Nebi ve İslam Tarihi Yrd.Doç. 5 1 Hanlıklar ve Siyer-i Nebi konusunda eser veren müellifler üzerine yayımı bulunmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246