Mardin Artuklu Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlüğünden Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Başvuru Tarihleri: ( 03 Nisan 2015 - 24 Nisan 2015

Mardin Artuklu Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlüğünden Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Başvuru Tarihleri: ( 03 Nisan 2015 - 24 Nisan 2015

03 Nisan 2015 Cuma 08:16
25 Okunma
Mardin Artuklu Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı
Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlüğünden Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır.

Başvuru Tarihleri: ( 03 Nisan 2015 - 24 Nisan 2015 )

AKADEMİK İLANLARINI KAÇIRMAMAK İÇİN TIKLAYIN Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesindeki genel ve ilanda belirtilen diğer şartları taşımaları gerekmektedir.

1 - Profesör Kadrosuna Müracaat Edeceklerin: Dilekçeleri ekinde öz geçmişini, tasdikli doçentlik belgesini, (2) iki adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, doçentlik Belgesi, yayın listesini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 takım dosya ile başvurmaları gerekmektedir. Ayrıca Kamu hizmetinde bulunanların hizmet belgelerini müracaat dosyalarına eklemeleri gerekmektedir. (Profesör kadrosuna müracaat edecek adaylar daimi statüde çalıştırılacaktır.)

2 - Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak adayların; başvurdukları bölüm ve yabancı dilini belirtir dilekçelerine öz geçmiş, doktora diplomalarının tasdikli sureti, nüfus cüzdanı sureti, 2 adet fotoğraf ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) adet dosyayı teslim edeceklerdir. Kamu hizmetinde bulunanların hizmet belgelerini müracaat dosyalarına eklemeleri gerekmektedir.

3 - Yardımcı Doçent kadrosuna başvuran tüm adaylar, 2547 Sayılı Kanunun 23/b - 2 maddesinde belirtilen yabancı dil sınavına tabi tutulacak olup, sınav tarihi daha sonra duyurulacaktır.

4 - Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların üniversiteler arası kulunca denkliğinin onaylanmış olması ve belgelendirilmesi gerekir. Başvuru Yeri: Başvuru süresi ilanın yayım tarihinden itibaren 15 (on beş) gündür. [wpfblikebox] Başvurular Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlüğüne (Personel Daire Başkanlığı) şahsen veya posta ile yapılacaktır. (Süresi içinde yapılmayan Başvurular, eksik belgeli dosyalar ile yapılan başvurular ve postada meydana gelen gecikmeler dikkate alınmayacaktır.)  
Birimi Bölümü ABD/Alanı Ünvanı Der. Adet Açıklama
Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Yakınçağ Anabilim Dalı Profesör 1 1 Yakınçağ Tarihi alanında Doçentlik belgesine sahip olup, Mardin Tarihi ve Süryani tarihi ile ilgili çalışma yapmış olmak.
Güzel Sanatlar Fakültesi Resim YardımcıDoçent 1 1 Eğitimini ve sanatta yeterliliğini resim alanında yapmış olmak.
İlahiyat Bilimleri Fakültesi Temel İslam Bilimleri Tefsir YardımcıDoçent 3 1 Kur’an ayetleri çerçevesinde insanın sevinç ve mutluluğuna dair çalışmalar yapmış olmak.
 
Son Güncelleme: 14.10.2016 15:11
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209