Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Akademik Personel Alımı İlanı

T.C. MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemizin aşağıda belirtilen boş kadrolarına 2547 sayılı Kanun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma Atama

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Akademik Personel Alımı İlanı

T.C. MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemizin aşağıda belirtilen boş kadrolarına 2547 sayılı Kanun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma Atama

14 Ekim 2015 Çarşamba 11:26
15 Okunma
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Akademik Personel Alımı İlanı
T.C. MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN Üniversitemizin aşağıda belirtilen boş kadrolarına 2547 sayılı Kanun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma Atama ve Yükseltilme Yönergesi (bakınız: www.personel.mu.edu.tr) hükümleri doğrultusunda öğretim üyesi alınacaktır. a) Profesör kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların www.personel.mu.edu.tr adresinde yer alan Öğretim Üyesi Başvuru Formuna, özgeçmişleri, doçentlik belgesi, hizmet belgesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6(altı) nüsha dosyayı (Profesörlük takdim çalışmasının da belirtildiği) ekleyerek Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına müracaat etmeleri gerekmektedir. b) Doçent kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların www.personel.mu.edu.tr adresinde yer alan Öğretim Üyesi Başvuru Formuna, özgeçmişlerini, doçentlik belgesi, hizmet belgesi ve yukarıdaki internet adresinden temin edecekleri başvuru formu ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) nüsha dosyayı ekleyerek Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına müracaat etmeleri gerekmektedir. c) Yardımcı Doçent kadrolarına başvuracak adayların www.personel.mu.edu.tr adresinde yer alan Öğretim Üyesi Başvuru Formuna, özgeçmiş, doktora belgesi, hizmet belgesi, yabancı dil sonuç belgesi (Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma Atama ve Yükseltilme Yönergesi'nin 4.maddesi) ve yukarıdaki internet adresinden temin edecekleri başvuru formu ile birlikte yayın listesi .bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) nüsha dosyayı ekleyerek ilgili Fakülte Dekanlığına/Yüksekokul Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerekmektedir. AÇIKLAMALAR: 1) Bütün adayların Devlet hizmetine girmede aranan niteliklere sahip olmaları gerekmektedir. 2) Müracaatlar ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 (onbeş) gün içerisinde yapılacak ve postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir. 3) Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliğinin onaylanmış olması şarttır. 4) Profesör ve Doçent kadrolarına müracaat eden adaylar yayın dosyaları için Personel Dairesi Başkanlığımdan gönderim kutusu temin edebilirler. 5) Yardımcı Doçent kadrolarına doçent unvanını almış olanlar ile Profesörler müracaat edemezler. 6) Hizmet Belgesi Üniversitemiz dışından müracaat edecekler için istenmektedir. 7) Mühendislik Fakültesi ile iktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümüne müracaat edecek bütün adayların "Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil Öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasında Uyulacak Esaslara ilişkin Yönetmelik'in ilgili maddelerinde belirtilen yabancı dil şartını yerine getirmesi gerekmektedir.
BİRİM Mimarlık Fakültesi BÖLÜM Şehir ve Bölge Planlama ABD/PROGRAM Şehir ve Bölge Planlama UNVAN Profesör DER. 1 AÇIKLAMA Arazi ve su kaynaklarının havza bazlı planlanması ve çevreye etkileri konularında çalışmaları olmak.
Edebiyat Fakültesi Felsefe Felsefe Profesör 1 Modem felsefe tarihi ve Kant üzerine çalışmaları olmak.
Fethiye Sağlık Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Profesör 1 Oksidatif DNA Hasarı ve Antioksidan Sistem üzerine
Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Müh. Elektrik-Elektronik Müh. Doçent 1 Elektrik-Elektronik Mühendisliği alanında doktorasını yapmış olmak, Antenler, Mikrodalga ve Kablosuz Haberleşme konularında çalışmaları olmak.
Mühendislik Fak. Elektrik-Elektronik Müh. Elektrik-Elektronik Müh. Yrd.Doç. 4 Elektrik veya Elektronik Mühendisliğinde Doktora yapmış olmak. Kontrol, Elektronik, Elektrik Tesisleri veya Haberleşme gibi alanlardan en az birinde çalışmaları olmak.
Mühendislik Fak. Metalürji ve Malz.Müh. Metalürji ve Malz.Müh. Yrd.Doç. 3 Metalürji Malzeme Mühendisliği mezunu olmak.Metalurji-Malzeme Mühendisliği veya malzeme bilimi mühendisliği alanında doktora derecesine sahip olmak, malzeme konularında çalışmaları olmak.
Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Eğitim Yön.,Tef.,Plan.ve Ekonomisi Doçent 1 Öğretmenlerin Güdülenmesi konusunda çalışmaları olmak.
Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğ. Müzik Eğitimi Yrd.Doç. 5 Aranjörlüğün dönüşümü üzerine çalışmaları olmak.
Eğitim Fakültesi İlköğretim Okul öncesi Eğ. Yrd.Doç. 5 Okul öncesi Eğitimi alanında doktora yapmış olmak; bağlanma kuramıyla ile ilgili çalışmaları bulunmak.
Eğitim Fakültesi özel Eğitim Zihin Engelliler Eğ. Yrd.Doç. 5 özel eğitim alanında doktora yapmış ve otizmli bireylerin ailelerinde problem çözme becerileri üzerine çalışmaları olmak.
İktisadi ve İdari Bil. Fak. iktisat (İngilizce) "iktisat (İngilizce) Yrd.Doç. 4 Konut fiyat dinamikleri ve ekonomik büyüme üzerine çalışmaları olmak
iktisadi ve idari Bil.Fak. işletme İşletme Yrd.Doç. 5 Duygusal emek ve tükenmişlik ilişkisi üzerine doktora yapmış olmak ve örgütsel adalet ve stratejik tutarsızlık konularında çalışmaları olmak.
iktisadi ve idari Bil.Fak. Kamu Yönetimi Kamu Yönetimi Yrd.Doç. 5 Kamu Yönetimi alanında doktora derecesine sahip olmak.Yeni Kamu Yönetiminde Eğitim Yönetişimi konularında çalışmaları olmak.
Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Anestezi ve Reanimasyon Yrd.Doç 5 Pregabalinin ağrı skoru ve opioid tüketimi üzerine etkisi ile ilgili çalışması olmak.
Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Ortopedi ve Travmatoloji Yrd.Doç. 5 Ekstremitede iskemi reperfüzyon konusunda çalışması olmak.
Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Radyoloji Yrd.Doç. 1 Fetal ekokardiografi tecrübesi ve fetal kalp ile ilgili çalışmaları olmak.
Tıp Fakültesi Temel Tıp Bilimleri Biyoistatistik Yrd.Doç. 5 Bulaşıcı hastalıkların matematik ve istatistik modellemeleri üzerine çalışmaları olmak.
Bodrum Denizcilik M YO Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Yat inşaatı Yrd.Doç. 3 Matematik anabilim dalı bilgisayar bilim dalında doktora yapmış olmak ve veri madenciliği konusunda çalışmaları olmak.
Ortaca MYO Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bahçe Tarımı Profesör 1 Meyvelerde genetik haritalama, gen transferi ve doku kültürü üzerine çalışmaları olmak.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner209