Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı T.C. MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemizin aşağıda belirtilen boş kadrolarına 2547 sayılı Kanun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Muğla Sıtkı Koçm

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı T.C. MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemizin aşağıda belirtilen boş kadrolarına 2547 sayılı Kanun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Muğla Sıtkı Koçm

08 Mayıs 2015 Cuma 15:43
28 Okunma
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

T.C. MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemizin aşağıda belirtilen boş kadrolarına 2547 sayılı Kanun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma Atama ve Yükseltilme Yönergesi (bakınız: www.personel.mu.edu.tr) hükümleri doğrultusunda öğretim üyesi alınacaktır. a)Profesör kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların www.personel.mu.edu.tradresinde yer alan Öğretim Üyesi Başvuru Formuna, özgeçmişleri, doçentlik belgesi, hizmet belgesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6(altı) nüsha dosyayı (Profesörlük takdim çalışmasının da belirtildiği) ekleyerek Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına müracaat etmeleri gerekmektedir. b)Doçent kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların www.personel.mu.edu.tradresinde yer alan Öğretim Üyesi Başvuru Formuna, özgeçmişlerini, doçentlik belgesi, hizmet belgesi ve yukarıdaki internet adresinden temin edecekleri başvuru formu ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) nüsha dosyayı ekleyerek Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına müracaat etmeleri gerekmektedir. c)Yardımcı Doçent kadrolarına başvuracak adayların www.personel.mu.edu.tradresinde yer alan Öğretim Üyesi Başvuru Formuna,özgeçmiş, doktora belgesi, hizmet belgesi, yabancı dil sonuç belgesi (Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma Atama ve Yükseltilme Yönergesi'nin 4.maddesi ) ve yukarıdaki internet adresinden temin edecekleri başvuru formu ile birlikte yayın listesi ,bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) nüsha dosyayı ekleyerek ilgili Fakülte Dekanlığına/Yüksekokul Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerekmektedir. AÇIKLAMALAR: 1)Bütün adayların Devlet hizmetine girmede aranan niteliklere sahip olmaları gerekmektedir. 2)Müracaatlar ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 (onbeş) gün içerisinde yapılacak ve postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir. 3)Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliğinin onaylanmış olması şarttır. 4)Profesör ve Doçent kadrolarına müracaat eden adaylar yayın dosyaları için Personel Dairesi Başkanlığı'ndan gönderim kutusu temin edebilirler. 5)Yardımcı Doçent kadrolarına doçent unvanını almış olanlar ile Profesörler müracaat edemezler. 6)Hizmet Belgesi Üniversitemiz dışından müracaat edecekler için istenmektedir. 7)Mühendislik Fakültesine müracaat edecek bütün adayların "Yükseköğretim Kuramlarında Yabancı Dil Öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasında Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmelik"in ilgili maddelerinde belirtilen yabancı dil şartını yerine getirmesi gerekmektedir.
BİRİM BÖLÜM ABD/PROGRAM UNVAN DRC. AD. AÇIKLAMA
Edebiyat Fakültesi Felsefe Felsefe Profesör 1 1 Epistemoloji ve varoluş felsefesi alanlarında çalışmaları olmak.
Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Eğ.Prog.ve Öğ. Profesör 1 1 Program Değerlendirme üzerine çalışmaları olmak.
Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Eğ.Prog.ve Öğ. Profesör 1 1 Bilgi haritaları ve öğretimi konusunda çalışmaları olmak.
Fen Fakültesi Fizik Fizik Profesör 1 1 Fotovoltaik hücrelerin admittans/empedans spektroskopisi konusunda çalışmaları olmak.
Fen Fakültesi Fizik Fizik Profesör 1 1 Manyetik Nano parçacıklar, manyetokalorik etki, metallerde faz geçişleri alanında çalışmaları olmak.
Fethiye İşletme Fakültesi Uluslararası Tic.ve Lojistik Yrd.Doç. 3 1 İşletme alanında doktora yapmış ve Sürdürülebilir Tüketim konusunda çalışmaları olmak.
İktisadi ve İdari Bil.Fak. İktisat İktisat Yrd.Doç. 5 1 Hedonik Fiyatlama, Sermaye ilişkileri ve İktisadi Kalkınma konularında çalışmaları olmak.
Mühendislik Fakültesi Jeoloji Müh. Jeoloji Müh. Profesör 1 1 Magmatik petroloji, fiziksel volkanoloji ve piroklastik kayaçlar konularında araştırmaları ve yayınları olmak.
Su Ürünleri Fakültesi Su Ür.Tem.Bil. Su Ür.Tem.Bil. Profesör 1 1 Tatlı su balıkları biyo-ekolojisi, popülasyon dinamiği ve istilacı tatlısu balıklarının ekosistem etkileri üzerine çalışmaları olmak.
Su Ürünleri Fakültesi Su Ür.Yet. Su Ür.Yet. Profesör 1 1 Sürdürülebilir Su Ürünleri Yetiştiriciliği ve alternatif yem hammaddeleri üretimi üzerine çalışmaları olmak.
Teknoloji Fakültesi Bilişim Sis.Müh Profesör 1 1 Enstrumentasyon, Otomasyon ve Yazılım Geliştirme alanında çalışmaları olmak.
Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Kulak,Burun,Boğaz Hast. Profesör 1 1 Hücre kültüründe nörotoksisite çalışmış olmak.
Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Tıbbi Patoloji Yrd.Doç. 1 1 Normal ve neoplastik endometrium üzerine immunhistokimyasal çalışmaları olmak.
Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bil. Nöroloji Profesör 1 1 Klinik Nörofizyoloji yan dal uzmanlık belgesi olmak. Epilepsi ve uzun süreli video/EEG monitorizasyon konusunda çalışmaları bulunmak.
Turizm Fakültesi Yiyecek ve İçecek İşl. Doçent 3 1 Yiyecek hizmeti veren konaklama işletmelerinde maliyet sistemleri ve muhasebe teorisi konusunda çalışmalar yapmış olmak.
Muğla SYO Fizyoterapi ve Reh. Profesör 1 1 Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bilim Alanında Doçent olmak, kadın sağlığında fizyoterapi ve elektroterapi konularında çalışmaları bulunmak.
NOT: Yukarıdaki ilanın duyurusu 08/05/2015 tarihinde Hürriyet Gazetesinde yayımlanmış olup, son müracaat tarihi 22/05/2015 (Mesai bitimi) dir.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209