Mardin Artuklu Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48.

Mardin Artuklu Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48.

03 Eylül 2015 Perşembe 11:10
15 Okunma
Mardin Artuklu Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı
Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesindeki genel ve ilanda belirtilen diğer şartları taşımaları gerekmektedir. 1 - Profesör Kadrosuna Müracaat Edeceklerin: Dilekçeleri ekinde özgeçmişini, tasdikli doçentlik belgesini, (2) iki adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, doçentlik Belgesi, yayın listesini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 takım dosya ile başvurmaları gerekmektedir. Ayrıca Kamu hizmetinde bulunanların hizmet belgelerini müracaat dosyalarına eklemeleri gerekmektedir. (Profesör kadrosuna müracaat edecek adaylar daimi statüde çalıştırılacaktır.) 2 - Doçent kadrosuna başvuracak adayların; başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçelerine özgeçmiş, (2) iki adet fotoğraf, nüfus cüzdanı örneği, doçentlik belgesi, yayın listesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (Dört) takım dosya ile başvurmaları gerekmektedir. Kamu hizmetinde bulunanların hizmet belgelerini müracaat dosyalarına eklemeleri gerekmektedir. (Doçent kadrosuna müracaat edecek adaylar daimi statüde çalıştırılacaktır.) 3 - Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak adayların; başvurdukları bölüm ve yabancı dilini belirtir dilekçelerine özgeçmiş, doktora diplomalarının tasdikli sureti, nüfus cüzdanı sureti, 2 adet fotoğraf ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) adet dosyayı teslim edeceklerdir. Kamu hizmetinde bulunanların hizmet belgelerini müracaat dosyalarına eklemeleri gerekmektedir. 4 - Yardımcı Doçent kadrosuna başvuran tüm adaylar, 2547 Sayılı Kanunun 23/b-2 maddesinde belirtilen yabancı dil sınavına tabi tutulacak olup, sınav tarihi daha sonra duyurulacaktır. Başvuru Yeri : Başvuru süresi ilanın yayım tarihinden itibaren 15 (onbeş) gündür. Başvurular Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlüğüne (Personel Daire Başkanlığı) şahsen veya posta ile yapılacaktır. (Süresi içinde yapılmayan Başvurular, eksik belgeli dosyalar ile yapılan başvurular ve postada meydana gelen gecikmeler dikkate alınmayacaktır.)
Birimi Bölümü Program/ABD Unvanı Der. Adet Açıklama
Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü Muhasebe ve Vergi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Profesör 1 1 İktisat tarihi ve iktisadi düşünce tarihi alanında Doçentliğini almış olmak.
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü Tıbbi Hizmetleri ve Teknikler Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama Doçent 3 1 Endüstriyel Mikrobiyoloji ve çevre biyoteknoloji alanında çalışmaları bulunmak.
Edebiyat Fak. Dekanlığı Türk Dili ve Edebiyatı Halk Edebiyatı Yardımcı Doçent 2 1 Halk Bilimi alanında doktora yapmış olup, kutsal mekan bağlamından anlatılar çalışmış olmak.
Edebiyat Fak. Dekanlığı İngiliz Dili ve Edebiyatı Yardımcı Doçent 2 1 İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde doktora yapmış olmak.
Edebiyat Fak. Dekanlığı Antropoloji Yardımcı Doçent 5 1 Antropoloji alanında doktora yapmış olup, Türkiye'nin doğusundan göç eden Yahudilerin kültürü üzerine çalışmış olmak.
Edebiyat Fak. Dekanlığı Fars Dili ve Edebiyatı Yardımcı Doçent 5 1 Manzum Hafız Divanı Tercümesi alanında çalışmış olmak.
Edebiyat Fak. Dekanlığı Tarih Ortaçağ Yardımcı Doçent 3 1 Ortaçağ alanında doktora yapmış olup, Eyyubi Haçlı siyasi ilişkilerini çalışmış olmak
Edebiyat Fak. Dekanlığı Süryani Dili ve Edebiyatı Yardımcı Doçent 4 1 Süryani kaynaklarının edisyonu, tercümesi ve yorumlanması konusunda çalışmış olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209