Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 7 Akademik Personel Alım İlanı

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin çeşitli birimlerine, 2547 sayılı Kanun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşullar

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 7 Akademik Personel Alım İlanı

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin çeşitli birimlerine, 2547 sayılı Kanun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşullar

16 Kasım 2015 Pazartesi 09:33
19 Okunma
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 7 Akademik Personel Alım İlanı
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemizin çeşitli birimlerine, 2547 sayılı Kanun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Hakkında Yönergesine göre aşağıda belirtilen anabilim dallarına öğretim üyesi alınacaktır. Başvuracak adaylar; Profesör kadroları için, başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine özgeçmiş ve yayın listesi Doçentlik Belgesi, Bilimsel Çalışma ve Yayınlarını kapsayan eserlerden 6 (altı) adet dosyayı veya CD formatında oluşturulan yayın dosyalarını ekleyerek Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına; Doçent kadroları için, başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine özgeçmişleri, Doçentlik Belgesi örneği ve yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan eserlerden 4 (dört) adet dosyayı veya CD formatında oluşturulan yayın dosyalarını ekleyerek, Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına; İlana müracaat edecek adayların ilanın yayınlandığı tarihi takip eden 15 (onbeş) gün içerisinde müracaat etmeleri gerekmektedir. Postada meydana gelecek gecikmeler dikkate alınmayacaktır. Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması şarttır. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Hakkında Yönergesi, Yayın dosyası tanzim listesi ve özgeçmiş formatı, Üniversitemizin http://pdb.mehmetakif.edu.tr/ İnternet adresinden temin edilebilir.
Birimi/Bölümü Anabilim Dalı Unvanı Derecesi Adedi Niteliği
VETERİNER FAKÜLTESİ
Zootekni ve Hayvan Besleme Zootekni Doçent 1 1 Veteriner Zootekni Anabilim Dalında Doktora yapmış ve REML-BLUP konusunda çalışıyor olmak.
Klinik Bilimler İç Hastalıkları Doçent 3 1 Süt ineklerinde osteomalazi üzerine çalışmış olmak
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
Moleküler Biyoloji ve Genetik Sistem Biyolojisi Doçent 1 1 Balıklarda cinsiyet kontrolü üzerine çalışmış olmak.
Biyoloji Zooloji Doçent 1 1 Doçentliğini biyoloji alanında almış ve gastropoda taksonomisi alanında çalışmaları olmak.
Türk Dili ve Edebiyatı Yeni Türk Dili Doçent 1 1 Türkçenin Yabancı Dil olarak öğretiminde bildirme ve dilek kipleri konusunda çalışmış olmak.
MÜHENDİSLİK MİMARLIK FAKÜLTESİ
Polimer Mühendisliği Polimer Mühendisliği Profesör 1 1 PDLC filmlerin elektro-optik özellikleri ve fotopolimerde moleküler yönlendirme tekniği konusunda çalışmış olmak.
İLAHİYAT FAKÜLTESİ
Felsefe ve Din Bilimleri Din Bilimleri ABD/Din Sosyolojisi Bilim Dalı Profesör 1 1 Dindarlık konusunda çalışmış olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246