Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

T.C. MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemizin aşağıda belirtilen boş kadrolarına 2547 sayılı Kanun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma Atama

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

T.C. MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemizin aşağıda belirtilen boş kadrolarına 2547 sayılı Kanun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma Atama

04 Eylül 2015 Cuma 12:56
10 Okunma
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı
T.C. MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemizin aşağıda belirtilen boş kadrolarına 2547 sayılı Kanun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma Atama ve Yükseltilme Yönergesi (bakınız: www.personel.mu.edu.tr) hükümleri doğrultusunda öğretim üyesi alınacaktır. a) Profesör kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların www.personel.mu.edu.tradresinde yer alan Öğretim Üyesi Başvuru Formuna, özgeçmişleri, doçentlik belgesi, hizmet belgesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6(altı) nüsha dosyayı (Profesörlük takdim çalışmasının da belirtildiği) ekleyerek Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına müracaat etmeleri gerekmektedir. b) Doçent kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların www.personel.mu.edu.tradresinde yer alan Öğretim Üyesi Başvuru Formuna, özgeçmişlerini, doçentlik belgesi, hizmet belgesi ve yukarıdaki internet adresinden temin edecekleri başvuru formu ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) nüsha dosyayı ekleyerek Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına müracaat etmeleri gerekmektedir. AÇIKLAMALAR: 1)Bütün adayların Devlet hizmetine girmede aranan niteliklere sahip olmaları gerekmektedir. 2)Müracaatlar ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 (onbeş) gün içerisinde yapılacak ve postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir. 3)Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliğinin onaylanmış olması şarttır. 4)Profesör ve Doçent kadrolarına müracaat eden adaylar yayın dosyaları için Personel Dairesi Başkanlığı'ndan gönderim kutusu temin edebilirler. 5)Hizmet Belgesi Üniversitemiz dışından müracaat edecekler için istenmektedir.
BİRİM BÖLÜM ABD/PROGRAM UNVAN DER. AÇIKLAMA
İktisadi ve İdari Bil.Fak. Çal.Eko.ve End.İliş. Çal.Eko.ve End.İliş. Profesör 1 Göç Araştırmaları ve Kadın İstihdamı konularında çalışmaları bulunmak.
İktisadi ve İdari Bil.Fak. Kamu Yönetimi Kamu Yönetimi Profesör 1 Kamu Yönetiminde yeniden yapılanma ve kıyı yönetimi üzerine yayınları olmak.
Su Ürünleri Fak. Su Ürünleri Yetiştiriciliği Su Ürünleri Yetiştiriciliği Doçent 1 Su Ürünleri yetiştiriciliği alanında Doçent ünvanı almış olmak. Balıklarda gamet kalitesi, sperma dondurulması ve üreme biyolojisi konusunda yayınları olmak.
Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Nöroloji Doçent 1 Deneysel epilepsi üzerine çalışması bulunmak, Uyku hekimliği sertifikası olmak.
Tıp Fakültesi Temel Tıp Bilimleri Tıbbi Biyoloji Doçent 1 Tıbbi Biyoloji alanında Doçent ünvanı almış olmak. Alzheimer hastalığına presinaptik proteinlerin genetik etkisi üzerine çalışmaları olmak.
Fen Fakültesi Biyoloji Biyoloji Doçent 1 Siyanobakteriyal biyoteknoloji ve nitrojenaz enzim aktivitesi üzerine çalışmaları olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner246