Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi ile öğretim Üyesine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği Esaslarına göre alınacak öğretim

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi ile öğretim Üyesine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği Esaslarına göre alınacak öğretim üyesi kadro ilanlarına ait başvuru belgeleri www.msgsu.edu.tr internet adresinin personel/ilgili mevzuat kısmında yer almaktadır.

Yurtdışından alınmış diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması şarttır. Başvuru süresi, bu ilanın yayımı tarihinden itibaren 15 gün olup, son başvuru tarihi tatile denk geldiği takdirde bir sonraki mesai saati bitimine kadar başvuru yapılabilecektir. Kadro dereceleri ve sınava ilişkin diğer tamamlayıcı bilgiler ilgili birimlerden öğrenilecektir. Duyurulur.

AKADEMİK İLANLARI KAÇIRMAMAK İÇİN TIKLAYIN

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ ANABILİM/ANASANAT DALI UNVANI ADET AÇIKLAMALAR
Eğitim Programları ve öğretim Doç. 1 Eğitim Yönetimi ve Teftişi alanında Lisans eğitimi almış olmak, aynı anabilim dalında Lisansüstü eğitim yapmış olmak, örgütsel davranış, liderlik ve karar verme alanında çalışma yapmış olmak.
GOZEL SANATLAR FAKÜLTESİ ANABILİM/ANASANAT DALI UNVANI ADET AÇIKLAMALAR
Seramik Tasarımı Yrd. Doç. 1 Üniversitelerin Seramik ve Cam Tasarımı Bölümlerinden mezun olmak, Sokak Sanatı ve Çağdaş Seramik Sanatının bu alandaki uygulamalan konularında uzman olmak.
İSTANBUL DEVLET KONSERVATUVARI MÜDÜRLÜĞÜ ANABILİM/ANASANAT DALI UNVANI ADET AÇIKLAMALAR
Yaylı Çalgılar Yrd. Doç. 1 Herhangi bir Devlet Konservatuvan Viyolonsel Sanat Dalı Lisans mezunu olmak, Devlet Konservatuvannda en az bir yıl ders vermiş olmak, yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda Oda Müziği konserleri ve Resitaller vermiş olmak.
REKTÖRLÜK ANABILİM/ANASANAT DALI UNVANI ADET AÇIKLAMALAR
Bilgisayar Ortamında Sanat ve Tasarım Doç. 1 Mühendislik ve Mimarlık alanlarından birinde Lisans eğitim yapmış, coğrafi bilgi sistemleri ve bina bilgi sistemleri konularında uzman olmak.
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.