Mardin Artuklu Üniversitesi 14 Akademik Personel Alım İlanı

Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48.

Mardin Artuklu Üniversitesi 14 Akademik Personel Alım İlanı

Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48.

28 Aralık 2015 Pazartesi 11:58
37 Okunma
Mardin Artuklu Üniversitesi 14 Akademik Personel Alım İlanı
Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesindeki genel ve ilanda belirtilen diğer şartları taşımaları gerekmektedir. 1 - Profesör Kadrosuna Müracaat Edeceklerin: Dilekçeleri ekinde özgeçmişini, tasdikli doçentlik belgesini, (2) iki adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, doçentlik Belgesi, yayın listesini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 takım dosya ile başvurmaları gerekmektedir. Ayrıca Kamu hizmetinde bulunanların hizmet belgelerini müracaat dosyalarına eklemeleri gerekmektedir. (Profesör kadrosuna müracaat edecek adaylar daimi statüde çalıştırılacaktır.) 2 - Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak adayların; başvurdukları bölüm ve yabancı dilini belirtir dilekçelerine özgeçmiş, doktora diplomalarının tasdikli sureti, nüfus cüzdanı sureti, 2 adet fotoğraf ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) adet dosyayı teslim edeceklerdir. Kamu hizmetinde bulunanların hizmet belgelerini müracaat dosyalarına eklemeleri gerekmektedir. 3 - Yardımcı Doçent kadrosuna başvuran tüm adaylar, 2547 Sayılı Kanunun 23/b-2 maddesinde belirtilen yabancı dil sınavına tabi tutulacak olup, sınav tarihi daha sonra duyurulacaktır. 4 - Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların üniversitelerarası kulunca denkliğinin onaylanmış olması ve belgelendirilmesi gerekir. Başvuru Yeri: Başvuru süresi ilanın yayım tarihinden itibaren 15 (onbeş) gündür. Başvurular Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlüğüne (Personel Daire Başkanlığı) şahsen veya posta ile yapılacaktır. (Süresi içinde yapılmayan Başvurular, eksik belgeli dosyalar ile yapılan başvurular ve postada meydana gelen gecikmeler dikkate alınmayacaktır.)
BİRİMİ BÖLÜMÜ ABD / PROGRAMI UNVANI DER. ADET AÇIKLAMA
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ RESİM PROFESÖR 1 1 Doçentliğini plastik sanatlar bilim alanında almış olup, Çağdaş sanat alanında çalışmalar yapmış olmak.
SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU TIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ YARDIMCI DOÇENT 4 1 Nanoteknolojik yöntemlerle manyetik nano-sorbent sentezi ve nano-solbentlerle borun manyetik ayırma ile geri kazandırılması hk. doktora yapmış olmak.
SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU TIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER TIBBİ TANITIM VE PAZARLAMA YARDIMCI DOÇENT 5 1 Biyoloji alanında doktora yapmış olup, siklofosfamid nedenli kardiyotoksisitede karvakrolün koruyucu etkisi hk. çalışmış olmak.
SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU TIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ YARDIMCI DOÇENT 5 1 Van gölünde yaşayan inci kefali balığının fosfolipit ve fosfolipit alt sınıflarının yağ asitleri analizi ile ilgili çalışmış olmak.
TURİZM İŞL. VE OTELCİLİK Y.OKULU GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI YARDIMCI DOÇENT 3 1 İşletme alanında doktora yapmış olup, talep tahmin yöntemleri konusunda çalışmaları bulunmak.
SAĞLIK YÜKSEKOKULU BESLENME VE DİYETETİK YARDIMCI DOÇENT 5 1 Sol Jel yöntemi ile Tİ02 kaplı malzemelerin korozyonu üzerine çalışmalar yapmış olmak.
EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI TÜRK HALK EDEBİYATI YARDIMCI DOÇENT 4 1 Türk dili ve Edb. Bölümünde Doktora yapmış olup, Halk Bilimi alanında çalışmalar yapmış olmak.
EDEBİYAT FAKÜLTESİ FARS DİLİ VE EDEBİYATI YARDIMCI DOÇENT 5 1 Karşılaştırmalı dinler tarihi araştırmaları yapmış olmak.
EDEBİYAT FAKÜLTESİ SÜRYANİ DİLİ VE EDEBİYATI YARDIMCI DOÇENT 3 1 Süryani tarihi ve tarih yazımı alanında çalışmalar yapmış olmak.
EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ GELİŞİM PSİKOLOJİSİ YARDIMCI DOÇENT 5 1 Engellilerin eğitsel ve sosyal gelişimi ile Öğrenme güçlüğü alanlarında çalışmalar yapmış olmak.
EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH YENİÇAĞ YARDIMCI DOÇENT 5 1 Yeniçağ alanında doktora yapmış olup, Balkan tarihi hk. çalışma yapmış olmak.
EDEBİYAT FAKÜLTESİ SOSYOLOJİ UYGULAMALI SOSYOLOJİ YARDIMCI DOÇENT 3 1 Aşiret-Kent ilişkileri konusunda çalışmış olmak.
İLAHİYAT FAKÜLTESİ TEMEL İSLAM BİLİMLERİ HADİS YARDIMCI DOÇENT 2 1 20. Yüzyıl hadis eksenli oksidentalizm hakkında çalışma yapmış olmak.
MÜH.-MİMARLIK FAK. MİMARLIK BİNA BİLGİSİ YARDIMCI DOÇENT 1 1 Doktorasını Matematik alanında yapmış olup, Lineer kompleks diferansiyel denklemlerin nümerik çözümleri üzerine çalışmış olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246